Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1803 0
27.05.2018

Włoska "dycha" - omówienie

Cześć! Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam ostatniego już z tego drzewka Włocha. Jest nim średni czołg Progetto M40 mod. 65. Najpierw chciałbym powiedzieć trochę o jego historii. W 1969 roku włoska delegacja wojskowa odwiedziła Niemcy w celu przedyskutowania zakupu czołgów Leopard. Ale nie wszyscy jej członkowie zgadzali się na zakup zagranicznych pojazdów. Włoscy eksperci i inżynierowie wojskowi wyspecyfikowali główne wymagania dla przyszłego czołgu: pochyły kąt płyt pancerza, odlewane wieżę i jarzmo działa, oraz mocny silnik Mitsubishi, co pozwoliłoby na produkcję niewielkiego, lekkiego i zwrotnego, ale doskonałe opancerzenie pojazdu. Wzięto pod uwagę plany projektowane przez Brytyjczyków i Związku Radzieckiego zebrane przez SIFAR-SID. Prace nad projektem przerwano na etapie szkiców i modelowania.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Jeżeli historię mamy już za sobą to przejdę teraz do załogi oraz statystyk prezentowanych w grze. Załoga składa się z czterech osób:
- Dowódcy
- Celowniczego
- Kierowcy-mechanika
- Ładowniczego

Statystyki prezentują się następująco. Średnie uszkodzenia na pocisk wynoszą 360. Średnia penetracja to 268 mm. Czas automatycznego przeładowania jednego pocisku 15 / 13 / 12 / 10 s. Prędkość obrotu 37,55 stopni/s. Depresja działa wynosi -9 i 20. Czas przeładowania magazynu 49,86s, pocisku 2,5s, a liczba pocisków w magazynku wynosi 4. Czas celowania jest równy 2,01s. Rozrzut na 100m, 0,32 m. Średnie uszkodzenia na minutę wynoszą 2253pw. Przejdę teraz do żywotności włoskiech "dychy".
Wytrzymałość, którą posiada czołg wynosi 1900 pw. Jest to bardzo mały w porównaniu do innych dziesiątek w grze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Pancerz kadłuba w tym czołgu jest bardzo mały. Wynosi on zaledwie z przodu 50 mm, z boku 40 mm, a z tyłu 25 mm. Natomiast pancerz wieży jest lepszy od pancerza kadłuba, ale nadal nie jest to czego przynajmniej ja oczekiwałem. Wynosi on z przodu 120mm, z boku 40 mm, a z tyłu 30 mm. Waga Progetto jest równa 40t. Maksymalne obciążenie może być do 43t. Moc silnika Włocha to 750 KM. Moc na tonę wynosi 18,75 km/t. Maksymalna prędkość jaką może osiągnąć to 65 do przodu i 23 do tyłu. Prędkość obrotu to 56,32 stopni/s. Zasięg widzenia średniaka wynosi 400m, a zasięg sygnału 750m.

Podsumowując, to włoska dziesiątka jak jej poprzednicy kompletnie nie ma pancerza, ale posiada również kilka plusów. Są nimi działo oraz mobilność. Gra Progetto M40 będzie bardziej przeznaczona na średni dystans niż na bliski, czy na daleki. Jego mobilność pozwala na dotarcie do kluczowych miejsc na mapie, a jego działo pozwala na zniszczenie kilku pojazdów przeciwnika.
Dziękuję za uwagę!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kuba1224

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
2

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
3

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
4

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
5

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki Flirt - problematyczny system gry.

Recenzja sparklingtao
6

FIFA Online CZY WARTO ZAGRAĆ W FIFA ONLINE?

Recenzja Buriq
7

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
8

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
9

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
10

Karty w Clash Royale - Elite Barbarians

Poradnik TheMaślak
Chat