Jak to działa
Przejdź do gry Realm of Warriors
Realm of Warriors
5.0 1 1019 0
28.12.2018

Bohater Dalekiego Wschodu

Czy interesujesz się kulturą dalekiego wschodu? Lubisz animę, lub azjatycką kreskę? Zagłębienie się w wojowniczy świat dalekiego wschodu umożliwi Ci ich gra właśnie w tym klimacie- Realm of Warriors. Jest to gra podczas której wcielamy się w jednego z żołnierzy azjatyckiej armii dalekiego wschodu, by walcząc w ich sprawie powoli wspinać się po drabinie awansów, zyskując coraz to wyższe miejsce w hierarchii. W wielu innych grach przewijające się wielkie miecze, potężne zbroje zakładane na wojowników, którzy ochraniają naszego bohatera. Przepych i wyolbrzymienie godne Chińskiego kina, który możemy zaobserwować w wielu ich produkcjach podczas których bohaterowie porównywani są do Bogów. Potrafią znacznie więcej niż mógłby zrobić zwykły człowiek, posiadają różne moce, które czynią ich wyjątkowymi. Właśnie to jest cechą Chińskich produkcji i to możemy spotkać w tej grze podczas rozgrywki, zgłębiania tajemnic i fabuły podanej nam przez twórców gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Podczas rozgrywki rozwijamy naszego bohatera, jest to podróż jak w każdej innej armii- od szeregowego po generała. Wraz z rozwojem naszej postaci zyskujemy szacunek osób zlecających nam zadania i awansujemy w zależności od naszych zasług- wykonywanych zadań. Wykonywanie zadań jest najlepszym sposobem awansowania naszej postaci. Jednak możemy to robić również w inny sposób, zwiększając naszą siłę poprzez choćby wyzywanie na pojedynek innych wojowników, niekoniecznie innych graczy. Po osiągnięciu danego poziomu stanie przed nami otworem możliwość wyzywanie na pojedynek bohaterów cieszących się dobrą sławą wśród innych żołnierzy armii- minibossów od których otrzymamy potrzebne materiały do ulepszeń naszego wyposażenia.
System walki w grze został oparty na rozgrywce za pomocą tur, postaci zostały ustawione w dwóch liniach w których się uzupełniają. Wojownicy-tankowie stoją w pierwszej linii, otrzymują zadawane przez wroga obrażenia, ponieważ mają więcej punktów żywotności i chronią postaci z mniejszą żywotnością. Natomiast w drugiej linii ustawiono żołnierzy, którzy mają dużo ataku, lecz mało żywotności.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, jest to gra, która zapewnia wdrożenie się w kulturę dalekiego wschodu a także wypełni wolny czas historiami o niezwykłych bohaterach. Nie tylko poprzez wykonywanie zleconych nam zadań, lecz również poprzez szatę graficzną, przedstawienie bohaterów oraz domów, otoczenia, które możemy zaobserwować podczas wykonywania zadań. Zobaczymy charakterystyczne domostwa dla danej społeczności, rasy. a także jak już wcześniej wspomniano ubiór wojowników, który jest dość specyficzny. Wszystkie wyżej wymienione atrakcje znajdziemy właśnie w tej grze. Wraz z rozwojem postaci otrzymamy coraz to więcej możliwości, które dodatkowo wzbogacą nasze wrażenia.
Tak więc jeżeli nie interesuje Cie sama rozgrywka możesz nacieszyć oko pięknymi obrazami,stworzonymi przez twórców podczas swojej podróży przez tajemniczy świat gry. Odkrywaj nowe aspekty życia żołnierza kultury dawnej kultury dalekiego wschodu.
Nie trać czasu na rozważania i zarejestruj się już dziś, czekamy na Ciebie!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez szeremere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
3

MovieStarPlanet MSP Moja opinia o Msp- co o nim uważam i jakie plusy i minusy w nim widzę

Recenzja *_Luna_*
4

3 najlepsze gry bijatyki

Poradnik Jakacz
5

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge | O co chodzi, jak zdobyć trofeum?

Poradnik lynnSSky
6

MovieStarPlanet MSP TUTORIAL MSP- zarabianie starcoinsów, dostanie darmowego vipa i robienie Awards

Poradnik bibi.bananek
7

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
8

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić starcoins i fame na MSP.

Poradnik bananoowiec
10

Recenzja gry Dying Light 2.

Recenzja ThePaZzI
Chat