Jak to działa

Astro Empires

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Astro Empires

Astro Empires to oparta na tekście przeglądarkowa strategia MMO, która również posiada responsywny design, co oznacza, że możesz w nią grać także na urządzeniach mobilnych. Zbuduj własne Astro Imperium i zdominuj galaktykę!

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Astro Empires jest strategią podobną do OGame, chociaż należy zwrócić tutaj uwagę na zdecydowanie lepszą grafikę w stosunku do swojego starszego kolegi z branży.

Na samym początku wylądujesz na totalnie losowej planecie, na której będziesz musiał stworzyć pierwszą kosmiczną osadę, a także zapewnić swoim żołnierzom i galaktycznym rzemieślnikom niezbędne do przetrwania surowce. Pomogą Ci w tym specjalne stacje zajmujące się wydobywaniem cennego materiału. To właśnie ciekawy system zarządzania surowcami, na którym opiera się gra, czyni ją wartą spróbowania.

Kiedy już uregulujesz wydobywanie surowców i osiedlisz się na planecie na dobre, otrzymasz dostęp do nowinek technologicznych, które wspierane są przez struktury i jednostki obronne, takie, jak kosmiczna stocznia wspomagająca budowę Twojej floty. Buduj rozmaite statki, począwszy od małych i zwrotnych jednostek, a skończywszy na budzącej strach armadzie gigantycznych krążowników.

No właśnie! Wraz z uformowaniem kosmicznej floty, możesz prowadzić ekspansję na pozostałe planety, atakować pozostałych graczy lub dołączyć do jednej z gildii, aby stać się częścią aktywnej społeczności, która pomaga sobie wzajemnie w odpieraniu ataków wroga. W Astro Empires znajdziesz również specjalny system dyplomacji i prowadzenia polityki, które podyktowane są aspektem społecznościowym gry oraz jej trybem PvP.

W Astro Empires akcja toczy się w ogromnym wszechświecie, w którym czekają na Ciebie setki tysięcy planet. Zbadaj je, poznawaj innych graczy i formuj lukratywne sojusze torujące Ci drogę do pozycji galaktycznego giganta.

pełny opis gry
Screeny
Astro Empires screenshot1 Astro Empires screenshot2 Astro Empires screenshot3 Astro Empires screenshot4 Astro Empires screenshot5 Astro Empires screenshot6 Astro Empires screenshot7 Astro Empires screenshot8 Astro Empires screenshot9 Astro Empires screenshot10
Video

Astro Empires wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat