Jak to działa
4.7 3 5537 0
09.06.2018

Doki Doki Literature Club - Przedstawienie postaci.

Doki Doki to gra opierająca się na kolorowych postaciach. Różnią się wyglądem, osobowością, upodobaniami i wieloma innymi cechami. W tej grze mamy do czynienia z czterema dziewczynami uczęszczającymi do naszej szkoły. Dziewczyny z gry łączy m.in. to, że po zajęciach wszystkie udają się do tytułowego klubu literatury, gdzie rozgrywa się fabuła gry. Imiona klubowiczek to: Sayori, Yuri, Natsuki oraz oczywiście Monika. :) Każda z nich jest zaprogramowana by zakochać się w głównym bohaterze, którym to my sterujemy. Na początku mogłoby to wydawać się świetne, ale czy na pewno...
Po krótkim wstępie przejdźmy do przedstawienia postaci.
Sayori - pierwsza dziewczyna, którą spotykamy. Jest to przyjaciółka z dzieciństwa oraz sąsiadka naszego bohatera. Ma duże błękitne oczy i krótkie włosy w kolorze koralowego różu. Na jej głowie widnieje czerwona kokardka. Na początku wydaje się miła, rozmowna, szalona i entuzjastyczna, za to strasznie roztrzepana, lekkomyślna i spóźnialska. Z czasem dowiadujemy się, że jest również bałaganiarą i bardzo lubi jeść. Podczas jednych z ostatnich dialogów z nią okrywamy powód jej licznych wad. Jeśli ktoś postanawia pisać dla niej wiersze to lubi ona słowa takie jak "tęcza" czy "śmiech".
Yuri - po zobaczeniu tej postaci w oczy od razu rzucają się jej długie fioletowe włosy, na których widać fioletowo-różową spinkę. Yuri ma długie nogi przez co jest dosyć wysoka. Posiada także fioletowe oczy. Jej pasją jest czytanie. Styl bycia Yuri jest elegancki i dojrzały, ale jest ona też cicha, spokojna i bardzo nieśmiała. Mimo jej osobowości w konfliktach Yuri może być wulgarna i uparta, lecz po zdaniu sobie sprawy z tego co przed chwilą powiedziała/zrobiła słowo "przepraszam" można wielokrotnie usłyszeć z jej ust. Bohaterka ma problemy z nawiązywaniem znajomości i przyjaźni. Ulubione słowa Yuri (oprócz "przepraszam") to np. "Samobójstwo", "Horror" lub "Spokój".

Natsuki - ma różowe oczy i różowe włosy. Na jej grzywce są małe czerwone spinki, a wstążki o tym samym kolorze zawiązujące jej dwa kucyki. Ma ona niski wzrost przez co wygląda na młodszą niż reszta klubu. Jej osobowość jest arogancka, wredna i zuchwała, lecz po bliższym poznaniu okazuje się urocza i słodka. Natsuki powtarza, że nie lubi jak ludzie ją tak nazywają. Mimo swoich wad dba ona o innych ludzi i nie lubi się z nimi kłócić. Dziewczyna ma także ojca, którego nie lubi, a nawet się trochę boi. Jej hobby to czytanie mang, ma ich pełno na zapleczu klasy, w której odbywają się spotkania klubu. Lubi słowa takie jak "Bąbelki", "Czekolada", "Chmurki", a także "Anime" i "Gry".
I ostatnia, ale oczywiście nie najgorsza bohaterka Monika. :D
Monika - to ikona gry Doki Doki. Jest ona przewodniczącą klubu. W czasie gry okazuje się, że Monika jest samoświadoma, czyli nie jest zaprogramowana do czegoś, ale sama potrafi kontrolować to co się z nią dzieje. Co do wyglądu, to bohaterka ma długie koralowo-pomarańczowe włosy zawiązane białą kokardą w kucyk. Jej oczy mają kolor szmaragdowej zieleni. Dziewczyna jest ładna, mądra, wysportowana i rozsądna (do czasu). Wcześniej była członkinią klubu debat, ale opuściła go i zapragnęła stworzyć własny, czyli Klub Literatury. Po jakimś czasie Monika pokazuje swoją prawdziwą osobowość manipulantki. Zachęca ona gracz do spędzania swojego czasu właśnie z nią. Gdy nie przynosi to efektów postanawia pozbyć się rywalek. :)
*Monika jest też jedyną postacią dla której nie można pisać wierszy.
To były już wszystkie dziewczyny, z którymi możemy porozmawiać podczas przygody z grą Doki Doki Literature Club. Jeśli żadna z nich nie przypadła Ci do gustu nie martw się. Niedługo nie będą Ci już przeszkadzać.
4.7 (głosów: 3)
Art napisany przez iRossie

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox: Przegląd platformy do tworzenia i grania w wirtualne światy

Recenzja Sieczken
2

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać pieniądze i fame na MSP?

Poradnik Vana7
3

League of Legends Po co w to gram? nie wiem ale się doweim

Recenzja dzulson2003
4

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
5

League of Legends Ocena bohatera - Zyra

Recenzja NibyFajna
6

Star Stable Fabuła Star Stable - czy warto?

Recenzja Dzonitaa
7

Nowa generacja, nowa pani archeolog. Recenzja Tomb Raider

Recenzja Tybero
8

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
9

CSGO Prime (B2P) Flipsid3 Tactics - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
10

Rocket League (B2P) Rocket League - absolutny hit wszech czasów

Recenzja Janux
Chat