Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 27 0
05.01.2022

Recenzja gry - Star Stable Online

Witam, w tym artykule przedstawić chciałabym Wam moją recenzję na temat gry Star Stable Online. Gram w tą grę już 5 lat, dlatego sądzę, że moje zdanie na temat tej gry jest wiarygodne. Jest to gra familijna o koniach (którymi się opiekujemy), w której powoli odkrywamy tajemnice wyspy Jorvik wraz ze swoim koniem w otwartym świecie. W grze możemy stworzyć własną postać oraz swojego konia nadając im imię oraz unikalny wygląd. W Star Stable możemy tworzyć własne kluby jeździeckie, znajdywać przyjaciół, ścigać się z nimi lub sami (za wyścigi wbijamy coraz większy lvl na naszym koniu, dzięki czemu jest coraz szybszy), grać oraz bawić się z innymi graczami. Sterowanie postacią oraz koniem jest bardzo proste, lecz niestety gra nadal posiada dużo błędów (bugów) które mogą irytować, aczkolwiek moderatorzy oprócz naprawiania tych błędów w co tygodniowych aktualizacjach, również dodają nowe zadania fabularne, eventy, nowe majestatyczne rasy koni i wiele innych :)

Grając w tę grę możesz zdobyć 760 Graj

Największymi minusami tej gry jest przede wszystkim brak zmiany na płeć męską, dosyć słaba grafika, sporo zadań typu "zgarnij, zamieć, posprzątaj" gdzie podstawowe i monotonne czynności musimy wykonywać my - gracze - dostajemy za to Szylingi Jorvik, lecz nie dostajemy za to PD potrzebne do osiągnięca następnego poziomu (przez co wbijanie poziomów jest z czasem trudne) oraz to, że możemy grać za darmo tylko do 5 poziomu, na szczęście pakiet Star Rider który daje nam dostępność do całej wyspy Jorvik oraz daje nam Star Coins (za które możemy kupować wiele fantastycznych koni i sprzęt dla nich, fryzury, makijaż, ubrania oraz buty) kosztuje niewiele. Jest również opcja wykupienia pakietu Star Rider na zawsze - co jak dla mnie jest najbardziej opłacalnym wyborem - obejmuje on 1200 Star Coins + co tydzień 100 SC lub możemy też zarabiać bananki na stronie bananki.pl za wykonywanie prostych zadań, oglądanie krótkich filmików, granie w inne gry itp.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 910 Graj

Star Stable Online ma bardzo interesującą i fascynującą fabułę przez co jest to gra zarówno dla młodszych osób jak i nieco starszych, zapewnia ona rozwijanie wyobraźni, uczy zajmowania się opieką nad koniami i podejmowaniu decyzji w trudnych sytuacjach. Podsumowując gra jest naprawdę świetna, wzruszająca oraz warta uwagi każdego - w szczególności miłośników koni. Polecam ją każdemu i na pewno sama nie rozstanę się z nią szybko! :D

Pozdrawiam, Badylarka

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Badylarka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 Metin2 - Czy nadal warto grać ?

Recenzja PoProstuFreo
2

League of Legends Poradnik Jak Grać Malphite

Poradnik Rogaczovv
3

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet hit czy kit?

Recenzja Mamitika
4

Minecraft Jak rozpocząć grę i nie zginąć? (poradnik dla totalnie początkujących)

Poradnik Blondek !!!
5

Roblox Roblox - Najlepsze gry RolePlay!

Recenzja opsiar12
6

League of Legends Yorick - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
7

CSGO Prime (B2P) Strzelecka ofensywa w moim zdaniu

Recenzja Jerzy Urban
8

Lista ciekawych gier przeglądarkowych

Poradnik KingaTiger
9

Half Life - jak dokonać niemożliwego (krótka historia Valve i gry)

Recenzja MarbleXeno
10

Metin2 Gigant wśród mmorpg, który nigdy nie popadnie w zapomnienie.

Recenzja SecondDeltaclav
Chat