Jak to działa
Przejdź do gry Elvenar
Elvenar
5.0 1 1147 0
23.07.2017

Elvenar - Czy jesteś gotowy sprawować władzę? - recenzja

Elvenar - niesamowita bezpłatna gra fantasy na przeglądarkę. W tym ogromnym świecie jesteśmy odpowiedzialni za prawie wszystko co ma miejsce w osadzie i wokół niej. Tworzymy miasto w mądrze zarządzając z rozmysłem, odkrywamy coraz to nowsze terytoria, podbijamy i gromadzimy niezliczone i niezwyciężone siły by stać się potężnym i zamożnym władcą całego świata w grze.
Gra powstała bardzo niedawno i już zyskała niesamowitą popularność. Grałem w nią i powiem Wam jestem mile zaskoczony, ponieważ bardzo rzadko jakaś gra potrafi mnie tak zainteresować na dłużej, tym bardziej przeglądarkowa. Uwielbiam takie gry gdzie sam mogę zdecydować o rozdawaniu własnych surowców/wydatków, gdzie trzeba mieć niesamowitą wiedzę i samodzielnie myśleć. Dlatego postaram się specjalnie dla Was w skrócie przedstawić mechanikę i dokładne działanie gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1. Zaczynamy:

Rozpoczynamy z małymi ilościami monet oraz odpowiednią ilością surowców na budowę/rozbudowę pierwszych budynków. Duży problem jest z tym, że w tej grze surowce są najbardziej potrzebne. Musimy szybko znaleźć sposób na uzyskanie ich, aby nasza osada była coraz większa i powiększała się nieustannie. Udanym ruchem jest również odnalezienie równowagi pomiędzy wielkością podatków, a dobrym zadowoleniem naszych mieszkańców osady, oraz produkowaniem surowców i siłą naszej armii.

2. Nowe technologie/badania:

Jak uzyskać dużą przewagę nad naszymi nieprzyjaciółmi? To bardzo proste! Poprzez wykonywanie badań. Dlatego możemy stale rozbudowywać naszą osadę stając się ciężkimi przeciwnikami do zwyciężenia. Im dłużej gramy tym szybciej odkrywamy nowe technologie, które pomagają nam w produkowaniu lepszych broni i innych potrzebnych rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. Głodny świata:

Wysyłamy naszych szpiegów i sprawdzamy inne ziemie w naszej okolicy odkrywając graczy i ich interesy. Wyszukując te miejsca mamy możliwość zebrania rzadkich przedmiotów oraz surowców potrzebnych nam do rozwoju. Jak to w na świecie bywa bardzo często te obfite miejsca są dobrze pilnowane przez małą armię i musimy zdobyć siłą lub odkupić. Możemy wybrać walkę samodzielną (my walczymy) lub automatyczną ale polecam tą pierwszą, gdyż gracz wprawiony w walce może walczyć lepiej niż komputer i nie stracić przy tym wielu swoich wojowników.

5. Podsumowanie:

Ta niesamowita gra wciągnie Cię na wiele godzin, a ty nawet tego nie zauważysz i będziesz chciał więcej. Grając w nią byłem i nawet do tej pory jestem zaciekawiony jej działaniem. Od czasu do czasu do niej powracam i świetnie się bawię. Dlatego gorąco polecam dla wszystkich graczy. Pozdrawiam Povered.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Povered

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
3

Co zrobisz żeby przetrwać zimę ? Recenzja Frostpunk

Recenzja Tybero
4

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
5

Retro Sektor V. Recenzja Mafia

Recenzja Tybero
6

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - FPS F2P, w który warto zagrać?

Recenzja Gremlininio
7

Metin2 Największy zżeracz czasu

Recenzja Tybero
8

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
9

Minecraft crafting

Poradnik Kacper12361838
10

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
Chat