Jak to działa
Desert Operations

Desert Operations

Desert Operations
3.9 (ocen: 125)
Graj Wymień walutę
Opis

Wyobraź sobie, że jesteś przywódcą małego państwa i Twoim obowiązkiem jest obrona tego zakątka przed wrogimi najeźdźcami. Przeciwnikami są prawdziwi gracze, własnie tacy jak Ty. Zrobią wszystko, aby przejąć kontrolę nad kontrolowanym przez Ciebie Państwem. Stawisz im czoła?

Desert Operations to gra przeglądarkowa, która zyskała sobie grono zwolenników dzięki rozbudowanym strategicznym opcjom. Zadanie nr 1 - rozbuduj państwo tak szybko jak tylko to możliwe. W tym celu najważniejsze będą wszelkie rozwiązania obronne. Zadanie nr 2 - planuj, planuj, planuj. Każdy Twój ruch jest bacznie obserwowany przez innych, a potknięcie będzie stanowiło o porażce. Zadanie nr 3 - dyplomacja i wypowiadanie wojen zawsze z rozwagą. Nie chcesz przecież wyruszyć z motyką na słońce :)

Pamiętaj! Twoim nadrzędnym celem jest zdobycie dominacji nad całym światem. Zdobądź jak najwięcej sojuszników, zbierz arsenał i do boju!

pełny opis gry
Screeny
Desert Operations screenshot1 Desert Operations screenshot2 Desert Operations screenshot3 Desert Operations screenshot4 Desert Operations screenshot5 Desert Operations screenshot6 Desert Operations screenshot7 Desert Operations screenshot8 Desert Operations screenshot9 Desert Operations screenshot10
Video