Jak to działa

Black Gold Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Black Gold Online

Black Gold to stworzona przez ekipę Mental Games gra z gatunku MMORPG. Wejdź do świata, w którym steampunk miesza się z fantasy, a dwa zwaśnione królestwa - jedno władające magią, a drugie maszynami - walczą ze sobą na śmierć i życie o dominację nad światem.

Zdobywaj czarne złoto - najważniejszy surowiec energetyczny potrzebny do napędzania zarówno magii, jak i maszyn. Następnie łącz ze sobą czary z technologią i obserwuj, co się wydarzy, gdy tajemnicza czarna mgła pokryje ląd.

Wybierz jedną z dwóch zwaśnionych frakcji i dołącz do Erlandirów lub Isenhorst. W zależności od Twojej decyzji, wcielisz się albo w czczącą boga słońce rasę Kosh lub pałającego się szamańskimi rytuałami Brute’a. Następnie staniesz przed wyborem jednej z osiemnastu dostępnych klas.

Przemierzaj rozległe uniwersum, na którym znajdziesz dwa kontynenty, odseparowane od siebie łańcuchem monumentalnych gór. Słońce dociera jedynie do wschodnich ziem Erlandir, dlatego jeśli wybierzesz frakcję Isenhorst, musisz liczyć się z tym, że panuje tam wieczna noc, przez co mieszkańcy tej krainy muszą opierać swoją cywilizację na maszynach. Kiedy rozpoczniesz swoją przygodę, staniesz w obliczu wojny, którą król Beltain - władający mocarstwem Isenhorst - wypowiedział swojemu wschodniemu sąsiadowi, aby zyskać kontrolę nad bogatymi w czarne złoto lądami.

Zdobywając doświadczenie poprzez eksplorację magicznego świata i wypełnianie w nim zadań, będziesz mógł stale rozwijać swoją postać, aby później chwalić się umiejętnościami na polu bitwy. System, jaki panuje w tym MMORPG, jest mocno zręcznościowy, co oznacza, że będziesz odpowiedzialny za wyprowadzenie każdego ciosu i unikanie ataków wroga. To wszystko przy bardzo aktywnym udziale jednostek prowadzonych przez sztuczną inteligencję. Również wyżej wymienione jednostki mogą stosować karkołomne kombinacje i finezyjne uniki w trakcie walki.

Wejdź do Black Gold Online i ciesz się rozrywką, jaką oferuje to wyjątkowe MMO, prowadząc napędzane parą mechy lub zyskując władanie nad magicznymi bestiami.

pełny opis gry
Screeny
Black Gold Online screenshot1 Black Gold Online screenshot2 Black Gold Online screenshot3 Black Gold Online screenshot4 Black Gold Online screenshot5 Black Gold Online screenshot6 Black Gold Online screenshot7 Black Gold Online screenshot8 Black Gold Online screenshot9
Video

Black Gold Online wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Core 2 Duo E6850 / AMD Phenom II X2.
 • 4GB
 • nVidia GeForce 8600 / AMD or ATI 4850
 • 15GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat