Jak to działa
Przejdź do gry Wizard101
Wizard101
5.0 1 2529 0
15.06.2017

Świat magii

Pewnego dnia ja i mój brat zagraliśmy w tę grę no i co tu dużo mówić byliśmy nią oczarowani mimo tego że ma słabą grafikę a walki nie są takie wymagające lecz same animacje magicznych zwierząt przyzwanych przez używane przez nas czary były niesamowite aczkolwiek sądzę że gdyby dodano do niej kilka bardzo potrzebnych aktualizacji to gra mogła by się stać jeszcze przyjemniejszą niż jest teraz. Każdy z nas mógł również wybrać swoje magiczne zwierzątko dodatkowo cała gra odbywa się na terenie wielu dzielnic a jej główną ostoją jest drzewo światów które jest w stanie przenieść każdego w inny wymiar niesamowitego świata magii. Cała gra rozpoczyna się w szkole magii po której oprowadza nas nasz dyrektor którego asystentem jest magiczna sowa która jest w stanie do nas normalnie mówić co oczywiście nas nie zaskoczyło no bo to świat magii.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wy wizard 101 na początku gry każdy jest zmuszony wybrać określoną szkołę opierającą się na jednym określonym rodzaju magii takim jak na przykład ognia , błyskawicy ,natury oraz wielu innych różnorodnych rodzajów magii cała gra polega na zostaniu najlepszym czarodziejem fabuła opiera się na tym że pewien zły czarodziej mroku postanowił zaatakować szkołę wtedy dyrektor magii postanowił poprosić nas o to żebyśmy go pokonali niestety udało mu się uciec i wtedy dostajemy za zadanie rozwijać się aby pewnego dnia stoczyć z nim ostateczną bitwę . Oczywiście możemy się uczyć nie tylko magii ale również możemy rozwijać sztukę wędkarstwa oraz w późniejszych fazach gry ogrodnictwa i stylizacji naszego studenckiego apartamentu. Dodatkowo w grze jest mnóstwo dzielnic związanych z mitami oraz legendami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jednak pomimo wielu zalet i pozytywnych oraz innych czynników wpływających na rozgrywkę wielką wadą jest to że pozornie gra free to play okazała się wręcz nie możliwa do przejścia bez uprzedniej wpłaty ponieważ aby dostać się do dzielnic w których później tylko w nich ma się dostępne misje trzeba być członkiem pewnego klubu do którego członkostwo kosztuje około 20 zł co sprawia że młodsi gracze nie mogli grać dalej mimo wielkich chęci. Do tego czasu nadal nic z tym nie zrobiono a w dodatku do gry są dodawane dalsze strefy nie dostępne za darmo. Jednak po mimo tego gra jest fantastyczna i w moim przekonaniu zasługuje ona na wielkie uznanie ze strony graczy. Mam nadzieje że ci którzy mogą sobie pozwolić na ten wydatek będą zadowoleni grą i z chęcią będą w nią cały czas grali aby twórcy gry mieli sens tworzenia jej dalej.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez igorionis

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Zabawa czy czysta rywalizacja?

Recenzja MrDamiano
2

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [7#] - Vertigo

Poradnik JestemKacper
3

World of Tanks Historia i informacje o niszczycielu czołgów Object 263.

Poradnik JestemKacper
4

CSGO Prime (B2P) JAK WYJŚĆ Z SILVERA !!

Poradnik xmax24
5

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
6

Śródziemie: Cień Mordoru - czy w grę nadal warto zagrać?

Recenzja DanhonyV09
7

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
8

CSGO Prime (B2P) Immortals - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Trine 2- platformówka to już nie martwy gatunek

Recenzja Boomboxpl
Chat