Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
2.5 8 1272 0
15.12.2017

Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

W grze jest osiem ról bohaterów czyli:Carry to są bohaterowie co zadają duży dmg coś podobnego jak w leanguea of legends. Większość klas jest bardzo zbliżona do leangue of legnds. Support zadaniem tej postaci jest ochrona Carry czyli naszego dmg. Disabler są to bohaterowie którzy kontrują czary wrogich graczy, postać ta jest często gra jako support. Initiator są to bohaterowie którzy inicjują pierwszy atak w tam zwanym teamFight. Jungler ma za zadanie "dżunglować" po dżungli czyli zabija potwory, jego drugim zadaniem jest pomaganie sojusznikom. Pusher ma za zadanie niszczenie fortyfikacji wroga. Nuker jest bardzo podobny do Carry tylko różni sie tym że operuje czarami. Durable jego zadaniem jest ochrona sojuszników w teamfight czyli wzięciem na siebie obrażeń z wrogiej drużyny,postać tą należy robić pod tanka czyli kupować rzeczy które mają w sobie dużo zdrowia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dla początkujących polecił bym Support ponieważ łatwo jest zrozumieć role danego bohatera i jak się uczymy grać support to nie narządzimy dużych błędów na korzyść wroga. Oczywiście jak graliśmy kiedyś gry typu DOTA 2 czyli na przykład leangue of legends to pozostałem role bohaterów nie zrobią nam dużego problemu.Drugą rzeczą jaką bym polecił początkującym graczom jest ustawienia czyli dopasowanie odpowiedniej rozdzielczości aby się nam dobrze grało i również ustawienia.Dużo osób myli pewne rzeczy z grą leangue of legends , a jednak są to dwie różne gry proszę o tym pamiętać! Jak jesteśmy początkującym graczem, i nam dużo rzeczy nie wychodzi lepiej sie tym nie przejmować wszystko przyjdzie z czasem i też lepiej nie zwracać na komentarze innych graczy.Co jest też ważne dla początkujących graczy a oczywscie komunikacja informowanie naszego zespołu co sie dzieje na naszej lini czyli napisanie o pomoc czy też tak zwanego ss czyli braku przeciwnika na danej lini.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co kupować na daną postać najlepiej zobaczyć tak zwany bulid na naszą postać w internecie, lub też możemy sie sugerować w sklepie to co mamy w polecanych.Lepiej przestrzegać dobrego kupowanie w grze, bo potem możemy tego żałować. Co mam na myśli dobrego kupowania, czyli nie kupimy postacią co jest pod Carry(dmg) czegoś pod ap(czary),ponieważ efekt będzie taki że grając postacią pod dmg kupując rzeczy pod ap nasze ataki będą mało efektywne. Dla graczy którzy nie zabardzo obcują z językiem angielskim lepiej sie zapoznać z takimi słowami jak:Bot Lane,Courier,Gank,Feeder,Last Hit,Jungle,Top Lane,Mid Lane,Rosh i wiele innych słów tego typu.Zrozumienie takich słów da nam lepiej zrozumieć sytuacje na innych liniach lub też możemy dać informacje naszym sojusznikom co sie dzieje na naszej lini. Z upływem grania w dota 2 waszę ruchy w grze będą bardziej płynniejsze
2.5 (głosów: 8)
Art napisany przez marcin072

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
5

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
7

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
8

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
9

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
10

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
Chat