Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1907 0
29.01.2018

Gra o miejscowych bohaterach

Hero Zero to gra z gatunku MMORPG (skrót od Massively multiplayer online role-playing game) Hero Zero zostało wydane przez niemiecką firmę Playata GmbH w 2011 roku. Gra jest o tym, że próbujemy stać się bohaterem. Zaczynamy w osiedlu, ale możemy dojść o wiele dalej. Gra opiera się na wykonywaniu zadań. Od 60 poziomu posiadamy również swojego towarzysza. Jest nim zwierzątko. Początkowy jest to pies, ale potem możemy zamienić go na np. kangura. Na początku odblokowujemy co 10 poziomów kolejne miejsce, w którym jesteśmy bohaterem i możemy wykonywać zadania, ale to się zmienia na wyższych poziomach. Walutą są oponki i złoto. Co jakiś czas pojawiają się łotry, czyli bardzo silni przestępcy, z którymi mierzą się wszyscy aktywni gracze Hero Zero. Są światy dla graczy z danego kraju, ale są też serwery dla wszystkich.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na dole mamy pokazanych naszych przyjaciół i osoby z naszej drużyny. Mamy 11 "miejsc". Pierwszą rzeczą od lewej jest "Twój Bohater". Możemy zobaczyć tam statystyki naszej postaci, informacje o nas, nasz ekwipunek, nasz opis i nasz wygląd. Na drugim miejscu od lewej są "Misje". Możemy brać różne zadania. Na jedno miasteczko przypadają 3 zadania. Jedno z walką i dwa zwykłe, czasowe. Następny jest "Lumpeks". Możemy w nim kupować rzeczy, zmieniać ich statystyki poprzez pranie, zmienić przedmiot, sprzedać przedmiot i zobaczyć nasze kolekcje. Potem jest "Pojedynek & Liga" Możemy walczyć normalnie o honor lub w lidze. Następny jest "Trening". Możemy w nim trenować nasze umiejętności. Kolejną rzeczą jest "Bohaterska kryjówka". Możemy ją rozbudowywać, budując nowe pomieszczenia, odkopywać nowe i ulepszać ich poziomy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Następne są "Zadania nadzwyczajne". Są to zwykłe zadania walki, lecz przeciwnicy są od nas silniejsi, ale dostajemy rzadkie przedmioty. Potem możemy kupić wspomagacze na: czas misji, lepsze umiejętności, monety i możemy kupić Zmysł Bohatera, który wyszukuje najbardziej opłacalne zadania. Następna jest "Drużyna". Możemy tam pisać do osób z drużyny, jeśli mamy drużynę, ale jeśli nie mamy to możemy ją założyć lub dołączyć do czyjejś drużyny. potem jest Ranking graczy i możemy zobaczyć, kto ma najwięcej honoru i najwyższy poziom. A na końcu możemy kupić oponki. Gra jest godna polecenia i naprawdę wciąga. Można poświęcić więcej niż kilka minut jak to bywa z niektórymi grami. Gra jest jedną z najlepszych gier tego typu. Ja sam poświęciłem na nią wiele godzin i jestem na 300 którymś miejscu na świecie 14 z polski.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem - ogólne informacje.

Recenzja Duman1222
2

DOTA 2 Recenzja postaci Slark z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
3

Clash Royale - Deck na 3 arenę

Poradnik Fragorski
4

Fortnite Poradnik do gry Fortnite który najprawdopodobniej tobie się przyda CZ1.

Poradnik Zbysiuq
5

Roblox „Roblox – Recenzja: Kreatywność, gry i społeczność w jednym miejscu

Recenzja Stanek Stanek
6

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - Ciekawe akcje!

Recenzja Cesere
7

Asphalt 9: Legends Asphalt 9:Legends Recenzja #11

Recenzja ezuak
8

Roblox Artykuł o grze zwanej Roblox. ps. POLECAM SERDECZNIE!

Recenzja S1K0R4
9

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
10

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - zabawna gra.

Recenzja Marelonto.TV
Chat