Jak to działa
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Zula

Lubisz emocjonujące strzelanki w typie FPS? Zula nastawiona jest przede wszystkim na zabawę, polegają na pojedynkach PvP. W grze będziesz mógł wybrać jedną z dwóch frakcji wojowników – Zula (grupa straży obywatelskiej) bądź Gladyo (paramilitarna grupa wojskowa). Gra ma różne tryby rozgrywki, jak np. team deathmatch czy capture the flag – co upodabnia ją do znanej wszystkim miłośnikom rozgrywek FPS gry, mianowicie Counter Strike.

Dostępnych jest aż szesnaście postaci, które inspirowane są… popularnymi bohaterami programów TV! Wszystkie sprzęty i atrybuty bohaterów zostały oparte na ścisłej, paramilitarnej specyfikacji – to celowe działanie, które ma zbliżyć wirtualną rzeczywistość do realnego świata. Będziesz musiał zatem wybierać pomiędzy 150 rodzajami broni – co ważne, nowe uzbrojenie jest regularnie dodawane do gry! W Zuli odkryjesz niezwykle unikalne miejsca takie, jak Istambuł, Irak Północny oraz inne egzotyczne miejsca Bliskiego Wschodu – aktualnie w grze dostępnych jest 10 map, więc nie ma mowy o nudzie!

Koniecznie sprawdź, jakie możliwości daje ta niesamowita strzelanka – nie zapominaj o systemie misji oraz nagrodach, jakie możesz zdobyć w Zuli. Rozgrywaj pojedynki z przyjaciółmi, poprawiaj swoje umiejętności i cechy charakteru, a także stwórz klan – dzięki niemu będziesz mógł uczestniczyć w turniejach! Zula będzie realistycznym doświadczeniem, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Nie zastanawiaj się – odpal rozgrywkę na bananki.pl i udowodnij nam, że jesteś prawdziwym bohaterem!

pełny opis gry
Screeny
Zula screenshot1 Zula screenshot2 Zula screenshot3 Zula screenshot4 Zula screenshot5 Zula screenshot6 Zula screenshot7 Zula screenshot8 Zula screenshot9 Zula screenshot10
Video

Zula wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • CPU Pentium 4 - 2,4 Ghz, / Athlon XP 2500 +
 • 2 GB
 • Intel HD
 • 1 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat