Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 2 439 0
05.01.2022

Recenzja gry - Star Stable Online

Witam, w tym artykule przedstawić chciałabym Wam moją recenzję na temat gry Star Stable Online. Gram w tą grę już 5 lat, dlatego sądzę, że moje zdanie na temat tej gry jest wiarygodne. Jest to gra familijna o koniach (którymi się opiekujemy), w której powoli odkrywamy tajemnice wyspy Jorvik wraz ze swoim koniem w otwartym świecie. W grze możemy stworzyć własną postać oraz swojego konia nadając im imię oraz unikalny wygląd. W Star Stable możemy tworzyć własne kluby jeździeckie, znajdywać przyjaciół, ścigać się z nimi lub sami (za wyścigi wbijamy coraz większy lvl na naszym koniu, dzięki czemu jest coraz szybszy), grać oraz bawić się z innymi graczami. Sterowanie postacią oraz koniem jest bardzo proste, lecz niestety gra nadal posiada dużo błędów (bugów) które mogą irytować, aczkolwiek moderatorzy oprócz naprawiania tych błędów w co tygodniowych aktualizacjach, również dodają nowe zadania fabularne, eventy, nowe majestatyczne rasy koni i wiele innych :)

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Największymi minusami tej gry jest przede wszystkim brak zmiany na płeć męską, dosyć słaba grafika, sporo zadań typu "zgarnij, zamieć, posprzątaj" gdzie podstawowe i monotonne czynności musimy wykonywać my - gracze - dostajemy za to Szylingi Jorvik, lecz nie dostajemy za to PD potrzebne do osiągnięca następnego poziomu (przez co wbijanie poziomów jest z czasem trudne) oraz to, że możemy grać za darmo tylko do 5 poziomu, na szczęście pakiet Star Rider który daje nam dostępność do całej wyspy Jorvik oraz daje nam Star Coins (za które możemy kupować wiele fantastycznych koni i sprzęt dla nich, fryzury, makijaż, ubrania oraz buty) kosztuje niewiele. Jest również opcja wykupienia pakietu Star Rider na zawsze - co jak dla mnie jest najbardziej opłacalnym wyborem - obejmuje on 1200 Star Coins + co tydzień 100 SC lub możemy też zarabiać bananki na stronie bananki.pl za wykonywanie prostych zadań, oglądanie krótkich filmików, granie w inne gry itp.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Star Stable Online ma bardzo interesującą i fascynującą fabułę przez co jest to gra zarówno dla młodszych osób jak i nieco starszych, zapewnia ona rozwijanie wyobraźni, uczy zajmowania się opieką nad koniami i podejmowaniu decyzji w trudnych sytuacjach. Podsumowując gra jest naprawdę świetna, wzruszająca oraz warta uwagi każdego - w szczególności miłośników koni. Polecam ją każdemu i na pewno sama nie rozstanę się z nią szybko! :D

Pozdrawiam, Badylarka

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Badylarka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
2

Control - Recenzja Gry

Recenzja Kacper12361838
3

Star Stable Star Stable, a Stajnia Marzeń - porównanie

Recenzja Lesbiss
4

DOTA 2 1. Jak grać? #Weaver

Poradnik DomaC
5

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
6

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
7

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Poradnik Cyberadam
8

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
9

Roblox Kwadratowe Attack On Titan

Poradnik Fragorski
10

Transformice Moce szamanów i ich zadanie

Poradnik KeryFi
Chat