Jak to działa
Przejdź do gry Grand Prix Racing Online
Grand Prix Racing Online
5.0 4 3598 0
26.06.2017

Jak być pogromcą Rookie? - PLANOWANIE AWANSU W KILKA SEZONÓW

Witam!
Wszystkich, którzy nie czytali poradnika o awansie w 1 sezon odsyłam do wstępnego zapoznania się z nim. Dzisiaj przejdę od razu do szczegółów dotyczących planowania sezonu.

Ponownie pierwszą rzeczą na jaką trzeba zwrócić uwagę jest zakontraktowanie kierowcy. Przyszłościowy kierowca ma najpierw rozwijać się w rookie przez ok. 2 sezony, a następnie dać nam awans z grupy Rookie do Amateur, z Amateur do Pro, a kto wie czy również nie z Pro do Master!
Kierowca musi więc być przede wszystkim utalentowany i młody. Zalecam żeby posiadał on statystyki na poziomie:

85 > OA
22 > Wiek
450.000 > Płaca za wyścig
100 > Agresywność
140+ Koncentracja
120+ Talent
50 > Charyzma
50 > Wiedza techniczna

Pozostałe statystyki są w tej chwili nieistotne. Po zatrudnieniu kierowcy należy przedłużyć kontrakt o 17 wyścigów i trenować go za każdym razem Jogi! (Zwiększa ona Koncentracje natomiast zmniejsza Wytrzymałość) aż do etapu 190+ koncentracji. Później, tak samo jak w przypadku awansu w 1 sezon staramy się skutecznie zwiększać poziom jego wytrzymałości treningiem Aerobiku (Poziom ~100 staminy da nam niezłe lokaty w grupie Amateur).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do czasu sezonu awansowego korzystaj z programu GPRO Organiser! Pomoże on skompletować dane potrzebne w celu osiągania jak najlepszych lokat. Przed awansowym sezonem nie istotny jest poziom twojego stuffu, infrastruktury, kontakty ze sponsorami, rozwój bolidu i tym podobne. Jedynym istotnym aspektem jest trenowanie kierowcy.

Co więc robić, kiedy zdecydujesz się już walczyć o promocję? Prawdopodobnie sam będziesz wiedział jeśli znajdziesz w tym czasie team, do czego gorąco zachęcam! Jeśli nie, zalecam:

- sezon wcześniej NIE ZDOBYWAJ WIĘCEJ NIŻ 50 PUNKTÓW! Dzięki temu nie stracisz niepotrzebnie pieniędzy na start sezonu awansowego
- sezon wcześniej PRZEJEDŹ WSZYSTKIE WYŚCIGI! Dzięki temu otrzymasz dodatkowe 5mln w sezonie awansowym
- rozwijaj stuff zgodnie z zaleceniami w poradniku do promocji w 1 sezon
- rozwijaj bolid do poziomu ok. 3 wszystkich części, chyba że przestaniesz wygrywać wyścigi, jest to poziom wystarczający
- oszczędzaj pieniądze! przydadzą się w ama
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warto mieć na uwadze również sponsorów, kiedy chcesz już awansować. Najlepiej rozmawiać z 3-4, żeby zatrudnić któregoś po kilku(nastu) wyścigach. Stały dochód w grupie Amateur będzie bardzo istotny. Dodatkowym tematem są jeszcze testy - te polecam zaczynać dopiero w Ama. Nie są one opłacalne w lidze Rookie. Temat jest możliwy do dalszego rozwinięcia, jednak zabawy nikomu psuć nie chce - przekazuję tylko ogólniki, informacje które mogą dać wam dobre wyniki, ale tylko wtedy, gdy dodacie coś od siebie.

Jeśli masz jakieś uwagi, czy pytania, to zapraszam do sekcji komentarzy! Jestem otwarty na wszelkie komentarze i chętnie napiszę kolejne artykuły, aby maksymalnie wyczerpać temat bez zdradzania największych smaczków! Zapraszam również do kliknięcia łapki w górę. Bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy, w dodatku wiem, z którego tematu czytelnicy czerpią najwięcej radości, a który nie nadaje się na kolejne artykuły.

Zobacz nasze najlepsze darmowe gry wyścigowe
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez toya_xd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Warships Ciekawe bitwy morskie

Recenzja Janux
2

League of Legends Corki - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
4

Control - Recenzja Gry

Recenzja Kacper12361838
5

DOTA 2 1. Jak grać? #Weaver

Poradnik DomaC
6

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
7

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
8

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Poradnik Cyberadam
9

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
10

Roblox Kwadratowe Attack On Titan

Poradnik Fragorski
Chat