Jak to działa
Przejdź do gry ARK: Survival Evolved (B2P)
ARK: Survival Evolved (B2P)
1.0 1 1557 0
18.06.2017

Surwiwal dinozaurów

Ark jest niesamowitą grą w której nasza postać w nieznanych okolicznościach trafia na wyspę pełną barwnych krain oraz niesamowitych majestatycznych stworzeń wymarłych wiele milionów lat temu takich jak dinozaury oraz mamuty a nawet niesamowite ptaki dodo. Gra opera się na przetrwaniu w tym pradawnym środowisku na szczęście nasza postać z każdym zdobytym poziomem może rozwijać swoje statystyki oraz uczyć się tworzenia broni ,
wytrzymałe na wiele czynników naturalnych jak i na ataki agresywnych stworzeń oraz innych ludzi na wyspie można również gotować i tworzyć siodła i materiały wymagane do
uśpienia oraz oswojenia niesamowitych stworzeń stąpających na wyspie. Niestety prawie każde stworzenie jest bardzo niebezpieczne ze względu na swoje umiejętności oraz wielkość. Co czasami sprawia wielkie trudności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do arka można znaleźć w warsztacie wiele modów oraz optymalizacji które pozwalają się cieszyć dłuższą niesamowicie zawiłą grą. Warto również wspomnieć że warto od czasu do czasu zagrać z kumplami niestety czasami ciężko jest połączyć się na ten sam serwer w krótkim czasie ponieważ twórcy arka nie przewidzieli tego że gra niesamowicie obciąża dysk co sprawia że gra czasami jest w stanie zawiesić cały komputer albo może nie móc się włączyć. po mimo tego zawsze lubię wracać do tej gry i cieszyć się tematyką tego niesamowitego krajobrazu na całej mapie. Za każdym razem kiedy mogę oswoić coś w tej grze a później na tym jeździć to bardzo się z tego powodu cieszę również sądzę że to bardzo wkurzające kiedy grając mam takie lagi że muszę grać na najniższych możliwych do grania co bardzo obrzydza tę grę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Produkcja o nazwie ark survival evolved jest bardzo obiecującą produkcją co prawda posiada niesamowite elementy ale niestety jest ona bardzo nie dopracowana co można zauważyć po przez wielkie i potężne lagi które niestety są w stanie złamać nawet najtwardszy dysk twardy dodatkowo aby w nią zagrać trzeba zapłacić około 80 zł co sprawia że bardzo trudno sięgnąć po tę produkcje.Ogólnie wydaje mi się że nawet dodatkowe mapy oraz stworzenia mogą nie wystarczyć aby komuś zachciało się w to zagrać. Jednak jeżeli twórcy wprowadzili by optymalizacje naprawiającą wszystkie lagi oraz umożliwiającą wszystkim posiadaczom tej gry cieszyć się brakiem wszelkich zacięć oraz problemów z logowanie. Mam nadzieje że artykuł się wam spodobał i że w przyszłość zagracie w tę niesamowitą i obiecującą dobrą zabawę grę.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez lofafa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dark Orbit Godziny niezapomnianych wrażeń !

Poradnik krywlo123
2

CSGO Prime (B2P) CS:GO-Najpopularniejszy sieciowy fps ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
3

Roblox Fenomen gry Roblox - czy z pozoru prosta gra ma głębsze znaczenie?

Recenzja kittyeutanazja3
4

Roblox Krótko o menu w build a boat for treasure

Tutorial ASAEMA1
5

Star Stable Star strable - ogólne informacje

Tutorial Golden1772
6

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
7

Sam w ciemności. Recenzja Alan Wake

Recenzja Tybero
8

Star Stable Konie fryzyjskie-star stable

Recenzja Julaa._.horse
9

League of Legends Leona - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Wystrój Marzeń - Hit The Sims 4?

Recenzja Arines
Chat