Jak to działa

Echo of Soul

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Echo of Soul

Echo of Soul jest darmową grą z gatunku MMORPG, którą obsadzono w klimatach szeroko pojętego fantasy. Ogromny świat, mnóstwo różnorodnych misji i dynamiczna walka to tylko trzy z wielu zalet, które odkryjesz podczas wielu godzin potencjalnej zabawy!

Wielka Wojna Stwórców zaowocowała skażeniem Drzewa Świata, które było trzonem wszelkiego życia na ziemi. Część bóstw będąca świadoma zagłady, jaką może sprowadzić owe spaczenie, postanowiła zrobić wszystko, aby uniknąć tragedii - niestety, zło okazało się silniejsze. Teraz na Twoich barkach spoczywać będzie dobro tego świata i ostateczne wygnanie sił zła z magicznego świata - dołącz do Soulkeepers i ocal nas przed widmem pożogi.

Jako członek tego elitarnego grona, będziesz podróżować po odległych krainach, a każde zło, które stanie na Twojej drodze ma zostać obrócone w pył. Potwory panoszące się po Twoim świecie przetrzymują Dusze Chaosu, które możesz wchłonąć po każdej wygranej walce. Dzięki temu wraz z rozwojem fabuły odkryjesz nowe umiejętności jednej z sześciu klas postaci dostępnych w Echo of Soul. Każda klasa posiada przy tym osobne drzewko rozwoju.

Echo of Soul to MMORPG, w którym do Twojej dyspozycji zostanie blisko 60 unikalnych map oraz podziemi, w których czekają na Ciebie prawdziwe wyzwania - to wszystko składa się na ponad 1600 różnorodnych zadań, zarówno PvE jak i PvP. Bierz udział w wieloosobowych raidach, prowadź wojny gildii lub ciesz się strategicznym PvP w jednym z tradycyjnych modeli “capture the flag”.

Dzięki zastosowaniu silnika Unreal Engine 3, nie musisz obciążać swojego komputera, gdyż system ten zapewnia dobrej jakości oprawę audio-wizualną przy zachowaniu przystępnych wymagań sprzętowych.

Graj za darmo i przemierzaj świat Echo of Soul - niech żadna zła dusza nie przeżyje!

pełny opis gry
Screeny
Echo of Soul screenshot1 Echo of Soul screenshot2 Echo of Soul screenshot3 Echo of Soul screenshot4 Echo of Soul screenshot5 Echo of Soul screenshot6 Echo of Soul screenshot7 Echo of Soul screenshot8 Echo of Soul screenshot9 Echo of Soul screenshot10
Video

Echo of Soul wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel CoreDuo
 • 4 GB
 • Geforce 6600
 • 13 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat