Jak to działa
Przejdź do gry World of Warships
World of Warships
5.0 1 945 0
18.06.2017

Najlepsza Gra

Stosunkowo Gry Wargaming uważałem za głupie i bezsensowne. Pewnego razu jednak mój ulubiony Yotuber postanowił nagrać materiał o banankach. Po obejrzeniu tego materiału stwierdziłem że pora zacząć przygodę z banankami. Pełen zapału wpisałem kod na +100 bananków i rozpocząłem przygodę z grami. Po pewnym czasie zauważyłem tą grę World of Waships za dużą ilość Bananków. Stwierdziłem że mógłbym pograć w tą grę. Kiedy się zarejestrowałem po naradach z mamą pobrałem tą grę. To znaczy rozpocząłem pobieranie bo ta gra bardzo długo się pobiera. Pobieranie zakończyło się nazajutrz rano kiedy jadłem śniadanie. Niestety musiałem iść do szkoły więc nie mogłem w nią pograć. Lekcje ciągnęły się jak mucha w smole. Nie mogłem się doczekać aż spróbuje zagrać w World of Warships. Byłem ciekawy jak mi pójdzie w tej grze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj
Postanowiłem zrobić wszystkie zadania za bananki. Zagrałem kilka bitew. Ta gra wydawała mi się średnia ale z powodu bananków grałem w nią. Na pierwszych poziomach szło mi nieźle ale gdy kupiłem lepsze statki to już wszystko się zmieniło.Za zdobyte pieniądze starałem się ulepszać mój ulubiony statek WICKES. Zresztą jest on na obrazku powyżej Był on poziomu 3 dlatego często wpadałem na poziom 4 lub 5 a co się z tym wiąże także pierwszy umierałem i nie mogłem sobie normalnie pograć. Dlatego nienawidziłem tej gry. Ciągle zostałem trafiany torpedą i od razu nie miałem połowy HP. Dlatego na jakiś czas przestałem grać w World of Warships. Pisząc na jakiś czas po prostu były to dwa dni. Jednak kiedy wraz z mamą pojechałem do cioci tam mój starszy kuzyn pokazał mi jego konto w World of Warships. Też chciałem mieć takie poziomy jak on. Dlatego zawzięcie zacząłem grać w tą grę codziennie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj
Gdy zrobiłem wszystkie zadania z Bananków to nadal w to grałem i do tej pory gram.
Jak widać na zdjęciu rozegrałem 65 bitew. Zatopiłem 37 statków z tego 12 z działek 16 torpedami a 8 z powodu pożaru lub zalania bardzo się cieszę z tych wyników. Jeszcze trochę mi brakuje do wyników kuzyna ale bardzo się staram. Zdobywam jak najlepsze poziomy i przy ty bardzo dobrze się bawię. Dzięki tej grze poznałem fajnego kolegę który gra ze mną w tą grę. Ma on podobne poziomy jak ja. Tylko ma on lepszy komputer więc ma mniej mu się ścina ta gra. Jednak jedyną wadą tej gry jest to że strasznie zabiera pamięci na dysku , długo się instaluje oraz długo się aktualizuję. Ale ten kto ma dobry komputer temu to nie będzie przeszkadzać. Kończąc jest to bardzo fajna gra i polecam ją każdemu. Jak chcecie ze mną pograć to mój nick to Matiak102 Dlatego można mnie zaprosić do plutonu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez M11MAti05

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
3

"Outlast 1"- czyli piekło w psychiatryku

Recenzja bananek_strażak
4

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
5

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
6

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
7

Shakes & Fidget Jak założyć konto na Shakes & Fidget?

Poradnik KingaTiger
8

Star Stable Star Stable - Giercza od konikach!

Recenzja Mheetu
9

MovieStarPlanet MSP 10 Trików do MovieStarPlanet

Poradnik Eriika Sweet
10

CSGO Prime (B2P) Ninjas in Pyjamas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat