Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
0 0 100 0
08.07.2017

Jeden z najlepszych survivalów 'Free to play' na steamie

Unturned jest grą z gatunku survival stworzoną przez Nelsona Sextona. Można ją pobrać za darmo na platformie Steam. Wiele osób uważa ją za połączenie Minecraft i DayZ, niestety nie wiadomo jak to jest naprawdę. Najbardziej zaskakującym faktem jest to, że twórca gry Nelson najpierw stworzył grę Deadzone na Robloxie, a kilka lat później wpadł na pomysł stworzenia osobnej gry, nie myślał nawet o tym, że dzięki temu pomysłowi osiągnie ogromną ilość pieniędzy. Co do samej gry - gra jest sandboksem, w którym jest również ukrytych na ten moment kilka easter eggów. W grze można wybrać różne mapy na których można grać - od małej Wyspy Księcia Edwarda po ogromne Hawaje, Niemcy oraz Rosję. Mapy można również pobierać z warsztatu steam bądź samemu je tworzyć i udostępniać. W grze jest również dostępny Crafting. Stworzyć można naprawdę wiele rzeczy, ale moim zdaniem najlepsze jest to, że jest naprawdę wiele broni - zaczynając na zwykłej wiatrówce a kończąc na prototypach broni zwanej "Shadowstalker"
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
W grze pojazdów również nie brakuje, na początku zwykle znajduje się samochody, a potem gdy już nabierzemy doświadczenia udaje nam się zdobyć helikoptery bojowe i samoloty odrzutowe. W grze jedynym utrudnieniem są zombie lub inni gracze, jeżeli jesteśmy na trybie multiplayer. Teraz coś o trybach gry. W grze jednoosobowej jest na ten moment tylko tryb przetrwania, zaś w trybie wieloosobowym są następujące tryby; Survival i arena. W survivalu chodzimy po mapie - jak to było w przypadku trybu jednoosobowego - tylko że gra jest urozmaicona częstymi walkami graczy, zaś w trybie arena znajduje się dużo broni, dodatków do broni oraz medykamentów w różnych miejscach. Gdy rozgrywka się zaczyna gracze są teleportowani w jedno z kilkunastu miejsc na mapie, która powoli się zamyka przez białą strefę, jeżeli wypadniemy za nią będziemy powoli umierać. W tym trybie walczy się do ostatniej osoby lub drużyny które przetrwają. W grze są również dostępne różne dodatki do postaci takie jak czapki, koszulki oraz skiny do broni, które można zdobywać grając lub kupując poprzez rynek Steam.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Do gry jest również możliwość dokupienia dodatku "Permanent Gold Upgrade", który pozwala nam mieć więcej postaci, zmieniać kolor skóry postaci dowolnie, daje nam dostęp do specjalnych akcesoriów dla postaci. Dodatek ten kosztuje 4,99 euro, czyli około 21 zł. Ogółem opinie do tej gry są bardzo dobre, gra jest bardzo często pobierana. Plusem są również ceny akcesoriów do postaci bądź skinów, które kosztują od 3 centów najtańsze po 8 euro najdroższe. Jedynym minusem tej gry jest to iż często się crashuje i uniemożliwia rozgrywkę na średnich bądź dużych mapach przez 32-bitowy system operacyjny. Moja opinia jest całkiem dobra, ponieważ gra po pierwsze jest darmowa, a po drugie oferuje wiele możliwości rozgrywki samemu bądź ze znajomymi, niestety granie na systemie operacyjnym 32-bit będzie prawdopodobnie w przyszłości niemożliwe. Jednak moim zdaniem warto zagrać w tą grę nawet na tym systemie 32 bitowym, przykładowo po to aby potrenować sobie "aima" na mapach pobranych z warsztatu Steam.
Jeden z najlepszych survivalów 'Free to play' na steamie 0.0 0
0 0
Art napisany przez Jedisol

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor