Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
0 0 57 0
15.03.2018

Szybki sposób na awans

Big farm to gra w której wcielamy się w rolę farmera. Nie rózni się ona za wiele od innych tego typu gier. Siejemy zboże, hodujemy zwierzęta oraz wytwarzamy różnorakie produkty, które następnie sprzedajemy i tak powtarzamy to wszystko do póki nie przestaniemy w to grać. Jednak każda gra różni się od siebie co można również powiedzieć o Big Farm'ie. Cechą charakterystyczną jest tutaj stosunkowo mała farma oraz to że na naszym określonym polu nie stawiamy tylko pól. Na danym terytorium stawiamy domki dla naszych mieszkańców, hodujemy zwierzęta, a także stawiamy budynki służące do przerabiania produktów. Możliwości nie ma za wiele. Ciekawą sprawą jest to, że mamy do dyspozycji naszą farmę główną, farmę kwiatową, farmę smakosza oraz stadninę
Grając w tę grę możesz zdobyć 310 Graj
W jaki więc sposób można szybko i zdobyć level aby wykonać zadania narzucone nam przez bananki? Niestety, ta gra jest bardzo czasochłonna i na wykonanie nawet jednego zadania musimy poświęcić kilka dni. Pierwsze zadanie jest najłatwiej i najszybciej wykonać. Musimy pamiętać, aby stosować się głównie do zadań po lewej stronie ekranu. Wykonując je, zdobywamy punkty doświadczenia. Najlepiej będzie, jeśli na początku nie wydamy naszego złota, ponieważ przyda ono nam się później, gdy będziemy ulepszać budynki, a dane ulepszenie będzie bardzo czasochłonne. Po wykonaniu pierwszego zadania przychodzi kolej na drugie. Tutaj niestety nie mam dla was żadnych nowych wskazówek, Musimy zastosować dokłądnie ten sam schemat, jak w zadaniu pierwszym. Co innego, gdy wykonujemy 3 zadanie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 360 Graj
Trzecie i zarazem ostatnie zadanie jest jednocześnie najbardziej czasochłonne, jednak dość szybkie do zrealizowania. Jeśli nie zużywaliśmy złota, oraz pasz premium dla zwierząt, jak i humusu na polach - pójdzie nam stosunkowo szybko. Do wykonywania zadań najlepiej jest używać tym razem złota. Dodatkową rzeczą, za którą otrzymamy punkty doświadczenia jest produkcja czasochłonnych pasz dla zwierząt. Na polach zalecam używać wszelkiego rodzaju dostępnych "dopalaczy", ponieważ po ich użyciu dostajemy punkty doświadczenia. Hodowla zwierząt, która jest najbardziej czasochłonna, po użyciu super paszy dla niej, da nam również dużo doświadczenia. Do tego wszystkiego zostaje nam jeszcze super nawóz dla sadów. Są to dodatkowe rzeczy, w których EXP jest gwarantowany, a do tego są jeszcze główne misje.
Szybki sposób na awans 0.0 0
0 0
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Karty w Clash Royale - Bats

Poradnik TheMaślak
3

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
4

Fortnite Fortnite - Recenzja (Ratowanie Świata oraz Battle Royale)

Recenzja Piotrek222
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord