Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 2 712 0
09.12.2017

Recenzja gry: Hero Zero

Starałem się znaleźć rzeczy, które podobały mi się w Hero Zero, mając na uwadze, że prawdopodobnie nie jestem grupą docelową, ale cholernie było trudno. Zawsze myślałem, że jeśli grałeś w jedną zintegrowaną grę społecznościową na Facebooku, grałeś je wszystkie. Hero Zero dzwoni prawdzie w tej sprawie, ale oszczędza kilka rzeczy, które mogę zrozumieć, dlaczego ludzie mogą cieszyć się tą grą. Założeniem jest to, że jesteś początkującym bohaterem lub bohaterką, w tym samym duchu, co nerdy lub dziewczyna typu "Kickass", który chce być superbohaterem. Jeśli podoba ci się to założenie, ta gra może być dla Ciebie. Zaczynasz od dołu jako facet lub gal w swoich majtkach i pracujesz na swój sposób, no cóż, nadal jesteś w majtkach, ale bardziej potężny i z domowymi bzdurami nagranymi dla ciebie za bonusy atrybutów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 270 Graj
Jeśli nie lubisz uaktualniania statystyk postaci poprzez przedmioty i kupowanie punktów, to prawie wszystko, co musisz zrobić. Zyskujesz poziomy, wypełniając misje. Misje czasowe są po prostu tym, otrzymujesz scenariusz tekstowy, robisz to, czekasz chwilę i kończysz dając XP i pieniądze. Możesz także walczyć z NPCami za nagrodę. Musisz poczekać na jedno i drugie, ale dłuższy czas jest zwykle najbardziej lukratywny, jeśli chodzi o nagrody. Masz możliwość natychmiastowego ukończenia misji czasowych przy użyciu obowiązkowej waluty płatnej "pączków". Możesz dostać 20 pączków za dwa funty lub R36.96. Ponieważ większość używa tylko jednego lub dwóch pączków, to jest całkiem przyzwoita sprawa, jak sądzę. Ale w tym samym czasie możesz po prostu czekać na ten sam wynik, chyba że z jakiegokolwiek powodu chcesz szybko osiągnąć poziom. Masz tylko 100 energii na dzień. Po zużyciu trzeba poczekać, aż się naładuje. Lub w przypadku 2 pączków możesz je wypełnić maksymalnie do połowy lub maksymalnie 3 razy, zanim znów zaczekasz. W tej grze będziesz dużo czekać, więc sugeruję, abyś połączył się ze znajomymi i pojedynkiem, ponieważ zawsze możesz to zrobić, oszczędzając minutę przed każdą walką, aby wypełnić swój licznik "odwagi". Najciekawszą i nieco zabawną częścią gry jest system pojedynków. Możesz walczyć z każdym innym bohaterem lub bohaterką, którą lubisz dla XP i pieniędzy. Przypomina mi My Brute , ale mniej imponujące i zróżnicowane. Ataki i bloki są automatyczne, po prostu czekasz, aż jeden z was nie ma hp. Kilka rzeczywistych animacji w grze jest używanych w pojedynkach i jest bardzo leniwe. Jest to dosłownie pozy pozyskane do przodu, aby rozpocząć atak, który mnie uderzył.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 310 Graj
Podobnie jak większość gier na Facebooku, Hero Zero to gra liczbowa. Może to być tylko przygoda z tekstem i będzie to dokładnie ta sama gra. O ile te oparte na technologii flash naprawdę Cię nie interesują, to po prostu gra, której numery są wyższe. Właśnie dlatego mają możliwość pominięcia walki, ponieważ kto szczerze chce widzieć coś innego niż wynik? Nie wiem dokładnie, co powinno się tu podobać, ale dziesięć milionów graczy nie może się mylić. Więc masz to. To kolejna społeczna gra warunkowa, jak cała reszta, choć z innym tematem. Jeśli to ci się spodoba, jakby podobno podobało się to dziesięciu milionom ludzi grających w niego, to na tym. Jeśli podoba Ci się motyw za liczbami, może to być fantastycznym marnowaniem czasu w pracy.
PODSUMOWANIE
To kolejna społeczna gra warunkowa, jak cała reszta, choć z innym tematem. Jeśli to ci się spodoba, jakby podobno podobało się to dziesięciu milionom ludzi grających w niego, to na tym. Jeśli podoba Ci się motyw za liczbami, może to być fantastycznym marnowaniem czasu w pracy.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
3

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Cesere
4

CSGO Prime (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

World of Tanks Jak skutecznie zarabiać w World of Tanks

Poradnik BananF
6

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
7

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
8

Agar io ,,Jedz i rośnij", czyli Agar.io

Recenzja Julcia1
9

MovieStarPlanet MSP Recenzja gry MovieStarPlanet- Pani.Bananowa

Recenzja Pani.Bananowa
10

Affected Zone Tactics Affected Zone Tactics - Recenzja!

Recenzja Malfour
Chat