Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 2 2569 0
30.03.2021

MovieStarPlanet - jak zacząć grę?

Hejka! Z tej strony Arines i w tym artykule postaram się pomóc Wam jak zacząć grę w MovieStarPlanet.

Przedstawię Wam trochę ogólnych informacji na temat gry. Powstała w 2009 roku w Danii, została zaprojektowana przez Clausa Jensena. Gra skupia się na zdobywaniu sławy przez naszą moviestar. Początkowo gra była dostępna tylko dla przeglądarek i aplikacji na telefonie, jednak wraz z wyłączeniem pewnej wtyczki, Moviestarplanet musiało zostać stworzone w formie aplikacji na komputer.


Okej, więc zacznijmy od początku, od wpisania w wyszukiwarce moviestarplanet i klikamy pierwszy link, który nam się wyświetla. Po kliknięciu zobaczymy przepiękną grafikę, naprawdę twórcy zrobili ogromny progres jeśli chodzi o grafikę. Na sam start stwórzmy naszą postać - klikamy "pobierz aby zagrać". Wiem, że dużo ładniejsze rzeczy, ubrania są, gdy tworzymy nasze konto w przeglądarce, ale niestety po utworzeniu konta w przeglądarce nie mogłam się zalogować w aplikacji. Instalujemy aplikację i przechodzimy do tworzenia MovieStar.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Postać możemy stworzyć sami lub ją wylosować. Wybieramy płeć, poprzez kliknięcie na postać damską lub męską. Naszej moviestar możemy ustawić kolor skóry, wybrać kształt nosa, ust oraz oczu, możemy również wybrać włosy, i ubrania. Jeśli chcemy zmienić kolor wybranej rzeczy to na dole w okienku, w którym mamy te rzeczy do wyboru, jest mały kwadracik, po kliknięciu na niego pojawi nam się paleta barw, nie przejmujcie się potem w grze mamy większą paletę kolorów. Nie bójcie się tworzyć kolorowych postaci, jeśli macie ochotę wybierzcie jakiś szalony kolor włosów czy styl ubrań. Pamiętajcie, że istnieją jeszcze inne kolory niż biały i czarny ;)

Po skończeniu dopieszczania wyglądu postaci przechodzimy do wybrania nazwy. Swoją drogą to bardzo ciężko wybrać nazwę bez żadnych cyferek, czy znaków. W MovieStarPlanet gra spora grupa osób i naprawdę wymyślić oryginalny i nie zajęty przez nikogo nick stanowi nie lada wyzwanie. Potem wpisujemy hasło. Pamiętajcie, żeby nie podawać nikomu waszego hasła! Ktoś może okraść Was z Waszego własnego konta, a potem może być bardzo ciężko je odzyskać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Akceptujemy regulamin i lecimy dalej! Na samym początku wita nas Pixi Star i daje nam kilka prezentów. Klikamy w aktywność i rozpoczynamy samouczek. Po wbiciu poziomu możemy wybrać sobie nagrodę, po kliknięciu na nią możemy nawet wybrać jej kolor.


Kilka porad:

- po ukończeniu samouczka warto zweryfikować adres email, w nagłym wypadku to on pomoże nam odzyskać konto

- chodź po czatach i dodawaj innych do znajomych, warto ich mieć, mogą ci pomóc w zdobywaniu kolejnych poziomów

- bądź miły dla innych i przede wszystkim nie oszukuj! Jeśli z kimś się umawiasz na wymianę np. prezentem to dotrzymaj umowy

- rozdawaj innym na czacie lub znajomym autografy, w ten sposób i ty zdobędziesz trochę fame, pamiętaj, że autograf nic cię nie kosztuje i możesz dawać go co godzinę (chyba, że wykupiłeś pakiet VIP, wtedy możesz rozdawać je częściej)

- jeśli masz ochotę rozdaj komuś prezent, ta osoba z pewnością się ucieszy

- wykaż się kreatywnością i śmiało rób artbooki, filmy, looki itp.

- jeśli widzisz kogoś ze zwierzakiem, pogłaskaj tego zwierzaka, on da ci StarCoinsy

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Arines

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
2

League of Legends League of Legends strategie gry na różnych liniach w trybie 5v5

Poradnik Sieczken
3

Stick Fight: The Game - recenzja

Recenzja PanPillager
4

Roblox Roblox - Czy ta gra nie jest niesamowita?

Recenzja Kitsuni
5

Rynsztunek Wiedźmin 3: Dziki Gon

Poradnik Patryk2205
6

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 2 Trening umiejętności w walce

Poradnik PowrWolf
7

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
8

War Thunder Samoloty, czołgi i jeszcze raz samoloty - czyli recenzja War Thunder!

Recenzja Unowski
9

Ancestors: The Humankind Odyssey - Moja opinia

Recenzja Kacper12361838
10

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
Chat