Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
0.0 0 357 0
23.09.2017

Hero Zero - od Zera do Bohatera!

Jak zostać bohaterem? To pytanie zadaje sobie prawdopodobnie każdy kto oglądał marvelowski produkcje. Każdy też chciałby nim być i posiadać jakąś super zdolność czy to latanie, czy strzelanie ognistymi kulami. Prawda jest jednak taka, że w rzeczywistym świecie jest to praktycznie niemożliwe. Jednakże są gry przeglądarkowe, które taką możliwość dają! Ale... czy właśnie takim superbohaterem chcielibyście być? Dzisiaj opowiem wam trochę o tytule, który niejako, zbliżył się popularnością do znanego wszystkim S&F game. Chodzi oczywiście o grę Hero Zero. Jest to produkcja osadzona w czasach rzeczywistych i wrzuca ona potencjalnego gracza w sam środek świata fantastyki, ale takiej bardziej realnej. Bo nasz przyszły heros nie posiada żadnych specjalnych zdolności. Jest po prostu zwykłym człowiekiem, który pragnie, tak jak my, ratować świat!
Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj
Hero Zero to humorystyczny symulator samozwańczego bohatera. I tak jak wspomniałem wyżej nie mam na myśli super odjechanych gadżetów. Gra pozwala nam się wcielić w zaściankowego herosa, który zdobywa swoje wyposażenie w lumpeksie. Tak, dobrze słyszeliście. To nie żadna jaskinia batmana, a my nie mamy swojego lokaja czy willi z basenem. Jedyne co posiadamy to marzenia, a przecież marzenia zawsze się spełniają jeśli mocno się w nie wierzy! Ee, co nie? Gra jest produkcji European GAMES GROUP AG z siedzibą w München, które znane jest z wydawania gier przeglądarkowych o dosyć dobrym tłumaczeniu na nasz Polski język. Więc co do spolszczenia nie ma co się martwić. Jeśli chodzi o poziom trudności, nie jest to wymagająca myślenia gra. Jest to raczej produkcja na odstresowanie się. Nie zmusza nas do wykupowania wirtualnej waluty, bo i bez niej możemy bardzo dużo osiągnąć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj
Tytuł ten daje nam masę możliwości, dzięki którym nie możemy się nudzić! Od rzeczy bardziej standardowych jakim są zdobywania punktów honoru poprzez pojedynki, do odblokowywania osiągnięć, które obfitują w super nagrody. Nie ma tu czasu na nudę! Dodatkowo wraz ze wzrostem poziomu dostajemy się do coraz to nowszych lokacji. Gra nie ma pełnego zawieszenia na czas wykonywanej misji, więc zawsze mogłem do niej wejść by coś jeszcze zrobić. Z mojego punktu widzenia muszę powiedzieć, że jest to idealne rozwiązanie podczas pracowania nad przykładowo jakimś projektem. Gra nie zmusza do siedzenia przed nią non stop, jednak jeśli chcemy to zawsze znajdziemy w niej jakieś zajęcie! Gdy poczujemy się osamotnieni zawsze możemy dołączyć do jakiejś grupy i wspólnie kreować swoich bohaterów! Kooperacja to jeden z najważniejszych aspektów tej gry. Cóż, ode mnie to tyle, bardzo gorąco zachęcam was do zagrania w tą produkcje i spróbowania swoich sił w świecie pełnym przygód!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Person Shadow

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

Warface Warface: Produkcja dobra czy zła?

Recenzja Lamor
5

CSGO (B2P) Vega Squadron - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

CSGO (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
7

Fortnite Na czym polega fenomen Fortnite?

Recenzja veritasek
8

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
9

CSGO (B2P) Jak lepiej strzelać w CS:GO? Czyli mapy do trenowania Twoich umiejętności oraz celności

Poradnik Łupieżca
10

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
Discord