Jak to działa
Przejdź do gry Naruto Online
Naruto Online
1 0 2776 0
02.08.2017

Jak dobrze zacząć grę

Po zalogowaniu się do gry pierwszą rzeczą, jaką robimy, jest wybranie klasy postaci. Tańczący Wicher specjalizuję się w ataku na duże grupy przeciwników, którym zadaje bardzo duże obrażenia za pomocą umiejętności wiatru. Posiada ultra umiejętność Ogromny Rasengan, która atakuję wszystkich przeciwników i zadaje ogromne obrażenia. Poza ninjutsu potrafi korzystać z mocy własnego uroku przeciwko przeciwnikom płci męskiej. Potrafi także wzmocnić postacie płci żeńskiej. Lazurowy kieł specjalizuję się w leczeniu oraz wzmacnianiu jednostek, oraz w atakach za pomocą umiejętności wody. Posiada ultra umiejętność pocisk wielkiego rekina, która zadaje duże obrażenia 4 wrogom. Kamienna Pięść specjalizuję się w technikach ziemi. Potrafi zwiększyć siłę sojuszników. Jest również ekspertem w walce w zwarciu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Najlepszymi postaciami do rozpoczęcia gry są: Ostrze Nocy oraz Źrenica Lotosu. Ostrze Nocy specjalizuję się w ninjutsu pioruna, potrafi sparaliżować całą przeciwną drużynę, dzięki temu uniemożliwi im wykonywanie combo. Jest bardzo silny w walce z jednym wrogiem, któremu potrafi zadać niezwykle wysokie obrażenia. Ninja preferujący ofensywę. Idealnie pasuję do drużyny ninja walczących za pomocą piorunów. Posiada ultra umiejętność Ostrze Chidori-Cień, która atakuje 6 jednostek wroga oraz paraliżuje je. Źrenica Lotosu specjalizuję się w ninjutsu ognia, ma bardzo duże combo, które pozwala zabić wroga nawet w pierwszej rundzie. Posiada umiejętności wzmocnienia swojej drużyny i osłabienia przeciwnika. Jego ultra umiejętność to technika gromu smoczego, która zadaje duże obrażenia 7 przeciwnikom oraz rozpoczyna combo na wybranym przeciwniku. Jeżeli wybrałeś postać, która ci się nie spodobała, nie martw się, od poziomu 60 można zmienić klasę postaci.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Po wybraniu postaci robimy wszystkie główne misje, ważne jest, aby nie marnować energii na nic innego, dopóki nie zrobimy wszystkich głównych misji. Jeżeli zabraknie nam energii, możemy poczekać, 10 energii regeneruje się w ciągu godziny lub użyć eliksiru energii, który zdobywamy z misji oraz z paczki online. Po wykonaniu wszystkich głównych misji robimy zadania codzienne oraz zadania nagradzane. Należy pamiętać, żeby robić 2 misje rangi S oraz 8 misji rangi A. Jeżeli nie mamy dostępnych misji rangi S, oraz rangi A należy poczekać do odświeżenia. Kiedy mamy to wszystko zrobione a została nam energia, możemy zrobić kampanie elitarne, aby zdobyć interesujące nas postacie, na początek polecam robić kampanie z Sasuke oraz Hinatą. W trakcie gry dostajemy dużo darmowych kuponów, najlepiej wydać je na zakup magatam 2 poziomu do każdej postaci. Nie warto ulepszać magatam do 3 poziomu, dopóki nie będziemy mieć na wszystkich postaciach magatam na 2 poziomie. Na koniec powiem o dopasowaniu drużyny. Aby mieć większe szanse na wygranie walki należy dobrać postacie tak, aby ich umiejętności łączyły się w jak największe combo. Przykładowymi drużynami na początek gry są: Bohater, Naruto, Sasuke, Sakura oraz Bohater, Hinata, Sasuke, sakura, potem Sakurę zastępujemy Kabuto.

Zapraszam do gry na serwerze S12:Hinata. Jeżeli macie jakieś pytania mój nick w grze: ShibaKusuna, jest to mój pierwszy poradnik, więc proszę o wyrozumiałość i wyrażenie swojej opinii w komentarzu.

Jak dobrze zacząć grę 5.0 1
1 0
Art napisany przez garden08

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
4

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1