Jak to działa
Przejdź do gry Elvenar
Elvenar
5.0 1 1474 0
23.07.2017

Elvenar - Czy jesteś gotowy sprawować władzę? - recenzja

Elvenar - niesamowita bezpłatna gra fantasy na przeglądarkę. W tym ogromnym świecie jesteśmy odpowiedzialni za prawie wszystko co ma miejsce w osadzie i wokół niej. Tworzymy miasto w mądrze zarządzając z rozmysłem, odkrywamy coraz to nowsze terytoria, podbijamy i gromadzimy niezliczone i niezwyciężone siły by stać się potężnym i zamożnym władcą całego świata w grze.
Gra powstała bardzo niedawno i już zyskała niesamowitą popularność. Grałem w nią i powiem Wam jestem mile zaskoczony, ponieważ bardzo rzadko jakaś gra potrafi mnie tak zainteresować na dłużej, tym bardziej przeglądarkowa. Uwielbiam takie gry gdzie sam mogę zdecydować o rozdawaniu własnych surowców/wydatków, gdzie trzeba mieć niesamowitą wiedzę i samodzielnie myśleć. Dlatego postaram się specjalnie dla Was w skrócie przedstawić mechanikę i dokładne działanie gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1. Zaczynamy:

Rozpoczynamy z małymi ilościami monet oraz odpowiednią ilością surowców na budowę/rozbudowę pierwszych budynków. Duży problem jest z tym, że w tej grze surowce są najbardziej potrzebne. Musimy szybko znaleźć sposób na uzyskanie ich, aby nasza osada była coraz większa i powiększała się nieustannie. Udanym ruchem jest również odnalezienie równowagi pomiędzy wielkością podatków, a dobrym zadowoleniem naszych mieszkańców osady, oraz produkowaniem surowców i siłą naszej armii.

2. Nowe technologie/badania:

Jak uzyskać dużą przewagę nad naszymi nieprzyjaciółmi? To bardzo proste! Poprzez wykonywanie badań. Dlatego możemy stale rozbudowywać naszą osadę stając się ciężkimi przeciwnikami do zwyciężenia. Im dłużej gramy tym szybciej odkrywamy nowe technologie, które pomagają nam w produkowaniu lepszych broni i innych potrzebnych rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. Głodny świata:

Wysyłamy naszych szpiegów i sprawdzamy inne ziemie w naszej okolicy odkrywając graczy i ich interesy. Wyszukując te miejsca mamy możliwość zebrania rzadkich przedmiotów oraz surowców potrzebnych nam do rozwoju. Jak to w na świecie bywa bardzo często te obfite miejsca są dobrze pilnowane przez małą armię i musimy zdobyć siłą lub odkupić. Możemy wybrać walkę samodzielną (my walczymy) lub automatyczną ale polecam tą pierwszą, gdyż gracz wprawiony w walce może walczyć lepiej niż komputer i nie stracić przy tym wielu swoich wojowników.

5. Podsumowanie:

Ta niesamowita gra wciągnie Cię na wiele godzin, a ty nawet tego nie zauważysz i będziesz chciał więcej. Grając w nią byłem i nawet do tej pory jestem zaciekawiony jej działaniem. Od czasu do czasu do niej powracam i świetnie się bawię. Dlatego gorąco polecam dla wszystkich graczy. Pozdrawiam Povered.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Povered

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

Transformice Jak szybciej wbić level w Transformice?

Poradnik yeonrie
3

TikTok - Android TiKToK - o co z tym chodzi?

Poradnik p0c0c1
4

Minecraft Bossy w grze i jak sobie z nimi radzić?

Poradnik JoinUsPL
5

Najlepsze symulatory

Poradnik Typowypolak nr 1
6

Fotografia to twój zamysł? Oto mały poradnik

Poradnik Kasia678
7

Opera GX | Gaming Browser Opera Gx przegladarka gamingowa

Recenzja HOTkasiula
8

The Pride of Taern Od czego zacząc? Gdzie expić? Co dalej?

Poradnik voetokolega
9

"Detroit: Become Human"- Gra, czy może nasza przyszłość?

Recenzja Bananel.junior1
10

CSGO Prime (B2P) Jak być coraz lepszym w cs go?

Poradnik J3DI
Chat