Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1488 0
30.11.2017

World of Tanks- według mnie najlepsza gra od Wargamingu

Witam! Chciałbym wam dziś przedstawić moją opinię na temat gry World of Tanks. Gram w tą grę od mniej więcej połowy 2012 roku, więc wiem troszkę na temat tej gry i chciałbym się wypowiedzieć. W moim odczuciu jest ona najlepszą grą od Wargamingu, stoi ona obok World of Warplanes i World of Warships. Grałem we wszystkie 3 lecz moim zdaniem czołgi górą. Na samym początku byłem zafascynowany tą grą, nie mogłem odkleić się od komputera. Wspólnie z kolegami walczyliśmy z siłami wroga, lecz zostawiłem ich daleko w tyle z poziomami naszych czołgów. Obecnie mam kilkumiesięczną przerwę, nie jest ona spowodowana znudzeniem, lecz tym że chcę też pograć sobie w inne gry, choć o czołgach nigdy nie zapomniałem i zawsze do nich wracam, więc myślę że już niedługo znowu będzie trzeba zacząć ekpić te potworne maszyny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Gra jest już na tyle wymagająca, że muszę grać na ustawieniach minimalnych co sprawia, że na pewno nie odczuwam tych samych wrażeń co gracze z lepszym sprzętem, lecz nie zniechęca mnie to do gry. Dla mnie ważne jest zdobywanie nowych maszyn, jak i również rozbudowa i technologia kolejnych drzewek, których jest już w grze naprawdę dużo. Zaczynałem od jednego drzewka, niemieckiego, lecz stwierdziłem że gra w ten sposób nie będzie miała sensu, i powolutku zacząłem badać czołgi amerykańskie, chińskie, francuskie, i powolutku zaczęła się bardzo fajna zabawa. Mam na koncie obecnie kilka X tierów, kilka jeszcze czeka na zakup, są to czołgi z różnych nacji i różnych rodzajów, od artylerii aż po czołgi ciężkie i niszczyciele czołgów. Chciałbym Wam bardzo pokazać mój garaż, ale niestety ostatnio miałem reinstalacje systemu, i jeszcze nie zdążyłem zainstalować WOT'a.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Zapraszajcie znajomych i grajcie wspólnie z nimi, więcej zabawy, więcej frajdy, więcej nagród. Istnieje coś takiego jak zaproś znajomego, więc zaproście go i grajcie. W grze można tworzyć 3-osobowe plutony( kiedyś było 2-osobowe, a żeby zagrać w 3 trzeba było posiadać konto premium). Jest to świetna gierka, ze świetną grafiką, efektami jak i dźwiękami. Mamy do dyspozycji kilkanaście map na których każdy z Was może się odnaleźć i poskromić wrogów. Mamy do dyspozycja tam dwie waluty,zwykłe podstawowe kredyty, za które możemy kupować amunicję, moduły do naszych czołgów i tym podobne rzeczy, i mamy również złoto, jest to waluta premium za którą można kupować konta premium, lepszą amunicję czy też czołgi premium. Czołgi premium to fajna rzecz, ponieważ ułatwiają nam one zdobywanie pieniędzy, jednakże chciałbym zwrócić uwagę że są one troszkę za drogie, i nie każdego na nie może stać. Ale gorąco każdemu polecam tą gierkę, jest super!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez FENOX39

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
2

Hero Zero Hero Zero - Gra dla wszystkich

Recenzja Szefciu1223
3

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
4

Honkai Star Rail - Android Honkai: Star Rail - Nowa Odsłona Świata Honkai Impact

Recenzja Arturek Muminek
5

MovieStarPlanet MSP Moja opinia o Msp- co o nim uważam i jakie plusy i minusy w nim widzę

Recenzja *_Luna_*
6

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć starcoins?

Poradnik yeonrie
7

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
8

World of Tanks World of Tanks - Recenzja i moja opinia

Recenzja Kejzer17
9

Battlefield 4 (B2P) Kampania w "Battlefield 4". Czy warto zagrać? ║ Recenzja

Recenzja Anj_xx14
10

Fortnite Na czym polega fenomen Fortnite?

Recenzja veritasek
Chat