Jak to działa
0.0 0 72 0
10.07.2018

Don't Starve Together lepszy od Don't Starve?

DON'T STARVE TOGETHER to dodatek to gry Don't Starve, którego producentem jak i wydawcą jest Klei Entertainment. Data premiery miała miejsce 21 kwietnia 2016 i jeszcze w tym samym dniu pojawiła się na steam'ie. Gra jest dostępna na wielu platformach: PlayStation 4, Microsoft Windows, macOS, Xbox One, Linux. Gra jest w języku angielskim, ale jeśli macie Don't Starve Together na steam'ie możecie znaleźć w warsztacie inne wersje językowe np. Polski, lecz one są nie dokładne i wiele słów jest nie przetłumaczonych. Gra jest z gatunku przygodowych.
Gra jest tym co Don't Starve tylko ma trochę inny wygląd kilka nowych przedmiotów i przede wszystkim można w nią grać z innymi jak mówi tytuł. Pojawiają się też czasami eventy takie jak Forge i Gorge. W Forge musieliśmy pokonywać stwory.
Pojawiające się falami, a w The Gorge musimy robić potrawy, a koza Mummsy (chyba) poświęca je. Jak minie za dużo czasu, a my nie zrobimy specjalnego klucza, który pozwoli nam uciec, przemienimy się w potwory. W normalniej rozgrywce jest prawie identycznie jak w podstawowej grze. Musimy zbudować swoją bazę, dbać o postać, którą wybraliśmy, czyli jeść, zajmować się zdrowiem psychicznym i nie tracić zdrowia. Żeby przeżyć potrzeba nam materiałów, a one skończą się w pewnym momencie w miejscu naszego zamieszkania, więc musimy też eksplorować teren. Czasami też na mapie pojawiają się stwory, które chcą nam przeszkodzić w czymś lub nas zabić np. kilka psów, które wiemy, że przyjdą poprzez warczenie. Potem biegną do nas, żeby nas zabić. Ciężko jest się przed nimi obronić, więc warto jest z kimś grać.
Jeśli bylibyśmy w maksymalną liczbę graczy (we czterech) jest ławo ich zabić. Gra została świetnie przyjęta. Na steam ma przytłaczająco pozytywne oceny, na metacritic ma ocenę 83, a na GRYOnline.pl ma ocenę 8.9. Według mnie gra jest bardzo dobra, co potwierdzają oceny na różnych stronach. Gra kosztuje 53 zł, ale to nie jest dużo jak na spoko zabawę z przyjaciółmi. A nawet gra może się zwrócić, ponieważ jeśli pogramy przez jakiś czas to dostaniemy skrzynkę, w której jest jakiś przedmiot (jeden) lub skrzynka, kiedy jest jakiś event. Przedmioty mogą dużo kosztować np. ja trafiłem Crock pota wartego 24 zł. Gra jest naprawdę dobra dla osób w różnym wieku, ponieważ można spotkać osoby, które mają te 10 lat, ale też można spotkać osoby dorosłe mające ponad 20 lat. Sam mam w Don't Starve Together 72 godziny i na pewno będę miał więcej niż 100. Osobiście polecam.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
4

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
5

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
6

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
7

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
8

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
9

CSGO (B2P) WLASNE USTAWIENIA CELOWNIKA ORAZ VIEWMODELU W CSGO!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
10

Star Stable O co tutaj chodzi???

Poradnik HorseQ
Discord