Jak to działa

4Story

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis 4Story

Jeśli gry MMORPG to Twoja pasja, powinieneś bez dwóch zdań sprawdzić 4Story. To MMORPG w świecie fantasy pozwoli zwiedzać Ci ogromny, otwarty świat, a także odkrywać zaskakująco wciągającą fabułę i rywalizować z imponującą liczbą użytkowników, jaką 4Story udało się do tej pory zgromadzić. Gotów na kilkaset godzin świetnej zabawy? Oto, co 4Story ma do zaoferowania.
Na samym początku swojej przygody z 4Story staniesz przed wyborem serwera. Pamiętaj, że jeśli grasz ze znajomymi, powinniście uzgodnić między sobą, który z dostępnych serwerów wybierzecie, bowiem później nie będzie możliwości jego zmiany.

Następnie przyjdzie czas na stworzenie swojego bohatera. W 4Story możesz wybierać pomiędzy trzema rasami i nacjami, a kiedy już proces kreacji dobiegnie końca, będziesz mieć do dyspozycji sześć unikalnych klas. To, co charakteryzuje tę barwną grę MMORPG, to wpływ wyboru klasy na późniejszą rozgrywkę – zarówno pod kątem mechaniki, jak i fabuły 4Story. Warto więc poświęcić tej kwestii trochę czasu, by w pełni cieszyć się podjętą decyzją i czerpać stuprocentową
przyjemność ze swoich przygód.

Im więcej doświadczenia zbierzesz, tym potężniejszy stanie się Twój bohater. Mowa tu nie tylko o ulepszaniu broni i zbroi, ale także o umiejętnościach, dzięki którym zdobędziesz przewagę nad elitarnymi bossami, a trup będzie słał się gęsto na polach bitewnych PvP.

Skoro przy PvP już jesteśmy, warto pochylić się nad tym aspektem 4Story. Każdy fan potyczek z konkurentami znajdzie tu coś dla siebie: pojedynki jeden na jednego, bogaty otwarty świat PvP, tryb oblężeń, a także miesięczny turniej, który wyłania najlepszych bohaterów 4Story – to właśnie one sprawiają, że ta gra fantasy ma tylu oddanych fanów.

Dołącz do nich – wejdź do świata Iverii i spraw, że to o Tobie będą pisać legendy.

pełny opis gry
Screeny
4Story screenshot1 4Story screenshot2 4Story screenshot3 4Story screenshot4 4Story screenshot5 4Story screenshot6 4Story screenshot7 4Story screenshot8 4Story screenshot9 4Story screenshot10
Video

4Story wymagania

 • Windows 2000/XP/Vista/Windows7
 • Pentium4 1.6GHz
 • 1GB
 • GeForce FX5700 128Mb
 • 2GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat