Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1188 0
26.08.2017

O-I Experimental - Istny taran

O-I Experimental jest japońskim czołgiem ciężkim piątego poziomu. Jak inne japońskie pojazdy jest jedyny swoim rodzaju. Jest naprawdę bardzo dobrym pojazdem. Jeszcze niedawno był jeszcze lepszy. Jego parametry zostały zmienione, a topowe działo zabrane. Można nim było wykręcić bardzo solidne wyniki i samodzielnie wpływać na losy bitwy. Obecnie do wyboru mamy cztery działa, a nie pięć jak niegdyś. Pojazd ten ze względu na swoje rozmiary w tym wagę jak i dużą prędkość idealnie nadaje się to taranowania mniejszych od siebie. Naprawdę pod tym względem jest jednym z lepszych pojazdów. Nawet pojazdy wyższych poziomów przy jego pędzie zaznają obrażeń. Dodatkowo można zwiększyć ten efekt stosując odpowiedni moduł dodatkowy. Mam tu na myśli dużą osłonę przeciw odłamkom, która wspomaga także taranowanie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
O-I Experimental wyposażony jest w działo 7.5 cm Tank Gun Type 5. Pozwala ono na penetrację 124 / 155 / 38 mm i obrażenia na poziomie 125 / 125 / 175 punktów obrażeń. W ciągu minuty może zadać 2 027 uszkodzeń. Jego średni czas przeładowania wynosi 3,70 sekundy. Możemy poprawić ten parametr odpowiednimi modułami (dosyłacz, wentylacja), czy też materiałami eksploatacyjnymi. Celność tego działa wynosi 0,39 m na 100 metrów. Silnik 2x Kawasaki Type 98 V-12 (600) daje nam moc 1200 koni mechanicznych co w ostatecznym rozrachunku daje 12 koni mechanicznych na tonę. Maksymalna prędkość tego kolosa to, aż 40 km/h. Daje to nam bardzo duże możliwości. Tak jak pisałem wcześniej pozwala robić spektakularne taranowania. Jest największym i najcięższym pojazdem piątego poziomu. Co też utrudnia mu grę przez to, że artyleria nie gardzi nigdy takim celem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Do dyspozycji mamy solidne zapas punktów wytrzymałości opiewający na wartość 700 HP. Pancerz kadłuba jest na poziomie 75 / 70 / 70 mm, a wieży 75 / 75 / 75 mm. Są to dobre wartości. Możemy z powodzeniem stosować technikę side scrap. W bitwie musimy uważać na lekkie pojazdy, które mogą nas objechać i próbować nam np. ściągać gąsienice czy zadawać obrażenia. Słabym punktem są nazwane przez graczy "cycki" czy dwa gniazda znajdujące się z przodu pojazdu. Polecam O-I Experimental do gry w plutonie razem z naszymi znajomymi. Taki skład może wygrać sam bitwę lub przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. A przypominam, że kiedyś robił jeszcze większe spustoszenie na polu bitwy. Wyrzucany jest maksymalnie na poziom siódmy, gdzie może okazać się łakomym kąskiem dla lepszych od nas pojazdów. Zachęcam do odkrycia tej maszyny i zobaczenia jak ciekawa jest.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Angels 3 Wrota do krainy fantastycznej gry

Recenzja Aktee
2

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
3

5 powodów dla których warto kupić the Sims 4

Recenzja yxy
4

Forge of Empires Forge of Empires czyli gra, która wciąga.

Recenzja Keroina
5

Gwint Gwint - historia karty Nivellen

Poradnik Porarzo
6

League of Legends League of Legends - czy warto?

Recenzja evengace
7

CSGO Prime (B2P) Najbrzydsze skórki kosztujące ponad 200 złotych!

Poradnik JestemKacper
8

CSGO Prime (B2P) Jak polepszyć wygląd naszego profilu CS:GO

Poradnik lynnSSky
9

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
10

Big Bait Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata

Recenzja Osa1020
Chat