Jak to działa
Przejdź do gry Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
5.0 1 1098 0
21.03.2018

Jak grać - poradnik do HMM

WSTĘP - JAK ZACZĄĆ

Jak wiesz, HMM to gra z gatunku MOBA, polegająca na zdobyciu bomby, i wysadzenie bram przeciwnika. Na start, aby szybko wbić poziam proponuję Ci supporta lub transportera, (sam wolę supporta) ponieważ są one z przodu startu, i łatwiej im zdobyć bombę, a pierwszy support jest dość szybki. Jeśli jednak zdecydujesz się grać pojazdem osłaniającym wybór należy do ciebie. Pamiętaj jednak o przeznaczeniu tego typu pojazdów, i gdy np. transporter z twojej drużyny ma zabrać bombę, nie zabieraj jej, lecz postaraj się odepchnąć lub zająć przeciwników. Jednak jeśli znajdujesz się w sytuacji podbramkowej, nie krępuj się i zabieraj bombę.

ODPOWIEDNIE WYKORZYSTYWANIE UMIEJĘTNOŚCI

Odpowiednie wykorzystywanie umiejętności jest cechą każdego szanującego się gracza. Tutaj napiszę liste umiejętności i do jakich celów moim zdaniem one służą.
Q - jest to umiejętność klasycznego strzału najczęściej służy ona do zadawania obrażeń na średni/większy dystans.
W - umiejętność strzału na małe dystanse, lecz na dużym obszarze.W niektórych pojazdach ta umiejętność może odpychać przeciwników
E - umiejętność mobilna - jest ona pojedynczym przyspieszeniem , lub trwającym nawet do 3 sekund zwiększeniem prędkości.
R - umiejętność specjalna, ładuje się ona podczas rozgrywki, zadając obrażenia i automatycznie, czasowo.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
ZADANIA

Wiem, że każdy może mieć trochę inne zadania, ale jeśli masz podobne, to może się to trochę przydać.
1 - Zdobądź 40 punktów fame. - Dość łatwe zadanie - 1 wygrany mecz, nawet jeśli nic specjalnego nie zrobisz, to dostaniesz ponad 40 fame'a
2- Wygraj 10 meczy - Już trudniejsze zadanie, to już od Ciebie zależy jak szybko to zrobisz, ale pamiętaj, zawsze zabieraj bombę i nie zdawaj sie na łaskę twoich sojuszników.
3-Posiadaj 2 pojazdy na poziomie 2 - Prostsze od 2 zadania, wystarczy upatrzeć sobie 2 pojazdy i każdym z nich zagrać 2 - 3 mecze.

GRA NA WYŻSZYM POZIOMIE

Gra na wyższych poziomach jest w większym stopniu zależna od twojej drużyny i zgrania z nią, używania voicechat'u i podziału ról; kto osłania, kto bierze bombę, kto odciąga przeciwników. Tam gdy jesteś dobry supportami, graj supportami, a gdy transporterami, gdy nimi dobrze grasz. Oczywiście gdy chcesz być supportem, a w drużynie nie ma transportera, dostosuj się.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
OCENA OGÓLNA GRY
Heavy Metal Machines to nie tylko sposób na zdobycie ponad tysiąca bananków, ale również świetny sposób na zabicie czasu. Rozgrywka jest szybka, ale niektóre mecze mogą trwać nawet pół godziny, a wtedy gra zaczyna być nudnawa. Uciążliwi są też gracze "nooby", ponieważ gdy są w twojej drużynie bardzo często psują rozgrywkę. Moja ocena to 8/10, lecz jak na grę za darmo jest to naprawdę perełka, ponieważ: grafiki są świetne, serwery, nawet gdy zapełnione pracują bez zarzutów, opcje są przejrzyste i łatwo dostępne, a, i co najważniejsze niema reklam, i niema czegoś w stylu "pay to win", więc uwzględniając to wszystko daję 9/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Skindel

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Top 10 najlepszych tycoonów na Robloxie

Poradnik Mivi51
2

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
3

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
4

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
5

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
6

CSGO Prime (B2P) GODSENT - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
7

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
8

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
9

CSGO Prime (B2P) CS GO Jak poprawić swoją grę

Poradnik Wiktor0204
10

Gry na komputer - jak stały się tak popularne?

Recenzja GamerBlood
Chat