Jak to działa

Klondike

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Klondike

Jeżeli gry przygodowe w typie survival są Tobie szczególnie bliskie, nie możesz pominąć tej fantastycznej rozgrywki! Historię rozpoczniesz od poznania swojego zadania – okazuje się, że Twój ojciec był poszukiwaczem… złota. W niewyjaśnionych okolicznościach zaginął on jednak w trakcie jednej ze swoich ekspedycji. Przed Tobą wielka przygoda, bo to właśnie Ty musisz go odnaleźć! Jesteś gotowy wyruszyć w dzicz i poznać prawdę o zaginionej wyprawie ojca?

Spakuj plecak i udaj się na amerykańskie pogranicze – może uda Ci się sprawdzić, jaki los spotkał Twojego tatę? Jednak, nie tak szybko! Zanim go uratujesz będzie czekało Cię sporo… pracy. Cóż, życie na pograniczu wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Musisz zbierać cenne zapasy żywności na zimę i na całą podróż w głąb niezbyt przyjemnego, dzikiego regionu. Będziesz karczował lasy, rozbijał kamienie, naprawiał budynki oraz dbał o zwierzęta w swoim obozie – o tak, musisz go założyć… samodzielnie. Kiedy nabierzesz doświadczenia, będziesz mógł uczestniczyć w nieznanych ekspedycjach. Przygotuj się zatem na świetną zabawę wraz z innymi graczami – możecie obdarowywać się prezentami, pomagać sobie nawzajem, kolekcjonować cenne przedmioty i podbijać levele. A może udacie się w odwiedziny do osady znajomego i poszukacie tam ukrytego skarbu? Decyduj, jak wyglądać ma Twoja przygoda!

Chcesz wcielić się w rolę prawdziwego poszukiwacza przygód? Odpal Klondike i sprawdź, czy masz wystarczająco dużo umiejętności i wiedzy, aby przetrwać w dziczy!

pełny opis gry
Screeny
Klondike screenshot1 Klondike screenshot2 Klondike screenshot3 Klondike screenshot4 Klondike screenshot5 Klondike screenshot6 Klondike screenshot7 Klondike screenshot8 Klondike screenshot9 Klondike screenshot10
Video

Klondike wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat