Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 2846 0
16.08.2017

Valentine II - "Nielubiany przez graczy"

Valentine II nie cieszy się dobrą opinią wśród graczy World of Tanks. Uważany jest za słaby pojazd i większość ludzi żałuje, że dokonało jego wyboru. Ja jednak spróbuję go obronić i wykazać Wam, że nie jest wcale taki zły. Zacznijmy od tego, że czołg znajduje się w drzewku radzieckim, a produkowany był przez Brytyjczyków. Stało się to za sprawą Lend-Lease. Dlaczego gracze go nienawidzą? Prawdopodobnie jest to spowodowane przez działo które jest drugotierowe, a sam pojazd znajduje się na tierze IV. Penetracja wynosi 51 / 84 / 23 mm. Nie jest to dużo w porównaniu do innych pojazdów. Jednak amunicja premium powinna sobie poradzić. Uszkodzenia na poziomie 47 / 47 / 62 PW nie robią zbytniego wrażenia, ale trzeba dodać, że pojazd ten strzela około 26 pocisków na minutę przy czym jest bardzo celny i szybko skupia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Na dzień dzisiejszy cena tego pojazdu wynosi 1000 złota, jednak wzorem lat ubiegłych proponuję poczekać do 14 lutego. Ponieważ to właśnie w dzień walentynek jego cena jest obniżania bardzo dużo. Przez co możemy sporo zaoszczędzić. Kupując ten pojazd za 1000 złota musimy liczyć się z tym, że jest dużo więcej ciekawych pojazdów za taką samą lub nawet niższą cenę. Pancerz w tym pojeździe odgrywa bardzo ważną rolę. Nie jest on łatwy do przebicia z powodu występujących kątów. Tak prezentuje się pancerz kadłuba 60 / 60 / 60 mm. Wieża jest o 5mm grubsza. Grając w losowych bitwach może na się zdarzyć, że przeciwnicy będą od nas rykoszetować lub nie przebijać. Bardzo ważną rzeczą, o której trzeba napisać jest preferencyjny matchmaking oznacza to, że pojazd wyrzucany jest tylko na swój tier. Nie ma więc możliwości, abyśmy walczyli z V tierami. Chyba, że będziemy w plutonie z pojazdem o normalnym matchmakingu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Uszkodzenia jakich może dokonać Valentine II wynoszą 1233 DMG na minutę. Prędkość maksymalna to 32km/h. Grając, tym pojazdem musimy być przygotowani. Chodzi dokładnie o to, aby mieć spory zapas złotej amunicji. Hetzer, czyli niemiecki niszczyciel czołgów potrafi stanowić spore zagrożenie. Aby się z nim mierzyć musimy przełączyć na pociski APCR. Warto, też znać słabe punkty pojazdów IV jak i III tierowych. Ułatwi nam to grę. Grając w plutonie trzy razy Valentine II, możecie niszczyć przeciwników na zasadzie skupiania się na jednym celu. Stałe ostrzeliwanie szybko pozbawi oponenta punktów HP. Czołg przydaję się niekiedy do wykonywania misji. Nie chodzi tu o misje osobiste, ale te które pojawiają się od czasu do czasu. Większość misji zaczyna właśnie się od IV tieu. Mi pojazd ten pomógł kilkukrotnie ponieważ, jest pojazdem lekkim. Zatem czy warto kupić ten pojazd? Każdy musi zdecydować sam. Jednak przy wcześniej wspomnianych obniżkach na 14 lutego myślę, że warto.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jak grać bohaterem Teemo?

Poradnik xB_
2

DOTA 2 DOTA 2 Poradnik który pomoże ci zrozumieć najważniejsze problemy gry!!!

Poradnik cysiu7
3

Metro 2033 REDUX - Klimat, wódka i masa potworów

Recenzja Osa1020
4

Tribal Wars 2 Tribal Wars 2 - następca gry Plemiona - recenzja

Recenzja Povered
5

Karty w Clash Royale - Spear Goblins

Poradnik TheMaślak
6

Black Desert Online (B2P) [#1] Black Desert Online - Zadania fabularne oraz Node

Poradnik Segohs
7

Stojak na zbroje minecraft

Poradnik Duman1222
8

League of Legends Przedstawienie postaci i poradnik do Riven!

Poradnik Roccer
9

World of Tanks World of Tanks - Dlaczego i jak zażyna się kurę znoszącą złote jajka

Recenzja Zani5
10

Wartime Wartime gra przeglądarkowa z możliwością zdobycia bananków

Recenzja Gremlininio
Chat