Jak to działa
0 0 58 0
09.07.2017

Recenzja gry Heroes and Generals

Gra Heroes and Generals jest produktem z gatunku MMOFPS, osadzonym w realiach II Wojny Światowej. Wyprodukowana została przez duńską firmę Reto Moto. Co ciekawe ta gra poza bycie klasycznym strzelankiem jest również grą strategiczną. Jest to naprawdę ciekawe połączenie, tym bardziej że w grze nasz wirtualny żołnierz dostaje stopnie wojskowe za zdobyte punkty doświadczenia. Początkowo będąc zwykłym rekrutem możemy tworzyć 3 osobową drużynę, lecz kiedy jesteśmy sierżantem, porucznikiem itd. to liczba miejsc w naszej drużynie zwiększa się o dodatkowe pole. Poza tym z awansem przychodzi nam możliwość zaznaczania na mapie członków swojego plutonu zadań do wykonania pokroju atak, obrona. W grze zobaczymy szeroką gamę uzbrojenia i pojazdów z okresu największej wojny w dziejach ludzkości. Gra nie jest zbyt mocno wymagającym tytułem, rekomendowane parametry sprzętowe to:

- Procesor Core i5 2,5 GHz
- 1 GB RAM (dla Vista/7/8 - 2 GB RAM)
- karta graficzna 1 GB GeForce GTX 560
- 1 GB przestrzeni dyskowej
- minimum Windows XP z SP3

Oczywiście gra będzie działać na komputerze z niższymi parametrami (sam sprawdzałem) lecz nie ręczę za ilość FPS.

W grze istnieją 3 frakcje, to jest:

- Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich (ZSRR)

- III Rzesza Niemiecka

- Stany Zjednoczone Ameryki

Każda z frakcji posiada uzbrojenie oraz pojazdy odpowiednie do swojej nacji. W grze wyróżniamy 5 klas postaci którymi możemy poprowadzić naszego protagonistę, jest to :

- Żołnierz piechoty - każdy posiada tą klasę postaci może być bazą pod rozwój konkretnej specjalizacji (klasy) może używać każdego rodzaju uzbrojenia.

- Strzelec wyborowy

- Spadochroniarz - jest taki sam jak żołnierz piechoty, z tą różnicą że podczas rozgrywek rankingowych (tryb wojny) jest zrzucany z samolotu.

- Pilot - wyspecjalizowany żołnierz do prowadzenia samolotów

- Kierowca - porusza się czołgami, wozami opancerzonymi itp.

- Generał - szósta klasa postaci którą posiadać może każdy, gdy tylko osiągnie odpowiedną rangę swojego żołnierza.

Gra nie wymaga od nas wyboru konkretnej frakcji, którą będziemy grali do końca. Każda z trzech frakcji jest dla nas grywalna, wybrać musimy tylko wtedy, gdy zaczynamy rozgrywki rankingowe i też nie jesteśmy zmuszeni do bycia wiernym jednej frakcji. Gdy tylko skończy się wojna (tryb rankingowy) wygraną jednej z 3 frakcji, możemy rozpocząć nową wojnę i wybrać podczas rozgrywki rankingowej inną frakcję.

Gra posiada system mikro transakcji możemy kupić walutę premium (gold) za którą można kupić ulepszenia do broni, konto premium, obligacje wojenne - które zapewniają stały przyrost waluty premium, możemy kupić nową postać, inny kamuflaż do munduru i wiele innych rzeczy.

Słowem zakończenia, gra Heroes and Generals jest bardzo ciekawym połączeniem strzelanki i gry strategicznej. Oprawa graficzna jak na rekomendowane parametry jest po prostu piękna. Warto wspomnieć o wspaniałych, realistycznych impakt hitach oraz feelingu ze strzelania, strzelając do przeciwnika czujemy że mamy w rękach kawał solidnego sprzętu z pociskami na ładunku bojowym i możemy przeciwnikowi zrobić z ciała durszlak. Gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, polecam ją każdemu zainteresowanemu okresem II Wojny Światowej, na pewno będziecie się bardzo dobrze bawić.

Recenzja gry Heroes and Generals 0.0 0
0 0
Art napisany przez Klavres

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
4

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1