Jak to działa
5.0 1 2606 0
30.03.2018

3 gry na PC, w które można grać na telefonie

Witam Banankowicze!
Dzisiaj chciałbym przedstawić wam trzy gry na telefon, których być może nie znaliście lub nie jesteście co do nich zbytnio przekonani. Są to gry dostępne zarówno na smartfony z system Android jak również komputery osobiste z systemem Windows. Należy jednak podkreślić na wstępie, że mają one dość wysokie wymagania sprzętowe, więc mogą bardzo szybko nagrzać telefon i wyczerpać w nim baterię. Warto jednak się z nimi zapoznać, ponieważ wszystkie trzy są grami multiplayerowymi i jeśli mamy z kim w nie grać to zapewniają naprawdę dużą dawkę zabawy (sprawdzone i potwierdzone info ;) ). Wszystkie trzy są również bardzo udanie przeniesione dlatego jeśli wcześniej graliście w nie na komputerze to szybko nauczycie się grać również na smartfonie i vice versa.
Grami tymi są kolejno:
Albion Online (B2P)
World of Tanks (F2P)
Playerunknown's Battlegrounds (F2P)
Albion Online
Jest to jedyna w moim zestawieniu płatna gra, a jej cena to około 30$. Co dostajemy za te pieniądze? Dostajemy MMORPGa, który jako jeden z niewielu gier na świecie jest tak multiplatformowy, że grający na telefonie mogą zawalczyć z grającymi w tym samym momencie na PC-cie. Gra ta jest również wyjątkowa pod względem ekonomii, nie spotkamy tutaj typowych dla RPGów handlarzy broni i zbroi. Wszystkie bronie, pancerze i narzędzia wytwarzamy sami ze znalezionych dookoła surowców i możemy je potem sprzedać za dowolną cenę na rynku. Nie jestem do końca przekonany czy gra jest warta swojej ceny ale na pewno polecam.

World of Tanks
Znany zapewne wszystkim graczom WoT został już jakiś czas temu przeniesiony na smartfony z Androidem i efekty są naprawdę zadowalające. Zmieniono w pewnym stopniu drzewka rozwoju i sposób celowania w grze ale z pewnością najbardziej odczuwalną zmianą jest usunięcie z gry dział samobieżnych potocznie zwanych artyleriami lub artami. Jestem w stanie zrozumieć, że dla niektórych jest to wręcz spora zaleta ale dla mnie i zapewne każdego kto lubił grać tym typem czołgu jest to spory cios. Ale poza tym wszystko po staremu: kątowanie, podpalanie, kampienie itd. Powodzenia czołgiści!

Playerunknown's Battlegrounds
Popularny ostatnimi czasy PUBG został niedawno przeniesiony na telefony i to w systemie Free to Play. Ku mojemu zdziwieniu gra stworzona w Unreal Engine działa bardzo dobrze również na telefonach i to wcale nie koniecznie na tych najnowszych gdyż zdarzyło mi się już grać z kolegą, który posiadał 5-letniego Samsunga. Właściwie po wielu godzinach gry jedyna różnica jaką odczułem to brak jednej mapy oraz szyb w oknach. Wydaje mi się (chociaż nie sprawdzałem tej informacji), że spawni się też więcej pojazdów i zrzutów. Ale poza tym jest to ten sam PUBG.
Kończąc chciałbym jeszcze raz przypomnieć wam to co napisałem na początku: Gry te są bardzo wymagające dla naszych telefonów, więc grając w nie musimy być nastawieni na to, że nasza komórka zbyt długo nie wytrzyma mając tyle grafiki do wyrenderowania (i to jeszcze w 3D!!!) i po kilku meczach (lub kilkunastu jeśli macie dobrą baterię) bateria rozładuje się i bez ładowarki pod ręką wasza zabawa zakończy się niezbyt wesoło, a na pewno bardzo szybko. Jednak jeśli macie przy sobie ładowarkę lub powerbank'a, a najlepiej jeszcze jakiegoś dobrego znajomego do zagrania to gwarantuję wam masę dobrej zabawy i świetnie spędzonego czasu. Sam sprawdzałem niejednokrotnie i z czystym sercem mogę wam polecić wszystkie 3 gry. Pamiętajcie jednak, żeby nie katować waszych telefonów zbyt długo, bo nie jest to w domyśle sprzęt do grania i po zbyt długim czasie grania może mu się coś stać.
Pozdrawiam was i żegnam się. Narka!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez piotrusinio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Vayne - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

Armored Warfare Armored Warfare - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
3

Symulator średniowiecznego lorda. Recenzja Mount & Blade: Warband

Recenzja Tybero
4

War Thunder Ostatnia wyprawa "Yamato"

Recenzja kuba1224
5

Elvenar Recenzja gry Elvenar

Recenzja Mivi51
6

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
7

Eldarya Eldarya recenzja eventu letniego 2019

Recenzja Qitria
8

CSGO Prime (B2P) Zwiększenie FPS-ów w CSGO!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
9

Dlaczego (nie)warto kupować Attack on Titan: Wings of Freedom

Recenzja toya_xd
10

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja Porarzo
Chat