Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 859 0
23.09.2017

Hero Zero - od Zera do Bohatera!

Jak zostać bohaterem? To pytanie zadaje sobie prawdopodobnie każdy kto oglądał marvelowski produkcje. Każdy też chciałby nim być i posiadać jakąś super zdolność czy to latanie, czy strzelanie ognistymi kulami. Prawda jest jednak taka, że w rzeczywistym świecie jest to praktycznie niemożliwe. Jednakże są gry przeglądarkowe, które taką możliwość dają! Ale... czy właśnie takim superbohaterem chcielibyście być? Dzisiaj opowiem wam trochę o tytule, który niejako, zbliżył się popularnością do znanego wszystkim S&F game. Chodzi oczywiście o grę Hero Zero. Jest to produkcja osadzona w czasach rzeczywistych i wrzuca ona potencjalnego gracza w sam środek świata fantastyki, ale takiej bardziej realnej. Bo nasz przyszły heros nie posiada żadnych specjalnych zdolności. Jest po prostu zwykłym człowiekiem, który pragnie, tak jak my, ratować świat!
Grając w tę grę możesz zdobyć 270 Graj
Hero Zero to humorystyczny symulator samozwańczego bohatera. I tak jak wspomniałem wyżej nie mam na myśli super odjechanych gadżetów. Gra pozwala nam się wcielić w zaściankowego herosa, który zdobywa swoje wyposażenie w lumpeksie. Tak, dobrze słyszeliście. To nie żadna jaskinia batmana, a my nie mamy swojego lokaja czy willi z basenem. Jedyne co posiadamy to marzenia, a przecież marzenia zawsze się spełniają jeśli mocno się w nie wierzy! Ee, co nie? Gra jest produkcji European GAMES GROUP AG z siedzibą w München, które znane jest z wydawania gier przeglądarkowych o dosyć dobrym tłumaczeniu na nasz Polski język. Więc co do spolszczenia nie ma co się martwić. Jeśli chodzi o poziom trudności, nie jest to wymagająca myślenia gra. Jest to raczej produkcja na odstresowanie się. Nie zmusza nas do wykupowania wirtualnej waluty, bo i bez niej możemy bardzo dużo osiągnąć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 310 Graj
Tytuł ten daje nam masę możliwości, dzięki którym nie możemy się nudzić! Od rzeczy bardziej standardowych jakim są zdobywania punktów honoru poprzez pojedynki, do odblokowywania osiągnięć, które obfitują w super nagrody. Nie ma tu czasu na nudę! Dodatkowo wraz ze wzrostem poziomu dostajemy się do coraz to nowszych lokacji. Gra nie ma pełnego zawieszenia na czas wykonywanej misji, więc zawsze mogłem do niej wejść by coś jeszcze zrobić. Z mojego punktu widzenia muszę powiedzieć, że jest to idealne rozwiązanie podczas pracowania nad przykładowo jakimś projektem. Gra nie zmusza do siedzenia przed nią non stop, jednak jeśli chcemy to zawsze znajdziemy w niej jakieś zajęcie! Gdy poczujemy się osamotnieni zawsze możemy dołączyć do jakiejś grupy i wspólnie kreować swoich bohaterów! Kooperacja to jeden z najważniejszych aspektów tej gry. Cóż, ode mnie to tyle, bardzo gorąco zachęcam was do zagrania w tą produkcje i spróbowania swoich sił w świecie pełnym przygód!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Person Shadow

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze servery treningowe w CS GO.

Poradnik TurboBagiety
2

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
3

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
4

Luigi's Mansion 3 - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
5

Największe grzechy gier mobilnych

Recenzja XirosFirePL
6

1100AD 1100AD - Recenzja gry przeglądarkowej!

Recenzja Malfour
7

World of Tanks M6A2E1 - Kryptonim Katrofel

Recenzja HansOmen
8

Gears 5 - Moja Recenzja

Recenzja Kacper12361838
9

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
10

Metin2 Metin 2. Klasyk. Czy nadal jest godny uwagi?

Poradnik PolPos13Studio
Chat