Jak to działa

Chronicles of Eidola

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Chronicles of Eidola

Chronicles of Eidola to gra PRG osadzona w świecie fantasy i oparta o turowy system rozgrywki, w którym gracze zbierają drużynę oraz niezależnych pomocników i stają ramię w ramię przeciwko złowieszczym potworom, które chcą opanować świat. Brataj się z aniołami, demonami oraz najemnikami, aby razem podejmować wyzwania!

W Chronicles of Eidola wcielisz się w postać mściciela, który za pomocą kontaktów ze stworzeniami tego świata staje do walki ze zdradzieckimi potworami. Rekrutuj różne postaci do swojej drużyny i rozgrywaj bitwy z taktykami godnymi prawdziwego mistrza. Wchodź w kooperację z innymi graczami i razem walczcie z nieposkromionym wrogiem.

Pokaż ludziom, kto rządzi w Chronicles of Eidola poprzez udział w bitwach PvP, w których pokażesz swoją prawdziwą moc. Każda zwycięska potyczka przyniesie Ci Odznakę Honoru, którą będziesz mógł później wymienić na atrakcyjne nagrody w wirtualnym sklepie.

Nie za bardzo kręci Cię PvP? Nudzi Cię monotonne grindowanie leveli i ciągła gonitwa za lepszym sprzętem? To świetnie, bo w Chronicles of Eidola znajdziesz jeszcze trzeci tryb - PvF, czyli Play For Fun, w którym gracze uczestniczą w różnego rodzaju mini-grach, czy wyzwaniach takich, jak Wyścig Szczurów.

Zagraj już dziś i wypędź zdradzieckie bestie ze świata Eidoli!

pełny opis gry
Screeny
Chronicles of Eidola screenshot1 Chronicles of Eidola screenshot2 Chronicles of Eidola screenshot3 Chronicles of Eidola screenshot4 Chronicles of Eidola screenshot5 Chronicles of Eidola screenshot6 Chronicles of Eidola screenshot7 Chronicles of Eidola screenshot8 Chronicles of Eidola screenshot9
Video

Chronicles of Eidola wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat