Jak to działa
Przejdź do gry League of Angels 2
League of Angels 2
5.0 1 2466 0
21.12.2017

4 Ważne rady na początek gry i kilka informacji

Rady:
• Pamiętaj nagrodach, które dostajesz po pierwszym zaliczeniu poziomu. Pojawiają się one w skrzyniach na mapie, więc zbieraj je zaraz po walce,
• Staraj się nie tracić bohaterów w walce , gdyż zapewniają oni gwiazdki, dzięki którym co jakiś czas możesz otworzyć skrzynię z cennymi rzeczami,
• Pamiętaj, by jak najczęściej zaglądać w menu postaci i ulepszać , wykorzystując zdobyte doświadczenie oraz przedmioty,
• Wykonuj dodatkowe wyzwania – często są one bardzo proste do zaliczenia a można trafić na cenną nagrodę.

Podstawowe informacje :
-Jeden punkt wytrzymałości odnawia się co 6 minut.
-„Przywołanie bohatera” jest bardzo ważnym sposobem na zwiększenie siły drużyny. Dzięki temu gracz może otrzymać potężnych bohaterów do wystawienia w swojej drużynie.
- Są różne sposoby zdobywania bohaterów. Pierwszym z nich jest zyskanie wczesnych towarzyszy poprzez oczyszczenie elitarnych lochów. Innych bohaterów można zdobyć, przywołując ich. Oczywiście, czasami możliwe jest otrzymanie bohaterów w ramach wydarzenia.
-Bohaterzy są podzieleni są na atakujących, obrońców, uzdrowicieli i wspierających. Używanie różnych typów bohaterów zwiększa szanse gracza na wygranie walki.
- Dusze zdobywa się poprzez system przetwarzania bohaterów. Można je także znaleźć w sklepach i w trakcie wydarzeń. Można je wykorzystać w sklepie bohatera do zakupu fragmentów bohaterów.
-Zwoje PD służą do szybkiego podnoszenia poziomów bohaterów. Po awansie na wyższy poziom podstawowe statystyki bohatera ulegają ulepszeniu.
- Zwoje PD można zdobywać w normalnych i elitarnych lochach, sklepach lub podczas prób bohaterów.
-Elementy ekwipunku można zdobyć w elitarnych lochach, sklepie z ekwipunkiem lub podczas wydarzeń.
-Ekwipunek można zamieniać na Pitchfork dzięki systemowi przetwarzania ekwipunku. Za Pitchfork można kupić inne przedmioty w sklepie z ekwipunkiem.
-Bohaterzy i postać otrzymują punkty szału za każdym razem, gdy zostaną zaatakowani lub zaatakują bądź zabiją przeciwnika. Gdy punkty szału rosną do 100, bohater wyzwala swój cios ostateczny. Gracz może wybrać, czy woli wyzwalać ten cios ręcznie lub automatycznie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
-Na początku gry można wystawić do walki 2 bohaterów (nie licząc postaci). W późniejszym etapie gry wraz z awansem na wyższe poziomy gracz może wystawić większą liczbę bohaterów. W jednym ustawieniu może się znajdować maksymalnie 4 bohaterów.
-Relikwie można zdobyć w trakcie AFK w lochach pałacowych lub kupić w sklepie.
- Gracze mogą kupować stroje na rynku. Można je także zdobywać w trakcie wydarzeń.
-Zarówno postać, jak i bohaterowie mogą korzystać z efektu synergii. Można go aktywować dzięki wyekwipowaniu bohaterów w konkretne elementy ekwipunku lub relikwie oraz poprzez wystawienie razem odpowiednich bohaterów. Statystyki bohaterów zwiększają się wtedy procentowo.
-Dostęp do systemu znajomości LoA II nie wymaga spełniania żadnych warunków i możliwy jest dla każdego od razu po rozpoczęciu gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
-Można wystawić różnych bohaterów w trybie sojusznika (bohaterowie znajdujący się obecnym ustawieniu nie mogą zostać wystawieni jako sojusznicy). Sojusznicy nie uczestniczą bezpośrednio w walce. Mogą jednak aktywować efekt synergii, dzięki któremu bohaterowie uczestniczący w walce korzystają z premii do statystyk.
-Aby założyć gildię niezbędne jest posiadanie postaci na poziomie co najmniej 20 i wydanie 600 diamentów.
- Gildie mają bardzo wiele funkcji. Należą do nich ogłoszenia, zarządzanie, system przekazywania darów, dzienne zakłady i loch gildii.
-topnie w gildii przyznaje jej lider. W grze istnieje także funkcja automatycznego awansowania na wyższe stopnie.
-Poziom gildii zwiększa się, gdy postęp darowania osiągnie odpowiednią liczbę punktów. Wiele nowych funkcji zostaje odblokowanych po awansowaniu gildii na wyższe poziomy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez zbych633

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem - Wstęp, Opuszczamy Pierwsze Miasto

Video ★✘нαcкεd✘★™
2

#7(end) Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
3

CSGO Prime (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
4

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
5

My Sunny Resort Zaprojektuj swój własny kurort!

Recenzja Dressykamila1
6

World of Tanks Jak skutecznie zarabiać w World of Tanks

Poradnik BananF
7

The Outpost Nine: Episode 1 Recenzja Outpost Nine: Część pierwsza

Recenzja makan2k17
8

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
9

Zula Oto 5 porad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w grze Zula:

Poradnik Adix74
10

Elvenar Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Recenzja Szynszylak
Chat