Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
5.0 1 1260 0
17.07.2018

BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Witam! W tym artykule postaram się zrecenzować grę o nazwie Big Farm.
Z pewnością jest to gra dla ludzi kochających zajmowanie się zwierzętami oraz polami uprawnymi. W grze dostępnych jest mnóstwo rodzajów różnorodnych zwierząt i plonów co wprowadza gracza w świat prawdziwej Wielkiej Farmy. Gra głównie polega na klikaniu i czekaniu, ale (szczególnie dla zakochanych w rolnictwie) może sprawiać dużo satysfakcji i zabawy.
W Big Farm mamy dostęp do bardzo dużej ilości zadań związanych z rolnictwiem. Od karmienia kur, aż po nawożenie pól uprawnych za pomocą humusu. Możliwość produkcji własnych nawozów, czy handel z NPC zbożem, kwiatami, mlekiem czy innymi produktami z naszej farmy też przyczynia się do bycia tej gry pociągającą przez internautów
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Sady. W grze mamy możliwość posiadania własnych sadów, z których oczywiście zbieramy jabłka, które później możemy zamieniać na soki jabłkowe, a później handlować nimi z NPC.
Big Farm oferuja nam jednak nie tylko chów zwierząt i uprawę roślin, czy kwiatów, ale też możemy mieć własnego psa, możemy zmieniać jego wygląd zewnętrzny oraz kupować różne interakcje, co prawda za walutę premium, ale zawsze.
Pojazdy rolnicze - W omawianym tytule mamy również do czynienia z różnego rodzaju pojazdami rolniczymi (głównie traktorami). Nasza farma może być powiększana kilkakrotnie do bardzo dużych rozmiarów, co związane jest z zadaniami, o których wspomniałem w poprzedniej części artykułu i pomaga nam w utrzymaniu większej ilości pól, lub zagród, czy magazynów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Grafika w grze Big Farm jest bardzo przyjemna dla oka i większość graczy ma o niej podobne zdanie, ten fakt sprawia, że w grze można spędzić bardzo duże ilości godzin i wielu się nie znudzi.
Moja ogólna ocena gry jest dobra, aczkolwiek jest pare rzeczy, które w tej grze zmieniłbym, gdybym miał na to wpływ. Między innymi system waluty premium, nie przeszkadza mi to, że jest, ale fakt, że bardzo dużo rzeczy jest bez niej niedostępne, gdyby zmniejszyć jej zapotrzebowanie napewno gra zyskała by na graczach. Kolejną rzeczą, którą bym zmienił jest czas czekania na wyrośnięcie niektórych plonów, jest on czasami zbyt długi, co psuje rozgrywkę. Oczywiście ten czas możemy przyspieszyć jeżeli zdecydujemy się kupić walutę premium :).
Na koniec dodam, że sama w sobie gra jest bezpłatna i możecie zagrać w nią na swojej przeglądarce internetowej.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mesashii

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Top 5 zwierząt w minecraft

Recenzja Gergul
2

Retro Sektor VII. Recenzja Star Wars: Knights of the Old Republic

Recenzja Tybero
3

Paladins Paladins - podróbka Overwatch'a czy świetna gra? - RECENZJA

Recenzja MarbleXeno
4

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
5

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
6

RETRO: Castlevania II: Simon's Quest (1988)

Recenzja LiquidSnake
7

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1
8

Unturned Czy warto grać w Unturned?

Recenzja BLURI_17
9

Paladins Paladins to Overwatch za darmo?

Recenzja BLAZEJ1
10

Mała, tania, dobra gra - BROKE PROTOCOL: Online City RPG

Recenzja Kubsoon243
Chat