Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 1069 0
22.06.2017

Recenzja : Grand Theft Auto V

Witaj ,
Dziś chciałem zrecenzować grę Grand Theft Auto V (GTA V).A więc tak gra polega na zabijaniu bezbronnych :) , ukradaniu samochód , napadanie na bank itp.W grze mamy trzy główne postacie:

Micheal - Jest to postać która po pewnym czasie chce skończyć z napadaniem na bank i z zabijaniem.Ma on dzieci: Jimmy , Tracey.Jimmy to nastolatek który gra często w gry i pali marihuane , niestety ale Michaelowi się to nie podoba.Tracey za wszelką cenę chcę zdobyć sławę (fejm) brała ona udział w castingach ale Michael jej przeszkodził

Franklin - Na samym początku mieszka ze swoją ciotką.Ma on kolegę Lamara którego zawszę wyciąga z tarapatów.Franklin jest taką postacią która w pewnym momencie zrozumiała że tylko on ciągle musiał pomagać Lamarowi , gdy Lamara porwał Gang Ballasów Franklin nie chciał pomóc ale nie miał wyjścia.

Trevor-Mieszka na pustkowiu jest to psychol który piję piwo , każdego uderza , w jednej misji torturował człowieka.Gdy Trevor dowiedział się że Michael przeżył był bardzo wkurzony i jak najszybciej pojechał do miasta Michaela.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na samym początku gry mamy napad na bank z udziałem : Rona (zginął) , Michaela , Trevora.Franklin w tym napadzie nie brał udziału dlatego że jest to postać którą chciał zastrzelić Michael dlatego że włamał się do jego domu po samochód ale jakimś cudem Franklin przeżył i Michael się z nim zaprzyjaźnił.Na końcu całej gry mamy opcje do wyboru aby : Zabić Michaela , zabić Trevora , albo opcje że wszyscy przeżyją.Opcją trzecią miało być kiedyś zabicie Franklina i zamiast Franklina miało się sterować Lamarem jednak tej opcji nie było dlatego że Lamar musiał przerwać pracę a Rockstar Games nie chciało na niego czekać.

Zabijanie :
Mamy dużo broni do zabijania np. młotek , nóż , AK-47 , RPG , RailGun itp.W postaciach : Michael , Trevor mamy na przycisk TAB zdolność specjalną : Trevor - Gdy się użyję tej zdolności Trevor jest wściekły i silniejszy , Michael - Spowolnienie możemy pięknie przy celować w głowę :).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Samochody :
W grze mamy dużo samochód sportowe , luksusowe itp . Franklina zdolnością jest spowolnienie samochodu.Możemy tuningować samochody.Bardzo fajnie się jeździ.

ONLINE:
O tym trybie to już trzeba wspomnieć.Niektórych nie interesuję fabuła tylko wolą grać w ONLINE.W tym trybie chodzi o to że możemy grać razem z znajomymi stworzyć własną ekipę itp. Są tam też różne codzienne cele, tryb adwersarza itd.Online jest fajne ale jednak bardziej wolę fabułę

Podsumowanie :
Gta V jest na mnie najlepszą grą wspaniała fabuła , system jazdy ok , Zabijanie itp.Daję ocenę 10/10.Polecam tym którzy lubią dobrą fabułę , grafikę.Jest fajny mod : Redux poprawia on grafikę wtedy gra wygląda prawię jak realistyczna


Dobra to już koniec tej oto recenzji wiem nie jest ona jakoś szczegółowa itp ale to jest moja pierwsza taka recenzja więc nie podchodź do tego tak surowo !
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LamSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
4

Roblox Czym jest Roblox? Czy jest w stanie zastąpić minecrafta?!

Poradnik Bananek2012
5

Sword Master Sword Master ciekawa gra z możliwością zarabiania bananków

Recenzja Gremlininio
6

CSGO Prime (B2P) Zmiany w czołowych zespołach e-sportowych oraz w Izako Boars

Recenzja PioTri
7

Imperia Online Czy warto grać w imperia online?

Poradnik Veliario
8

Minecraft Bossy w grze i jak sobie z nimi radzić?

Poradnik JoinUsPL
9

Minecraft Minecraft recenzja uptadu aquatic uptade

Recenzja korniszon21213
10

Battlerite - biedniejsza wersja League of Legends?

Recenzja toya_xd
Chat