Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 247 0
21.10.2022

MOJA OPINIA O MOVIESTARPLANET

Moviestarplanet bardzo fajna i dosyć stara gra. Gram w nią od 2018. Istnieją tam pakiety i vipy które duża populacja kupuje. Można rozdawać autografy, robić artbooki i tworzyć filmy. Zarobić można po kupieniu Vipa gdy odbierasz skarbonkę, jak jesteś dosyć popularny i wykonując misje po 100 starcoins. Od levela zależy ile możecie mieć zwierzaków. Jakiś czas temu moviestarplanet wprowadziło opcje, że konta damskie mogą kupić ubrania męskie. O opcja napisania statusu jest bardzo przydatna. W grze istnieją też diamenty które można otrzymać przez zakup vipa lub pakietu. Są też gry m.i.n Zwariowane karty. Co każdą porę roku zmienia się klimat gry! Można pisać na forum i głosować w ankietach. Są też eventy o treści "Zagraj teraz" gdzie trzeba wykonywać misje od Pixi Star. O jejku zapomniałabym dodać, że mamy też Nową Star która rządzi moviestarplanet2. Bardzo podoba mi się kupowanie animacji, bo niektóre z nich są bardzo dopracowane i przydają się do filmów. To odemnie na tyle!

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Zapomniałam dodać można mieć swój pokój i swoje kochane zwierzaki! Mamy hotel dla zwierzaków. W sklepie można jeszcze kupić rzeczy do pokoju dzięki którym pokój może stać się waszym drugim domem ale w komuterze! Co tydzień w każdy czwartek wychodzi nowy motyw, mamy zakładke "Konkursy" - co tydzień są tam organizowane konkursy - na zrobienie artbooka, filmu, looka i pokoje. Można tam wygrac Vipa na okres np. 3 dni, 5 dni i 7 dni. W zakładce Highscores - można zobaczyć osoby z Top czyli najlepsze osoby na całym moviestarplanet! Np. Juna13. Na Highscores - można zobaczyć osoby któe robią najlepsze artbooki, filmy jeszcze inne arcydzieła graczy msp. Klinika piękna - w klinice piękna można wybrać przeróżne rodzaje ust, makijaże, oczy i karnacje skóry. Naszą moviestar można przepierać i zapisywać jej wspaniałe stylizacje które potem mogą kupić inni gracze którym podoba się nasz styl ubierania. Za polubienia zdobywamy fame który jest nam potrzebny do wbicia levela za który dostaje się prezenty do moviestarplanet.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

A no tak na moviestarplanet są też chaty na których można rozmawiać i innymi użytkownikami. Można zbudować fajną relacje! Użytkownicy mogą pisać w naszej księdze gości, robić wpisy o naszym charakterze i czy jesteśmy uczciwymi użytkownikami. Można robić zdjęcia i wstawiać je. Na moviestarplanet można robić też grupy ale trzeba posiadać vipa. Na grupach mogą odbywać się lososwania i tego typu rzeczy. Ciemna strona moviestarplanet czyli unikaty - unikaty chce posiadać każdy użytkownik gry. Użytkownicy sprzedają unikaty po sto złotych. Tydzień unikatów - tydzień unikatów to tydzień w którym co roku pojawiają się jakieś unikaty. Ludzie sprzedają te unikaty i zyskują za to dużo pięniedzy. Sklep daimond - W sklepie daimond można kupić rzeczy za diamenty np. ubrania, rzeczy do pokoju,animacje, tła. Podsumowanie gry moviestarplanet - jest to przyjemna gra, nie jest nudna ma dużo opcji, można znaleść dużo przyjaciół i użytkownicy moviestarplanet jest bardzo miłe! Mam nadzieję, że spodoba wam się mój artykuł.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Aliceenom

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Zilean - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
2

Najlepsze gry logiczne na Androida

Poradnik Typowypolak nr 1
3

Najlepszy Cod w historii. Recenzja Call of Duty V World at War

Recenzja Tybero
4

CSGO Prime (B2P) Counter-Strike: Global Offensive - Recenzja

Recenzja nuk1
5

Spis najczęsciej modyfikowanych gier

Recenzja Boomboxpl
6

Warface Warface - Strzelanka PVP i PVE?

Tutorial Fragorski
7

Gry samochodowe

Poradnik Typowypolak nr 1
8

Metin2 Krótko o przygodzie z Metin2

Recenzja mambaa
9

S.K.I.L.L. - Special Force 2 Jak szybko i skutecznie "farmic" Lucky pointy

Poradnik LeGioNNN
10

World of Tanks Sposoby zdobywania złota- World Of Tanks

Poradnik mati2819
Chat