Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 2180 0
25.05.2019

Jak pozyskać unikalny tatuaż UFO w GTA V Online

Z wejściem aktualizacji "Arena Wojny". Studio Rockstar wprowadziło ciekawy easter egg w GTA Online, który pozwoli uzyskać unikalny tatuaż. Żeby zdobyć owy tatuaż potrzebne jest niesamowicie wielkie szczęście i mnóstwo godzin "grindowania". Aby rozpocząć zdobywanie tatuażu, pierwszą rzeczą którą musimy zrobić jest zebranie jaja kosmitów w specjalnej misji dozbrojenia (tych które uzyskujemy po zakupieniu bunkra, wprowadzonego w aktualizacji "Dozbrojenie" z lipca 2017 roku), którą można aktywować tylko po ukończeniu 600 misji odnowienia zasobów. Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności, musimy być pewni że zegar w grze wskazuje godzinę pomiędzy pierwszą w nocy a czwartą. Pogoda natomiast musi nam się przytrafić jako deszczowa, burza z piorunami lub świąteczny śnieg, jeśli masz już pewność że pogoda jest odpowiednia udaj się do klubu nocnego (kluby zostały wprowadzone w aktualizacji "Po godzinach" w ubiegłym roku, można je kupić w internecie na stronie "Foreclosures.maze-bank.com/properties".

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Nie musi to być twój klub, możesz udać się do klubu znajomego lub jakiegoś innego gracza który jest aktualnie z Tobą na sesji. Gdy wejdziesz już do owego lokalu, podejdź do barmanki która znajduje się na dole przy wejściu do klubu lub, na górze naprzeciwko wejścia do twojego centrum dowodzenia, i zamów najdroższą szklankę drinka o nazwie "Macbeth whisky". Już po jednej szklance nalewki twoja postać upadnie tracąc przytomność. Jeśli posiadasz przyjaciela który może Ci pomóc, przekaż mu aby zaprosił Cię do Jego klubu nocnego za każdym razem gdy odrodzisz się w nieodpowiednim miejscu (możesz to zrobić na sesji "tylko dla zaproszonych"). To przyśpieszy cały proces robienia czynności. Pamiętaj że to wydarzenie przytrafi Ci się tylko pomiędzy pierwszą a czwartą w nocy. Jeśli jesteś szybki to wystarczy Ci to na cztery lub pięć szklanek nalewki w klubie, a jeśli nie to niestety będziesz musiał czekać aż pogoda ponownie będzie Ci sprzyjać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Lecz jeśli jesteś bardzo, BARDZO wielkim szczęściarzem to twoja postać powinna odrodzić się na samym szczycie góry Chiliad, obok jeżdżących wagoników, na rampie przy znaku "Szczelina w du*ie starca" (Old man's crack). Po wszystkich tych czynnościach przed Tobą pojawi się statek kosmitów, a twoja postać ocknie się z owym specjalnym tatuażem na plecach. Tatuażu nie możemy zdobyć w żaden inny sposób, nawet jeśli udamy się do salonu tatuażysty. Jeśli zdecydujesz się na usunięcie zdobytego tatuażu, i zastąpisz go innym tatuażem na plecy to niefortunnie twoja ciężko uzyskana zdobycz zniknie bez powrotu, i już nigdy nie będziesz mógł go odzyskać.

Moim zdaniem tatuaż prezentuje się bardzo ładnie, lecz według mnie nie jest wart całego trudu który trzeba wykonać żeby zdobyć tą nagrodę. Nasuwa się natomiast całe mnóstwo pytań "Dlaczego Rockstar umieścił ten tatuaż w grze i czemu tak strasznie ciężko go zdobyć?.

Spróbujcie sił i wytrwałości sami może to wam uda się go zdobyć.

Powodzenia!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Har3w3q

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
3

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
4

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
5

Trine 2- platformówka to już nie martwy gatunek

Recenzja Boomboxpl
6

League of Legends Zyra - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
8

Retro Sektor V. Recenzja Mafia

Recenzja Tybero
9

Titan Quest Anninversary Edition

Recenzja Gremlininio
10

Hero Zero Gdzie oraz jak zdobyć oponki?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
Chat