Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
1.0 1 878 0
03.01.2018

Lekki poradnik z lola do Doty 2

Witam chciałbym przedstawić poradnik do gry Dota 2. na początku pragnę zauważyć ,że gra jest podobna do lola ,ale posiadamy w niej porę dnia i nocy .Co trochę szokuje ponieważ gracze z lola nie doświadczali tego. Mamy na mapie 4 linie Top Mid Bot i Jungle więc pod tym względem się nic nie zmienia. Idąc dalej na postaciach składamy ekwipunek wiec tutaj się nic nie zmienia ,ale jest jedno ale nie da się wrócić do bazy tak jak w lolu trzeba używać zwojów teleportacji ,ale za to tkz. osiołek nosi nam sprzęt na linie jest to dość poręczne ponieważ gra skupiona jest na zasadzie last hitowania mobów bo jedynie w taki sposób można zdobywać złoto ale do tego wrócimy w drugiej części... . Gra posiada sporą ilość bohaterów których zobaczymy na zdjęciu poniżej są podzieleni na:
SIŁA
ZRĘCZNOŚĆ
INTELIGENCJA
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
... Wracając do zdobywania złota last hit na minionach , niszczenie wież i co najlepsze zabijanie przeciwnych bohaterów. Zdobywanie złota w tej grze to podstawa oraz należy pamiętać o tym ,że wbijanie lvl też jest ważne grając w dote niestety dostrzegamy różnice odnośnie ekwipunku gdyż prawie każda postać można zrobic pod melee dps i każda da radę w lolu aż takich forów nie ma ponieważ w docie skile mają stałą wartość tylko u niektórych bohaterów są zależne od głównego parometru ewentualnie zdrowia ,lvla itd.. Idąc dalej gra oczywiście 5vs5 czyli klasycznie w lola a co najbardziej dziwi w docie możemy zjadać drzewa żeby się wyleczyć tutaj bez licznych powrotów staramy się jak najwięcej zdobyć złota i lvla. Przeciwnika zadaniem jest to samo ,ale jeżeli dojdzie do starć są one bolesne każdy ded skutkuje stratą złota
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując dobór postaci zależny od głównej cechy ja polecam na początek zagrać jakimś dystansowcem jednak po dłuższej grze zobaczymy ,że nasz zasięg odległy niestety dużo nam nie daje ponieważ w grze możemy używać przedmiotów z efektami tj. ogłuszenia,oślepienia, wyciszenia więc można powiedzieć każda postacią jesteśmy w stanie ogłuszyć przeciwnika ,ale oczywiście musimy pamiętać o odpowiednim buildzie. Można także wybrać różne buildy korzystając z przycisków w górnym menu umieszczonych po lewej stronie. Pozwoli to na mniej więcej zapoznanie się z najbardziej potrzebnymi przedmiotami dla danej postaci.Grając coraz dłużej zaczyna się podejmować świadome decyzje i coraz bardziej odbiegać od kupowania przedmiotów na ślepo a dopasowując swój zestaw do sytuacji w danym meczu. Także zachęcam do grania i pobierania powodzenia !
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez colderd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
2

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
3

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
4

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
5

Football Manager 2018

Recenzja Musik
6

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
7

World of Tanks Himmelsdorf - Miejscówki

Poradnik kuba1224
8

My Little Farmies My Little Farmies - Gry za bananki #3

Recenzja toya_xd
9

The Sims™ 4 Star Wars™ Recenzja Zwiastunu

Recenzja Arines
10

Bleach Online Najlepsza gra od Bananków! O Bleach Online słów kilka.

Recenzja DadiTV
Chat