Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
0 0 20 0
13.07.2017

Wiktor - jak grać, jakie karty i umiejętności ?

Jeżeli miałbym wybrać najbardziej przypominającą mi postać z gry "Overwatch" w "Paladins : Champions of the Realm" to byłby to bez wątpienia Wiktor. Swoją posturą jak i umiejętnościami przypomina mi bardzo Żołnierza 76. Oczywiście nie wszystko zostało wykonane tak samo jak w produkcji Blizzarda i chwała Hi-Rez za to.
Wiktor jest najbardziej podstawowa postać w całej grze polecana początkującym graczom. Opanowanie tej postaci nie powinno nikomu zająć dużo czasu, a prostota tego herosa to jedna z jego wielkich zalet. Możemy go zaszufladkować do kategorii postaci mających zadawać duże obrażenia. Wskazuje na to między innymi jego poziom maksymalnego zdrowia jak i wartość ataku.
Bronią którą Wiktor dzierży jest karabin posiadający w swoim magazynku aż 31 pocisków, co jest wynikiem wręcz fantastycznym patrząc na to, ze każdy pocisk wystrzelony w przeciwnika zadaje 130 punktów obrażeń.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Wiktor do dyspozycji na polu walki posiada do dyspozycji pięć podstawowych umiejętności :

- Karabin szturmowy - podstawowy atak naszego żołnierza. Pociski można wystrzeliwać klikając lub przytrzymując klawisz myszy. Każdy trafiony w cel pocisk zadaje mu 150 punktów obrażeń.

- Celownik - Opcja znana chyba najbardziej z serii gier "Call of Duty". Przytrzymując prawy przycisk myszy możemy poprawić naszą celność strzelania i precyzyjnie wymierzyć wroga patrząc przez zamontowany w karabin celownik.

- Granat odłamkowy - Zadający obrażenia obszarowe granat zabiera znajdującym się w polu rażenia przeciwnikom 750 punktów obrażeń. Dodatkowo zranieni przez ładunek wrogowie są o 15% bardziej podatni na nasze ciosy przez 4 sekundy

- Krzątanina - Inaczej mówiąc sprint. Wiktor biega o 65% szybciej niż normalnie co powoduje że jego mobilność drastycznie się zwiększa.

- Zapora - Umiejętność specjalna Wiktora. Nasz heros wyciąga z kieszeni latarkę i wysyła we wskazanych przez nas wrogów salwe rakiet zadających 1400 punktów obrażeń.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Jeśli chodzi o karty to nie ma się co dużo zastanawiać. Wiktor to urodzony żołnierz i postać mająca zadawać duże obrażenia, dlatego mój wybór padł na taki zestaw :
- Compensator III - zimniejsza odrzut broni (konkretniej poruszanie się celownika pod wpływem ciągłego ostrzału) o 75%
- Speed Load II - Za każdą eliminację wroga bądź asystę dostajemy dodatkowe 12 naboi. Nie zawsze podczas walki mamy czas na przeładowanie broni, dlatego w krytycznych sytuacjach ta opcja może być bardzo przydatna.
- Grenadier IV - Karta ta zmniejsza czas oczekiwanie na odnowienie się możliwości rzucenia granatu.
- Reflexes I - pozwala Wiktorowi w szybszym tempie spojrzeć przez jego celownik co przydaje się często gdy zaskoczy nas wróg i potrzebujemy szybko wymierzyć parę celnych strzałów.
- Firing Stance II - podczas celowania postać porusza się o 15% szybciej niż normalnie

Wiktor - jak grać, jakie karty i umiejętności ? 0.0 0
0 0
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Kilka przydatnych rzeczy dla niższych jak i wyższych rang!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
2

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
3

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
4

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
5

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
6

Najciekawsze premiery gier do końca 2017 roku!

Recenzja toya_xd
7

Unturned Unturned czy to minecraft ?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
8

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
9

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [1#]

Poradnik GN0M3K
10

Minecraft Ciekawostki, o których nie wiedziałeś o Minecraft! - [1#]

Poradnik GN0M3K