Jak to działa
Przejdź do gry AD 2460
AD 2460
5.0 1 2166 0
13.02.2018

Krótko o przygodzie z AD2460

Witam chciałabym wam opisać moje uwagi oraz wrażenia z gry 'AD 2460".

Jest to strategiczna gra mmorpg, z akcją toczącą się w przyszłości.Głównym celem gry jest rozbudowanie naszego imperium, oraz przejęcie władzy we wszechświecie.Podczas rozgrywki, prowadzimy liczne spory o przetrwanie, oraz władzę z innymi graczami.Aby osiągnąć nasz cel, musimy poświęcać wiele czasu na:
-zdobywanie zasobów.
-planowanie rozwoju imperium.
-prowadzeniu licznych bitew.
Dużą zaletą tej produkcji, jest tylko jedna mapa, na której znajdują się wszyscy gracz.Dzięki czemu możemy dostrzec, obecność wielu osób w tym wielkim wszechświecie.
Rozpoczynając grę nowy gracz musi przejść samouczek, dzięki czemu może się łatwo i przyjemnie zapoznać z zasadami gry, oraz stanowczo ułatwia nam to początek gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Podczas rozgrywki mamy wybór wersji gry, testowej czyli darmowej oraz premium (płatnej).
Jeśli chodzi o grafikę.Gra posiada nie przejrzysty interfejs, w którym ciężko się połapać o co chodzi.
Sama grafika gry zważywszy, że jest to gra przeglądarko wa posiada całkiem ładną i przyjemną grafikę.Można zauważyć, że została ona wykonana dość starannie, i estetycznie.Choć gra jest całkiem przyjemna, posiada również wiele minusów i wad.
Jednym dość dużym minusem jest brak spolszczenia tekstu, co znacząco utrudnia, jaką kol wiek rozgrywkę. Gdyż gra posiada wiele tekstu, który musimy niestety przeczytać ze zrozumieniem, aby cokolwiek osiągnąć w grze.Kolejnym minusem jest, monotonna rozgrywka.Po pewnym czasie gra się nudzi,niestety nie przyciąga uwagi, na dłuższą metę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Najwyższy czas aby, podsumować moja krotką opinię.
A więc tak. Gra posiada niestety dość nudną i monotonną rozgrywkę.Muszę stwierdzić że ta produkcja, nie wyróżnia się niczym szczególnym, z pośród produkcji tego typu.

Kolejnymi wadami są: mała liczba graczy,nie przyjemy interfejs, brak spolszczenia.duża ilość zbędnego tekstu.
Czas na zalety, choć jest ich niewiele jednak warto je opisać.Do zalet produkcji, chociaż by należy nie najgorsza grafika. Może nie jest jakaś bardzo imponująca, ale jednak posiada w sobie coś urzekającego.Kolejną istotną zaletą, jest możliwość rywalizowania, na ogromnej mapie ze wszystkimi graczami, znajdującymi się w grze.
To by chyba było na tyle, raczej nie mogę nic więcej, opisać pozytywnego o tej produkcji.Choć bardzo lubię, gry dziejące się w kosmosie, ta niestety nie przypadła mi do gustu.Lecz mimo wszystko, serdecznie zachęcam do zagrania.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez mambaa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

DOTA 2 Recenzja postaci Tusk z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
2

Rust (B2P) Poradnik Przetrwania - Rust

Poradnik BajteQ
3

Mała, tania, dobra gra - BROKE PROTOCOL: Online City RPG

Recenzja Kubsoon243
4

Star Stable Najlepsza gra o koniach

Recenzja Questionmark.
5

Call of Duty: WW2 Recenzja

Recenzja Cesere
6

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - Zestawy Broni dla Skauta

Poradnik Fragorski
7

Blade of Queen Blade of Queen - ogólna recenzja

Recenzja Duman1222
8

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
9

Zoo 2 - Animal Park Zoo 2 ogólna recenzja

Recenzja Duman1222
10

Recenzja dodatku - "The Sims 4: Zostań Gwiazdą"

Recenzja oliwiaxweeb
Chat