Jak to działa
Przejdź do gry Elvenar
Elvenar
5.0 3 1260 0
25.05.2020

Jak się szybko dorobić w Eleventar?

Cześć! Czy grając w grę Eleventar miałeś problem z gotówką? Nic nie szkodzi to poradnik właśnie dla ciebie! Aby zacząć zarobek w tej grze najlepiej postaw wszystko na rezydencje.Postawienie domku kosztuje, ale to inwestycja, która ci się zwróci i pozwoli zarabiać.Mając już dużą ilość rezydencji powiększasz swoje miasto w ludność.Im większa populacja tym więcej pieniędzy będziesz zarabiać.Dajmy na to taki przykład masz postawione dziesięć domków, po takim ulepszeniu na poziom drugi jeden domek jest w stanie w ciągu kilku godzin nazbierać tysiąc monet.Gdy rano wejdziesz do gry i pozbierasz pieniądze z dziesięciu domków, to w tedy twój portfel wzbogaci się o dziesięć tysięcy monet. To bardzo dużo! Za taką kwotę możesz postawić kolejne rezydencje i mnożyć swój kapitał.Równie dobrym pomysłem jest rozbudowa takiego domku.Pozwoli ci to zaoszczędzić miejsce, które jest bardzo cenne.Oraz czas, ponieważ im większy domek tym więcej pieniędzy może zbierać, za jednym kliknięciem.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Drugim sposobem na bardzo dobry zarobek to wykonywanie misji, które gra nam oferuje.Zazwyczaj te misje są bardzo proste, a wykonanie ich to zaledwie kilka minut.Za to nagroda z takiej misji potrafi być ogromna.Jak widać z drobnej rzeczy może być bardzo fajny zarobek.Misję najlepiej robić na bieżąco, w tedy jesteś w stanie je zrobić bez problemu.Każda zrobiona misja to dodatkowy zarobek oraz inne także przydatne rzeczy, które są niezbędne do rozwoju twojego miasta.Czynności, które są w misjach i tak prędzej czy później będziesz musiał zrobić, więc nie zaszkodzi zgarnąć za to parę monet.Jak widać na zdjęciu drugim za wykonanie dwustu zasobów zgarniam dziesięć tysięcy monet oraz trzysta zasobów, więc jest warto.Każda misja to dobry zarobek, nie zawsze jednak zarabiamy monety, czasami są to różne rzeczy, takie jak właśnie dodatkowe zasoby, które można wykorzystać do budowy jakiegoś budynku.Ilość tych zasobów jest ograniczona, więc aby je pozyskać musimy je produkować, ta misja zaoszczędziła nam tego.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Trzecim najlepszym sposobem na zarobienie paru monet to branie udziału w różnych eventach. Zazwyczaj taki eventy są bardzo ciekawe i mogą nas wzbogacić o bardzo wartościowe ,drogie i unikatowe rzeczy. Pula nagród w tego typu eventach jest bardzo duża,od książek, które służą do rozwoju techniki, po bonusy dodające 5% monet, które się mieszczą w skarbcu.Warto właśnie zainwestować w takie eventy.

Ostatnim sposobem na drobny, ale przydatny zarobek to odwiedzanie swoich sąsiadów.Gdy zaoferujemy im swoją pomoc, w tedy dostaniemy parę monet.To drobna zapłata, jednak początkującemu graczu się bardzo przyda.Za pieniądze z sąsieckiej pomocy będzie mógł wybudować rezydencję, która będzie jego następnym źródłem dochodów.

Jak widać jest wiele sposobów, aby się dorobić w grze Eleventar, ja przywołałem tylko cztery najbardziej korzystne i opłacalne.Może ktoś zna jeszcze inne sposoby? Proszę śmiało pisać, z góry dziękuje za odpowiedzi :)

5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez kajko00

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
2

FIFA 17 - przedstawienie gry i moja opinia.

Poradnik lynnSSky
3

RETRO: Castlevania: The Adventure/Belmont's Revenge

Recenzja LiquidSnake
4

CSGO Prime (B2P) JAK STAWAĆ SIĘ LEPSZYM W CS:GO?

Poradnik Mesashii
5

CSGO Prime (B2P) Wabik - Czy on w ogóle ma jakieś zastosowania?

Poradnik JestemKacper
6

Diablo III (B2P) Piekło + Zło = dobra fabuła

Recenzja xrey69
7

Czy Saints Row The Third jest warte uwagi w 2017 roku?

Recenzja BLAZEJ1
8

CSGO Prime (B2P) Spis broni z CS:GO - cz. 2

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
9

Hero Zero Recenzja gry: Hero Zero

Recenzja Cesere
10

World of Tanks World Of Tanks-recenzja

Recenzja Da_damik_
Chat