Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
3.0 2 3812 0
08.06.2017

Czym Jest Garry's Mod ?

Garry's mod , to gra sandboxowa , w której są tysiące możliwości do zabawy.
Sama gra posiada tysiące dodatków , urozmaicających zabawę ,np : nowe tryby gry, więcej broni oraz NPC . Dla ludzi lubiących bawić się edytorem map , w folderze z grą możecie znaleźć program "Hammer" pozwalający nam tworzenie własnych map.

W grze:
W trybie sandbox należy przytrzymać "Q" aby załączyć Menu w którym gracz posiada liste wszystkich dostępnych NPC , przedmiotów, broni, oraz wiele innych. W grze można również dodawać własne modele postaci którą gramy. W grze posiadamy również wiele funkcji typu "Dopalacze", "Spaw" , czy też "Lewitująca kula" , mogących jeszcze bardziej urozmaicić czas spędzany w grze.

W Trybie Trouble In Terrorist Town , wcielamy się w rolę : Niewinnego , Detektywa lub Zdrajcy. Cała rozgrywka polega na tym , że niewinni i detektyw , muszą znaleźć i zabić zdrajcę. Nie jest to łatwe zadanie , gdyż zdrajca nie wyróżnia się niczym szczególnym , poza zachowaniem. Zdrajca ma do użycia wiele ciekawych przedmiotów i umiejętności , które musi kupić w sklepie pod literką "C" , np: może wskrzesić kolegę , użyć bomby zegarowej , bądź Jetpacka . Detektyw ma specjalny Skaner DNA , oraz inne rzeczy które pomagają mu dotrzeć do zdrajców. Tryb ten najlepszy jest dla przynajmniej pięciu osób , gdyż przy nieodpowiedniej ilości osób , nie ma detektywa.

Garry's mod posiada również tryb multiplayer , na którym gracz może przebywać z innymi użytkownikami i bawić się wraz z nimi. Serwery mogą być zmodyfikowane , posiadać inne tryby gry , nowe NPC , i bronie niż posiada gracz. Jest to wielki plus dla tej gry , gdyż nie zawsze mamy przyjaciół do gry , i takie serwery są w takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem.


Sama gra jest idealna , aby urozmaicać wyobraźnie i kreatywność dzieci , jak i również starszych.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na obrazku widać Menu .
Pod numerkiem "1" jest lista dostępnych rzeczy do stworzenia lub otrzymania.
Pod numerkiem "2" znajdziecie kategorie , które możecie wykorzystać w grze.
Pod numerkiem "3" są narzędzia , urozmaicające nam budowanie i strojenie w grze.
Pamiętajcie , że wszystko to możecie powiększyć , o setki różnych innych modyfikacji .
Użytkownicy Steam mają ułatwioną sprawę , gdyż wystarczy że wejdą w warsztat steam , i zasubskrybują chciany mod. Użytkownicy z poza steam ,muszą to robić manualnie , pobierać i dawać do folderu pliki z modami.

W grze moze wystąpić problem z texturami , gdyż w gmodzie używane są również textury z innych gier , które możemy pobrać ze strony http://kajar9.wixsite.com/cscheater2/downloads

W grze , możemy znaleźć również kopie , które są wysyłane przez innych użytkowników poprzez "Duplikator". Nie należy się martwić , że zawierają one virusy , gdyż są one wysylane BEZPOŚREDNIO poprzez gre , wystarczy zduplikować dany obiekt i w kopiach dać zapisz kopie.

Pamiętajcie aby nie kopiować kogoś udostępnionych kopii , gdyż jest to nie fair względem osoby "okradzionej" , i nie ma satysfakcji z takiej czynności . Najlepiej samemu sie pobawić , gdyż naprawdę jest to gra przyjemna .

A teraz coś o narzędziach:
a) Spaw - pozwala nam połączyć dwa obiekty , tak aby tworzyły jedność. Można je połączyć "na cacy" , bądź też z ograniczoną siłą .
b) Lewitująca kula - narzędzie unoszące obiekty. Jest bardzo przydatne w przypadku samolotów i latających budynków.
c) Dopalacz - narzędzie używane w celu poruszania obiektem. Jest śmiesznym narzędziem , gdyż gdy damy za dużą siłe , obiekt wariuje po niebie :D
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Sama gra jak na swój "wiek" , posiada dobrą grafikę , i zapewne nie można na nią narzekać. Garry's mod, nie jest wymagającą grą dla komputera .

Rekomendowany sprzęt to: Pentium III 1,7 GHz, 512 MB RAM, Karta grafiki 64MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza), 150 MB HDD, Windows XP/Vista/2000

Gra nie posiada wielu błędów , i nie pobiera dużo ramu (oczywiście , o ile nie stworzymy dużą ilość NPC , i innych obiektów). Jest dobrze zoptymalizowana . Możemy również w opcjach zwiększać i i zmniejszać jakość textur , shadery , itp.
W razie , gdybyśmy nie umieli ustawić sobie Video w grze , na internecie jest wiele konfiguracji do pobrania , wraz z poradnikami jak je wgrać .

Serdecznie zachęcam do kupna gry , i wykonywania zadań na banankach ;)
Pozdrawiam.
Freakshot
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Freakshot

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Sam w ciemności. Recenzja Alan Wake

Recenzja Tybero
2

Star Stable Konie fryzyjskie-star stable

Recenzja Julaa._.horse
3

Shakes & Fidget Shakes & Fidget recenzja

Recenzja Porarzo
4

League of Legends Nautilus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

League of Legends Viego - Poradnik jak grać [11.8]

Poradnik kayenek
6

CSGO Prime (B2P) Jak poprawić swoje umiejętności/movement ?

Poradnik kaynis
7

Retro Sektor II. Recenzja Gothic 2

Recenzja Tybero
8

Retro Sektor IX. Codename : Panzers Faza Druga

Recenzja Tybero
9

CSGO Prime (B2P) Skiny, które mają inne elementy

Poradnik JestemKacper
10

Rocket League (B2P) Rocket League-nowy event

Recenzja Gitarz
Chat