Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
4.6 10 322 0
15.01.2022

World of Tanks czyli ciekawa gra o czołgach.

World of Tanks jest bez wątpienia jedną z bardziej znanych gier komputerowych. Jak sama nazwa wskazuje jest to gra o czołgach. Możemy w niej sasiąść za stery ponad 600 czołgów z 11 krajów świata (są to: Niemcy, ZSRR, Francja, Wielka Brytania, USA, Czechosłowacja, Chiny, Polska, Japonia, Szwecja oraz Włochy), oraz walczyć na ponad 40 mapach inspirowanych prawdziwymi miejscami z wieloma graczami z całego świata. Bardzo ważna w owej grze jest umiejętność współpracy z drużyną oraz dobra i przemyślana taktyka. Bez tych dwóch cech może nam być bardzo ciężko i możemy spodziewać się wielu porażek. Jeśli natomiast nauczymy się w nią grać co może zająć trochę czasu gra odwdzięczy się nam wieloma godzinami dobrej zabawy. W grze mamy dostępne dwie waluty (są to kredyty oraz złoto) i dwa rodzaje doświadczenia. Kredyty możemy zarabiać w każdej z bitew (podobnie jak doświadczenie) natomiast złoto możemy zdobyć głownie poprzez kupienie za prawdziwe pieniądze lub turnieje.

Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

W grze World of Tanks możemy grać także ze znajomymi za pomocą bitew klanowych oraz plutonów. Dzięki temu nasza rozgrywka będzie znacznie przyjemniejsza. Warto także wspomnieć iż gra posiada bardzo realistyczną ( choć trudną do opanowania) mechanikę i fizykę co sprawi, że nasze odczucia z gry będą przyjemniejsze a bardzo dobra grafika oraz dźwięki zapewnią nam niezapomniane odczucia. Niestety gra posiada także wiele wad, które zniechęcają graczy do dalszych rozgrywek. Są to m.in. drogie pociski premium, które często są niezbędne, matchmakingi, mikropłatności, oraz altylerie, które często psują nam dobrą zabawę.


W grze występują też czołgi premium, które zazwyczaj są lepsze od pojazdów drzewkowych lecz aby je zdobyć trzeba kupić je za prawdziwe pieniądze lub za złoto. Czołgi premium posiadają dodatkowe bonusy do zarabianych kredytów w bitwach oraz do doświadczenia co sprawia że górują one nad pojazdami możliwymi do zdobycia za darmo.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

Wspomniana przeze mnie wyżej mechanika gry może być dla wielu zbyt skąplikowana. Do owej mechaniki należą: system wykrywania, system maskowania, system penetracji pancerza, system kątowania pancerza, system załogi oraz system wyposażenia. Z pomocą przychodzą nam filmy na platformie YouTube które mogą pomóc nam je opanować.


W grze mamy możliwość rozgrywki w wielu różnych trybach gry takich jak bitwy losowe ( które są podstawowym trybem w World of Tanks), linia frontu, bitwy rankingowe (które wymagają od gracza posiadania czołg 10 poziomu) , mapa globalna oraz bitwy klanowe. Dzięki nim nasza rozgrywka będzie znacznie przyjemniejsza a gra nie znudzi nam się tak szybko.


Podsumowywując gra World of Tanks pomimo wielu wad oraz trudnej do opanowania mechanice jest bardzo ciekawa oraz wciągająca. Zdecydowanie pochłonie ona niejednego fana czołgów. Osobiście mogę wam ją polecić oraz oceniam ją 7/10.Powodzenia na placu boju!

4.6 (głosów: 10)
Art napisany przez Barti69

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Wabik - Czy on w ogóle ma jakieś zastosowania?

Poradnik JestemKacper
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

Battlefield 4 (B2P) OPIS GRY BATTLEFIELD 4

Recenzja piesiooo
4

League of Legends Twitch w Jungli Poradnik

Poradnik Davi69
5

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
6

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć dripa na MovieStarPlanet?

Poradnik Sylwiszel
7

Crossout Crossout - Pobaw się w post apokaliptycznego inżyniera!

Recenzja Zakatarzony
8

Anocris Anocris - przeglądarkowa gra z banankami

Recenzja Gremlininio
9

Margonem 5 powodów dlaczego warto grać w Margonem

Recenzja patrykelele3d
10

Bleach Online Najlepsza gra od Bananków! O Bleach Online słów kilka.

Recenzja DadiTV
Chat