Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
1.0 1 1257 0
27.09.2017

Co sądzę o grze DOTA2.

Gra Dota 2 została wydana w dniu 9 lipca 2013 przez firmę "Valve Corporation" (lecz
żeby nikt nie był wprowadzony w błąd dodam, że twórcą tej gry był "IceFrog"). Oczywiście gra dostępna jest na platformie Steam. Gra opiera się na systemie RTS (czyli MOBA) i wykorzystuje silnik Source 2. Zaraz po premierze gra uzyskała bardzo wielki rozgłos, ponieważ jej poprzednik Dota 1 (pełna nazwa "Defense of the Ancients") zrobił bardzo wielką publiczność jeszcze przed 2007 rokiem. Obie części produkcji zostały stworzone bazując o system "Free-to-play" (co z języka angielskiego oznacza darmowe do grania), dzięki tej licencji każdy z potencjalnych graczy komputerowych mógł sobie zobaczyć na czym ona polega, jedynym wymogiem jest spełnienie wymagań sprzętowych. Rzeczą pocieszającą wszystkich graczy jest fakt dostępności Doty na wiele platform.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Pomimo faktu że gra "Defense of the Ancients" została stworzona z myślą o wydaniu samodzielnego dodatku do popularniej wówczas gry strategicznej czasu rzeczywistego Warcraft III Reign of Chaos i Warcraft III: The Frozen Throne. Myślę, że taki krótki wstęp pozwoli mi przybliżyć wam tą grę. Myślę, że ważnym aspektem jest fakt, że DOTA 2 bardzo zacięcie rywalizuje z grą "League of Legends" autorstwa firmy "Riot Games", obie produkcje są chyba głównymi oraz szeroko znanymi projektami gier typu MOBA, które polegają na rywalizacji miedzy określoną grupą graczy. Co do gry League of Legends to więcej możecie znaleźć w moim oddzielnym artykule do którego bardzo serdecznie was zapraszam. W Docie spędziłem już kilkanaście dobrych godzin i muszę przyznać że po takim czasie odkryłem tylko niewielki odsetek tego co gra przed nami ukrywa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeśli chodzi o jakże popularny w tych czasach e-sport, który jest chyba nieodłączną częścią gier umożliwiających nam rywalizację grupa "przeciwko grupie" na określonych zasadach, to myślę, że do dobrej oglądalności brakuje docie pewnego sposobu zaciekawienia, sam e-sport z doty jest mniej rozgłośniony niż te z League of Legends oraz Counter Strike Global:Offensive. Jest to chyba jedyny minus tej gry jaki dzisiaj zostanie przeze mnie przedstawiony. Co do samej produkcji, oferuje ona nam ponad 100 bohaterów, każdy z nich opiera się na innej statystyce głównej czyli "Siła", "Zręczność", "Inteligencja". Gra prezentuje nam też podział championów na 10 różnych typów takich jak support tank itd. Myślę, żę z tak dużego zasobu każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. Jak dla mnie gra jest na plus, byłaby jedną z lepszych gdyby nie ten kulejący e-sport. A co wy sądzicie na jej temat? Zapraszam do wypowiadania się. ;)
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SanTur

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
2

Garry's Mod (B2P) Czego wyobraźnia zapragnie

Recenzja ZaronySS
3

ARK: Survival Evolved (B2P) Najlepsze mody do ARK

Recenzja Boomboxpl
4

Imperia Online Sposób na szybszy rozwój wioski.

Poradnik S h a d o w
5

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
6

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - PLANOWANIE AWANSU W KILKA SEZONÓW

Poradnik toya_xd
7

My Free Zoo Czy warto grać w My Free Zoo?

Poradnik Veliario
8

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
9

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
10

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
Chat