Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
3.0 2 514 0
11.02.2021

Jak zacząć grę w football team.

Pierwszą rzeczą, którą zobaczymy po wejściu do gry jest samouczek opłaca się go rozpocząć i robić, ponieważ dostajesz za to dobre dopalanie na pierwszy dzień gry(czasami starcza na 2 dni). Dostajesz potem pytanie, jaki chcesz mieć wygląd postaci. Nie doda ci to żadnych dodatków oprócz wyglądu opłaca się wybrać dobrze, ponieważ potem zmiana kosztuje dużą ilość kredytów. Kolejną rzeczą jest wybór postaci. Nie powiem, jaka jest najlepsza, bo nie wiem, ale duża ilość klubów szuka osób bardziej defensywnych, (czyli bramkarz obrońcy i pomocnicy). Gdy wybierzemy postać automatycznie przenosi nas na trening każda pozycja piłkarza wiąże się z innymi treningami. Do 30 overalla powinno się robić jak najwięcej treningów. Potem widzimy ekran pracy. Praca jest bardzo opłacalna zazwyczaj po długiej przerwie w grze, ponieważ praca zabiera ci dosyć dużą ilość energii. Po pracy jest czas na otwieranie paczek. Czy otworzyć paczkę czy ją sprzedać na rynku zależy od wartości paczki w danym momencie. Z paczek losują się przedmioty, które potem zakładasz, ponieważ daje ci to większą ilość overalla, który jest kluczową jednostką ocenienia gracza np. przez klub. Po założeniu i ulepszeniu dołączamy do klubu Inter Gnojnica jest to jedyny klub, do którego możemy na początku dołączyć a jednocześnie jest on stworzony przez bota. Kolejnym punktem jest zagranie meczu. Granie meczu w tej grze polega na symulacji komputerowej jedyną rzeczą, którą możesz zrobić w trakcie meczu to włączenie zmiennego stylu gry. Po skończeniu meczu jest koniec samouczka masz wtedy trzy opcje gdzie możesz pójść.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Na powyższym zdjęciu widać trzy opcje pójścia dalej zacznijmy od treningu jak wspominałem już wcześniej na każdą pozycję powinno trenować się inne umiejętności. Na każdej pozycji trzeba trenować kondycje i stałe fragmenty a co oprócz tego:
-bramkarz gra defensywna i czytanie gry
-obrońca gra defensywna i pressing
- pomocnik rozgrywanie, gra defensywna/ofensywna (w zależności od tego czy jest defensywny czy ofensywny), pressing.
- napastnik gra ofensywna i skuteczność.

Po wytrenowaniu 30 overalla (da się to zrobić w jeden dzień) odblokowuje się centrum szkoleniowe kosztuje ono od 25-500 energii i ilości euro zależącej do liczby punktów danej umiejętności. Na początek opłaca robić się treningi 100 może 150, a potem po 500 treningów. W treningach jest także zakładka tricki. Opłaca się je trenować ponieważ potem możesz wygrywać dzięki nim niezłe nagrody. Jest także jeszcze jedna zaleta trenowania tricków za każdy wytrenowany poziom dostajesz paczkę czym wyższy poziom tym więcej paczek.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Przejdźmy teraz do tego co mieści się w zakładce miasto. Pierwsza jest praca o której już wspominałem we wcześniejszej części poradnika. Kolejnym miejscem jest stołówka. W środku można "jeść" tak naprawdę jest to dostawanie darmowej energii po poczekaniu określonej ilości czasu. Kolejnym punktem jest rynek na którym można sprzedawać swoje przedmioty za kredyty i potem kupować coś od innych graczy. Na rynku są zakładki przedmioty (gdzie można kupować przedmioty innych graczy), paczki (gdzie można kupować paczki innych graczy), boostingi (gdzie można kupować boostingi innych graczy) oraz aukcje jest to zakładka gzie co wieczór o 19:00 zaczyna się nowa aukcja. Zwycięzcą jest pierwsza osoba która przerwie odliczanie. W mieście są także pojedynki na tricki. Żeby je wygrać trzeba mieć dobrze wytrenowane tricki. Za zwycięstwo dostaje się losowo jedną z 10 nagród. Obok pojedynków na tricki jest ranking można na nim sprawdzić jak wysoko jesteś w rankingu. Kolejnym oknem jest chat możesz tam napisać że szukasz klubu że chcesz coś sprzedać itp.

Jeśli ktoś będzie chciał dowiedzieć się jakich metod używam do trenowania sprzedawania szukania klubu itp. to proszę o wiadomość w komentarzu lub w jakiś inny sposób, a napewno stworzę taki artykuł

3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez januszekgmail

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
2

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
3

World of Tanks Jak dobrze zacząć grę ''World of tanks''

Poradnik nick banan
4

Roblox Fenomen gry Roblox - czy z pozoru prosta gra ma głębsze znaczenie?

Recenzja kittyeutanazja3
5

Roblox Roblox gra dla wszystkich

Recenzja BakuDeku123
6

Gold miner

Poradnik Duman1222
7

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
8

World of Tanks World of Tanks - Recenzja i moja opinia

Recenzja Kejzer17
9

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
10

CSGO Prime (B2P) PENTA - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat