Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
5.0 0 141 0
06.01.2019

Dominacja w świecie szalonych mechaników

Jesteś zainteresowany tworzeniem coraz to nowszych i sprawniejszych potworów, machin na kółkach? Uwielbiasz niszczyć wszystko co stanie na Twojej drodze? Odnajdujesz się w świecie gdzie panuje zniszczenie, brud i rdza- ta gra jest dla Ciebie.
Podczas gry wcielisz się w mechanika, który stara się jak najlepiej zbudować swój samochód, by móc pokonywać coraz to lepszych graczy. Klimat rodem z Mad Maxa, gdzie samochody traktowane są jak Bogowie umożliwi Ci wczucie się w klimat tej cieknącej olejem napędowym rozgrywki. Stwórz najlepszy samochód, aby zniszczyć wszystkich swoich wrogów i dominować w świecie pustki i rdzy. Drogę poprzez pustkowia można przemierzać samemu lub z przyjaciółmi. Rozgrywka umożliwia w zależności od wyboru misji różne tryby walk PVP lub PVE. Możesz zmierzyć się z innymi graczami lub wraz z nimi zdobywać nowe poziomy by wraz z przyjaciółmi wspinać się po drabinie doświadczenia i dominować w świecie dotkniętych nutką szaleństwa mechaników.
Grając w tę grę możesz zdobyć 780 Graj
Większość rozgrywek jest opartych na współpracy z innymi graczami w celu pokonania bossa, ukończenia zadania, lecz osoba lubiąca rywalizacje znajdzie coś dla siebie. Istnieją bowiem tryby umożliwiające nam konfrontacje z innymi graczami.
Zanim udamy się w świat zniszczenia, musimy odpowiednio się przygotować. W tym celu udajemy się do oddanego przez twórców każdemu szalonemu mechanikowi, który wkroczył w świat gry garażu. Jest to najważniejsze dla każdego gracza pomieszczenie w grze w którym może dowolnie modyfikować swój pojazd. Wraz z rozwojem postaci odblokowują się coraz to nowe części, które można wykorzystać do stworzenia idealnej machiny zagłady. Również dzięki zdobywaniu doświadczenia zostają odblokowane nowe misje, tryby walki, które znacznie uprzyjemnią rozgrywkę. Po odpowiednim wyposażeniu samochodu można wejść w zaserwowany przez twórców świat rdzy i zgrzytu metalu by niszczyć przeciwników i zdobywać chwałę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 940 Graj
Podsumowując, gra opierająca się na mechanice i rozwałce posiadająca wiele trybów rozgrywki, które z czasem są odblokowywane. Warto zaznaczyć, że wraz z wzrostem doświadczenia te tryby są odblokowywane. Gracze otrzymali możliwość dostania czegoś nowego- nagrody za każdy lvl, dobrej nagrody, której brakuje w wielu grach teraz produkowanych. Każdy odblokowany tryb jest coraz lepszy, co jest zadziwiające.
Od nas zależy czym będziemy walczyć- odpowiednie misje, które umożliwiają nam zdobycie wyposażenia w zależności od poziomu doświadczenia. Totalna swoboda w wyposażeniu swojego samochodu, by siać zniszczenie.
Różne tryby gry dostarczone przez twórców. Eksplorowanie mapy samemu, wykonując zlecone przez grę misje główne i poboczne. Kooperacja w ramach wykonania wydarzenia w grze, lub dobrany przez gracza tryb gry. Rywalizacja z innymi graczami w trybach do tego przeznaczonych.
Multum możliwości danych graczom w grze niesamowicie ją wzbogacił. Sprawdź je i Ty, czekamy na Ciebie!
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez szeremere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
2

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
3

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
4

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
5

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
6

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
7

Star Stable Zarabianie szylingów jorvik i star coins w Star Stable.

Poradnik xxTusiaa
8

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
9

Paladins Paladins - jedna z lepszych gier free-to-play.

Recenzja AkaiKage
10

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
Chat