Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
2.5 8 2561 0
15.12.2017

Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

W grze jest osiem ról bohaterów czyli:Carry to są bohaterowie co zadają duży dmg coś podobnego jak w leanguea of legends. Większość klas jest bardzo zbliżona do leangue of legnds. Support zadaniem tej postaci jest ochrona Carry czyli naszego dmg. Disabler są to bohaterowie którzy kontrują czary wrogich graczy, postać ta jest często gra jako support. Initiator są to bohaterowie którzy inicjują pierwszy atak w tam zwanym teamFight. Jungler ma za zadanie "dżunglować" po dżungli czyli zabija potwory, jego drugim zadaniem jest pomaganie sojusznikom. Pusher ma za zadanie niszczenie fortyfikacji wroga. Nuker jest bardzo podobny do Carry tylko różni sie tym że operuje czarami. Durable jego zadaniem jest ochrona sojuszników w teamfight czyli wzięciem na siebie obrażeń z wrogiej drużyny,postać tą należy robić pod tanka czyli kupować rzeczy które mają w sobie dużo zdrowia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dla początkujących polecił bym Support ponieważ łatwo jest zrozumieć role danego bohatera i jak się uczymy grać support to nie narządzimy dużych błędów na korzyść wroga. Oczywiście jak graliśmy kiedyś gry typu DOTA 2 czyli na przykład leangue of legends to pozostałem role bohaterów nie zrobią nam dużego problemu.Drugą rzeczą jaką bym polecił początkującym graczom jest ustawienia czyli dopasowanie odpowiedniej rozdzielczości aby się nam dobrze grało i również ustawienia.Dużo osób myli pewne rzeczy z grą leangue of legends , a jednak są to dwie różne gry proszę o tym pamiętać! Jak jesteśmy początkującym graczem, i nam dużo rzeczy nie wychodzi lepiej sie tym nie przejmować wszystko przyjdzie z czasem i też lepiej nie zwracać na komentarze innych graczy.Co jest też ważne dla początkujących graczy a oczywscie komunikacja informowanie naszego zespołu co sie dzieje na naszej lini czyli napisanie o pomoc czy też tak zwanego ss czyli braku przeciwnika na danej lini.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co kupować na daną postać najlepiej zobaczyć tak zwany bulid na naszą postać w internecie, lub też możemy sie sugerować w sklepie to co mamy w polecanych.Lepiej przestrzegać dobrego kupowanie w grze, bo potem możemy tego żałować. Co mam na myśli dobrego kupowania, czyli nie kupimy postacią co jest pod Carry(dmg) czegoś pod ap(czary),ponieważ efekt będzie taki że grając postacią pod dmg kupując rzeczy pod ap nasze ataki będą mało efektywne. Dla graczy którzy nie zabardzo obcują z językiem angielskim lepiej sie zapoznać z takimi słowami jak:Bot Lane,Courier,Gank,Feeder,Last Hit,Jungle,Top Lane,Mid Lane,Rosh i wiele innych słów tego typu.Zrozumienie takich słów da nam lepiej zrozumieć sytuacje na innych liniach lub też możemy dać informacje naszym sojusznikom co sie dzieje na naszej lini. Z upływem grania w dota 2 waszę ruchy w grze będą bardziej płynniejsze
2.5 (głosów: 8)
Art napisany przez marcin072

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Angels 3 Wrota do krainy fantastycznej gry

Recenzja Aktee
2

War Thunder Największy symulator pola bitwy na rynku

Recenzja Tybero
3

5 powodów dla których warto kupić the Sims 4

Recenzja yxy
4

Gwint Gwint - historia karty Nivellen

Poradnik Porarzo
5

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
6

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
7

Chroma Squad. Nietypowa gra RPG.

Recenzja Banankowiec2453
8

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
9

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
10

CSGO Prime (B2P) Immortals - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat