Jak to działa
3 0 70 0
01.07.2017

Jak szybko zdobyć poziom na Steam?

Jak zapewne niektórzy z was czytający moje artykuły pamiętacie jeszcze, że w tym artykule miałem przedstawić poradnik związany ze platformą z grami, a mianowicie Steam. Tak, jest to prawda, dziś pokażę wam najłatwiejszy sposób na osiągnięcie wysokiego poziomu na tej platformie. Zapraszam was serdecznie do czytania. Zacznijmy od tego, że poziom naszego konta Steam jest niczym innym niż sumą zdobytych przez nas odznak. Odznaki tworzymy z kart kolekcjonerskich, które możemy zdobywać za granie w przeróżne gry. Za tworzenie każdej odznaki otrzymujemy tło profilowe, które możemy później ustawić oraz emotikonki, oczywiście wszystkie te elementy związane z grą, za którą otrzymaliśmy daną odznakę. Za granie w gry możemy uzyskać jedynie 50% możliwych kart do zdobycia za daną grę, a resztę musimy kupić lub wymienić u innych użytkowników.

Za każdą wytworzoną odznakę uzyskujemy doświadczenie potrzebne do zdobywania wyższych poziomów. Wracając do tego, jak szybo zdobyć nasz poziom. Do tego niestety jest wymagany wkład własnych pieniędzy, ale od początku. Wchodzimy na stronę, na której ukazane są najtańsze zestawy kart kolekcjonerskich potrzebne do uzyskania danej odznaki. Strona ta nazywa się steamcardexchange i naprawdę bardzo ją polecam, gdyż przydaje się dość często. Po wejściu w jedną z zakładek i kliknięciu jednego z przycisków w niej zawartej pojawiają się zestawy. Zaznaczamy w kolejności od najtańszej ceny. Gdy zapoznamy się z tą listą wchodzimy na rynek Steam i kupujemy na nim brakujące nam karty, a następnie wytwarzamy odznakę. Jak widzicie bardzo proste, jedyny minus to jak już wam wspomniałem wkład własnych pieniędzy.

Możliwe jest też uzyskanie odznaki „Summer Sale”, mówię wam o tym, gdyż właśnie ono trwa. Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć o tej odznace, musicie poczytać w internecie, ponieważ ten poradnik nie jest o Summer Sale. Zapomniałem dodać, że nasze odznaki sprawdzamy po wejściu w nasz profil i kliknięciu „Odznaki”. Gdy mamy wszystkie karty wymagane do jej wytworzenie pojawia się nam przy kartach z danej gry przycisk koloru zielonego, a napis na nim brzmi w przypadku angielskiej wersji Steam „Ready”. To już na tyle z tego krótkiego, ale za to bardzo szczegółowego poradnika. Jeżeli pomógł Ci on to koniecznie oceń ten materiał, udostępnij i zostaw kciuka w górę. Ja już go nie zamierzam przedłużać, gdyż nie ukrywam, że dziś nie mam za dużo czasu, dlatego też widzimy się w kolejnych moich materiałach! Trzymajcie się, do zobaczenia!

3 0
Art napisany przez GN0M3K

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Kilka przydatnych rzeczy dla niższych jak i wyższych rang!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
2

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
3

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
4

Najciekawsze premiery gier do końca 2017 roku!

Recenzja toya_xd
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja GN0M3K
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
7

Paladins Paladins -> Jak grać Lian?

Poradnik Gatarski
8

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
9

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
10

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR