Jak to działa
Dragon Nest

Dragon Nest

Dragon Nest
0.0 (ocen: 0)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 250 250
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij
Opis

Co powiecie na MMORPG akcji rodem z Korei Południowej? Przedstawiamy Wam Dragon Nest - dopracowaną, spójną grę, w której nie można się nudzić. Tytuł ten polega w dużej mierze na rajdach po kolejnych instancjach. Wybierz jedną z ośmiu dostępnych w grze klas, zbierz znajomych (lub nie - jeśli wolisz zabawę w pojedynkę) i do dzieła!

Twórcy gry położyli duży nacisk na oprawę graficzną całości. Stosując coraz to bardziej spektakularne kombinacje ciosów rozgrywka staje się wyjątkowo dynamiczna. Oczywiście poza łamaniem kości tuzinów przeciwników każda z instancji kończy się starciem z bossem, co nierzadko będzie stanowiło prawdziwe wyzwanie nawet dla prawdziwych wyjadaczy.

Wbijaj kolejne poziomy, aby powiększyć swoją paletę umiejętności oraz wykonuj kolejne umiejętności. Przygotowany? Co powiesz na starcie z innymi graczami? Dragon Nest oferuje specjalne areny, na których możesz zmierzyć się z żywymi przeciwnikami. Pnij się w górę na rankingowej drabince!

pełny opis gry
Screeny
Dragon Nest screenshot1 Dragon Nest screenshot2 Dragon Nest screenshot3 Dragon Nest screenshot4 Dragon Nest screenshot5 Dragon Nest screenshot6 Dragon Nest screenshot7 Dragon Nest screenshot8 Dragon Nest screenshot9 Dragon Nest screenshot10
Video
Podobne gry