Jak to działa

Desert Operations

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Desert Operations

Desert Operations to przeglądarkowa gra strategiczna dostępna zupełnie za darmo. Wcielisz się w niej we władcę małego państwa, który będzie musiał stawić czoła innym graczom, a także tworzyć sojusze pozwalające Ci na budowanie silnych relacji z pomocą umiejętności dyplomatycznych. Pamiętaj, że tylko właściwa strategia pozwoli Ci rozdawać karty w tej nowoczesnej strategii wojennej online.

Głównym elementem mechaniki Desert Operations jest kolekcjonowanie i zarządzanie surowcami, do których należą pieniądze, amunicja, olej i złoto. Siłą napędzającą twoje państwo w tej grze strategicznej jest – jak możesz się domyślać – pieniądz. Użyjesz go do praktycznie każdej czynności prowadzonej na terenie państwa, ale nie musisz się martwić, bo to z kolei najłatwiej dostępny surowiec.

Zanim zabierzesz się do podbijania świata, staniesz przed wyzwaniem stworzenia różnej maści budynków akomodacyjnych. Jeśli zaś chodzi o pozostałe surowce, one również mają woje zastosowanie, między innymi w tworzeniu i szkoleniu jednostek, a także dostarczaniu amunicji do wojska. Olej z kolei pozwoli Ci korzystać z całej armii pojazdów naziemnych i lotniczych.

Każda jednostka ma swoją cenę, także musisz dokładnie zwracać uwagę na to, na co przeznaczasz pieniądze. Wiadomo, że nie podbijesz świata samą piechotą, ale przepuszczanie forsy na całą flotę samolotów bez uprzedniego zapewnienia sobie jednostek naziemnych może okazać się nienajlepszym posunięciem.

Swoją kasę będziesz zbierał w banku, w którym naliczane są odsetki od oszczędności, dlatego umiejętne korzystanie z tego surowca jest szczególnie ważne w Desert Operations.
Zdobywaj także walutę premium, tj. diamenty, dzięki którym wszystko zdobędziesz szybciej, taniej i w większej ilości. Nie oznacza to, że bez diamentów nie wybijesz się przed szereg – po prostu będziesz musiał nieco dłużej poczekać.

Dołącz do grona wyrafinowanych strategów i zaznacz swoją pozycję w Desert Operations.

pełny opis gry
Screeny
Desert Operations screenshot1 Desert Operations screenshot2 Desert Operations screenshot3 Desert Operations screenshot4 Desert Operations screenshot5 Desert Operations screenshot6 Desert Operations screenshot7 Desert Operations screenshot8 Desert Operations screenshot9 Desert Operations screenshot10
Video

Desert Operations wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat