Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
5.0 1 654 0
25.08.2017

7. Jak grać? #Anti Mage

Bohater walczący wręcz, którego głównym atrybutem jest zręczność i to od niej zależna jest jego podstawowa ilość zadawanych obrażeń. Grany jest on jedynie na pozycji carry, co oznacza, że potrzebuje on dużej ilości golda i expa w początkowej fazie gry. Dzięki swoim umiejętnościom jest bardzo mobilny dzięki czemu może łatwo gonić przeciwników, uciekać przed nimi jak i pchać linie. Ze względu na jego pasywną umiejętność jest on szczególnie skuteczny przeciwko postaciom z dużą ilością inteligencji jednak posiadając odpowiednie przedmioty jest on w stanie pokonać każdego przeciwnika.

Pierwsza umiejętność – Mana Break – każdy atak pali 28/40/52/64 many przeciwnika w zależności od poziomu umiejętności jednocześnie dodając 60% punktów ze spalonej many do obrażeń Anti Maga. Umiejętność ta nie łączy się ze specjalnymi przedmiotami które palą manę przeciwnika, np. Diffusal Blade.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Druga umiejętność – Blink – krótkodystansowa teleportacja dzięki której Anti Mage może wskakiwać w środek walki jak i z niej uciekać. Zasięg teleportacji to 925/1000/1075/1150 jednostek w zależności od poziomu umiejętności. Nie może zostać użyta w trakcie uziemienia.

Trzecia umiejętność – Spell Shield – pasywna umiejętność zwiększająca odporność na magię o 26%/34%/42%/50% w zależności od poziomu umiejętności. Łączy się z innymi efektami i przedmiotami o takim działaniu. Może zostać ulepszona poprzez zakup Aghanim's Scepter – tworzy się magiczna tarcza, która blokuje i jednocześnie odbija nadchodzącą umiejętność w stronę Anti Maga raz na 12 sekund.

Czwarta umiejętność – Za każdy brakujący punkt many u przeciwnika zadawane są obrażenia w wysokości 0.6/0.85/1.1 w zależności od poziomu umiejętności. Obrażenia po użyciu umiejętności zadawane są przeciwnym jednostkom (zarówno bohaterom jak i creepom) w zasięgu 500 jednostek.
Cel na którym użyta została umiejętność zostaje również ogłuszony na 0.3 sekundy. Może zostać użyta również na jednostkę bez many – nie otrzyma ona obrażeń ale zostanie ogłuszona na 0.3 sekundy (np, w celu zatrzymania teleportacji).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przedmioty rekomendowane w początkowej fazie gry to Tango, Stout Shield + Quelling Blade, Boots Of Speed (w późniejszej fazie gry przerobione do Power Treads). W późniejszej fazie gry głównym przedmiotem na którym powinno nam zależeć to Battle Fury – pozwala on na szybsze zabijanie przeciwnych creepów, dzięki czemu Anti Mage zdobywa szybciej golda i expa oraz może skuteczniej pchać linię. Główne przedmioty pomagające w walce z przeciwnikami to: Manta Style, Abyssal Blade, Butterfly, Heart Of Tarrasque, Vladimir's Offering, Eye Of Skadi oraz Aghanim's Scepter.

Podsumowując, Anti Mage na początku rozgrywki jest dosyć łatwy do złapania i zabicia, lecz jeśli będzie on miał możliwość zdobyć odpowiednią ilość golda i expa, czego następstwem będzie zakupienie potrzebnych przedmiotów jest on w stanie poprowadzić całą drużynę do zwycięstwa.
Nie jest to postać najłatwiejsza do opanowania, gdyż wymaga refleksu oraz umiejętności poruszania się po mapie. Nie jest więc ona polecana początkującym graczom.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DomaC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
2

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
3

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
4

Hero Zero Recenzja gry: Hero Zero

Recenzja Cesere
5

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
6

Co możemy zobaczyć w prawdziwym Gothic 4 ?

Poradnik Mikros06
7

Kody do Skyrim

Poradnik Banankowiec2453
8

War Thunder Ostatnia wyprawa "Yamato"

Recenzja kuba1224
9

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
10

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
Chat