Jak to działa
Przejdź do gry League of Angels 3
League of Angels 3
5.0 1 1488 0
12.10.2018

League of Angels 3 - recenzja, omówienie niektórych funkcji gry, wraz z opinią.

Gra Leage of Angels 3 jest trzecią z kolei odsłoną serii gier League of Angels. Jest to przeglądarkowa gra z gatunku MMORPG. Tytuł jest grą typu free 2 play, który zawiera również system mikropłatności.Fabularnie rozgrywka dzieje się w świecie fantasy, w której gracz będzie musiał wykonywać różne zadania oraz walczyć z coraz silniejszymi przeciwnikami. Ponadto gra charakteryzuje się turowym systemem walki, rozwojem postaci oraz różnego rodzaju atrakcjami przygotowanych przez twórców, odblokowywanych z czasem w trakcie rozrywki.

Standardowo gra zaczyna się od stworzenia bohatera lub bohaterki, który będzie nam towarzyszył całą grę. Bohater ów wyposażony jest w kilka umiejętności specjalnych, które będzie mógł użyć w trakcie walki. Każdorazowe użycie danej umiejętności zużywa trochę energii postaci z paska energii, która jest odnawiana w czasie walki. Za każdą potyczkę można uzyskać maksymalnie 3 gwiazdki. Pojedynki zostały pogrupowane w rozdziały, w każdym rozdziale mamy kila pojedynków. Natomiast, to czy uda nam się zdobyć dodatkową nagrodę ze skrzyni zależy od uzyskanej liczby gwiazdek, dlatego warto wygrywać potyczki uzyskując 3 gwiazdki.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na powyższym obrazku zaprezentowano przebieg walki. Do dyspozycji mamy 3 umiejętności, z których każda kosztuje kolejno 30, 50 i 80 energii. Przycisk obok: Manual oraz Accelerati - dopowiadają za automatyczny tryb walki, w którym nie musimy nic klikać oraz 2x krotne przyspieszenie walki. To czy wygramy dany pojedynek czy przegramy zależy od rozwoju naszej postaci, a tym samym ilości punktów BR (Battle Rating). Battle Rating naszej postaci rośnie kiedy uzyskujemy nowy poziom, zakładamy nowy, lepszy ekwipunek, bądź go ulepszamy. Z czasem uzyskujemy także dostęp do mounta, czyli przywołanego wierzchowca, w formie jakiegoś zwierzęcia, który także posiada własne statystyki i możemy go trenować.Na słabszych komputerach zaleca się zmniejszenie ustawień graficznych w opcjach gry, co może nieco poprawić płynność samej gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oprócz postaci głównej, gracz będzie mógł posiadać maksymalnie 5 towarzyszy, tworzących daną formację. Zmiana formacji oraz siła naszych towarzyszy także wpływa, na nasz BR. Dlatego warto jest rozwijać zarówno postać główną jak i towarzyszy. Aby móc rozwinąć danego towarzysza, należy posiadać zwoje doświadczenia (EXP Scroll I,II,III lub IV), które można zdobyć na kilka sposobów np. wykonując misje, bądź kupując je w sklepie. Bohaterów odblokowujemy podczas wykonywania questów, przywołując ich, bądź zdobywając ich odłamki. Posiadając daną ilość odłamków możemy stworzyć danego bohatera. Oprócz tego postać gracza z czasem odblokowuje kolejne rangi, także mające wpływ na BR, może toczyć pojedynki PvP z innymi graczami, może założyć gildię i dołączyć do niej oraz wiele, wiele więcej. Oprócz standardowych zadań gracz może grać udział w eventach polegających np. na pokonaniu bardzo silnego przeciwnika wraz z innymi graczami na 1 mapie.Podsumowując, w grę gra się bardzo przyjemnie. Bardzo szybko rozwijamy naszą postać i co chwilę jesteśmy zalewani nowymi funkcjami przygotowanymi przez producentów. Gra niemalże przechodzi się sama, gdyż klikając w zadanie z listy zadań, aktywujemy auto-podążanie naszej postaci do celu misji. Jest to fajna i przyjemna gra.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez pk_14

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Among Us - podstawy podstaw.

Tutorial Neredis Vay
2

Brawl Stars Brawl Stars - przedstawienie postaci

Tutorial WiktoriaBananek!
3

MovieStarPlanet MSP Opis MovieStarPlanet!

Poradnik WiktoriaBananek!
4

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
5

Fortnite Budowanie, Dojeżdżanie, High Ground

Poradnik ziom510xxx
6

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1
7

Grand Theft Auto V (B2P) Gta Online - Jak zarabiać?

Poradnik KrzychuXD
8

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
9

Playstation 3 - Czy dalej warto być jej posiadaczem?

Poradnik LiquidSnake
10

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
Chat